Kopš 1. networkinga pasākuma atvēršanās ir pagājušas:

 


 

network pasākums Londonā

 

Pirmais tīklošanas (networking) pasākums notika otrdien 31. jūlijā, kur mēs plānojām piesaistīt uzņēmējus no dažādām biznesa jomām, UK latviešu medijus un publiski pazīstamus mūsu tautiešus, kuri daudzi no mums sauc par “veiksmes stāstiem”.

 

Pasākuma mērķis bija veicināt Lielbritānijas latviešu uzņēmēju tīklošanos (networking), kurā uzņēmēji tiekas ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, veidojot peronīgus kontaktus vienam ar otru.

 

Pasākuma dalības maksa bija: £25,00 (agrās reģistrācijas biļete, kuras kopā ir tikai 20) un £45,00 bija pilnas cenas ieejas biļete, kuras pircējiem bija īpaša atpazīstamības zīme un personīga pateicība no organizatora Helmuta Meškoņa par atbalstu šādu tīklošanās pasākumu organizācijā.

 

 

Uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakars norisinājās divās daļās:

Sākums (ierašanās): 17:00

Prezentācijas: plkst. 18:00 mums bija 3 uzņēmēji, kuri pastāstīja pie kā pašlaik strādā, tādejādi iepazīstinot mūs ar viņu uzņēmumiem, to piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, kā arī, pēc šīm 3 prezentācijām par restorāna-bāra James Cochran īpašo piegājienu pastāstīja tā īpašnieks Aleksejs Nikulins.

Pēc prezentācijas mums bija neformālas diskusijas, kontaktēšanās līdz pusnaktij 🙂 līdz plkst. 22:00 restorāna pagrabstāvā mums bija bezmaksas dzērieni, uzkodas un varēja nodoties personīgām sarunām ērtā un mājīgā biznesa atmosfērā.

Dress code: Weekend Casual

 


 

 

Restorāna Bāra James Cochran EC3 groundfloor:

 

pagarbstāvs (tā mazākā daļa – ieeja/izeja):


Pirmais Uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusiju vakars norisinājās 31. jūlijā plkst. 17:00 Lodonā, Restorānā-Bārā James Cochran, pēc adreses: 19 Bevis Marks, Liverpool Street, London, EC3A 7JA.

Pamanīji kļūdu?
Iezīmē tekstu un nospied Ctrl+Enter.