• Author

maris
    Participant
      • tēmas: 5
      • atbildes: 9

Sveiki,

Pirms lapai nebija uzstādīts WooCommerce visu laiku lietoju WPOcean tēmu, vadot produktus redzu kad priekš interneta veikala tēma priekš klienta ir vizuāli grūti lietojama it sevišķi viedtālrunī.

Varbūt kāds var padalīties kādu jūs maksas/bezmaksas tēmas lietojat saviem interneta veikaliem? Un ko Jūs varat ieteikt.

• This topic was modified 1 week, 4 days ago by  maris.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 120
      • atbildes: 369

sveiks, es tikko pārtaisīju mediatower.co.uk – uzliku woocommerce, tēma “Storefront”. Lapa nav pabeigta 🙂 .. tomēr, 1. lapas pamatā, tēmas “welcome page” neizmantoju.

uz vlsa.com uzliku temporary (īslaicīgu) tēmu “eCommerce Gem”, arī bezmaksas. Šīs lapas gadījumā plānoju iegādāties kādu ThemeForest AMP tēmu – pamazām apgūstu AMP (accelerated mobile pages) detaļas.

mans ieteikums: ja lapa tikai sev – der vairākas bezmaksas tēmas; tomēr, ja klientam vai lielam savam projektam, kas ir atkarīgs no google apmeklētājiem > papēti, kas ir AMP un kāpēc tas ir svarīgi. Kaut ko esi dzirdējis par amp?

maris
    Participant
      • tēmas: 5
      • atbildes: 9

Es šodien iegādājos vienu maksas wp tēmu un kontsatēju vienu sen jau zināmu patiesību. Tomēr katram ir jādarbojas savā lauciņā. Mans tās wordpress zināšanas tādā amatiera līmēnī. Vārdu sakot tomēr būs jāmeklē speciālists kas man to maksas tēmu normāli uzstādīs un nokonfigurēs.

Nezinu gan neko par AMP jo neesmu es mājas lapas izstrādātājs. Tu smiesies bet visas zināšanas ko šajā gada laikā es apguvu ir caur youtube. Un ja tev tās zināšanas nav tad tu viss tas proces notiek gadu kā man, bet speciālistam varbūt tik nedēļa vajadzīga.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 120
      • atbildes: 369

vienmēr ir ar kaut ko jāsāk un youtube arī man ir daudz, daudz, daudz ko iemācījusi no “0” punkta.

kuru tēmu iegādājies? .. kāds ir tavas lapas url?

🙂 nebaidies uzdot jautājumus – iziesim kopā cauri visam, kur esi iestrēdzis. .. un neuztraucies par AMP – tā ir cita līmeņa problēma 🙂

un vēl jautājums: māki uztaisīt screenshot un ievietot šeit?

H

You must be logged in to reply to this topic.