• Author
    Maris B
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 2

sveiki! Gribu mainingot. Vai ir kāds kurš būtu ar mieru ziedot savu laiku izlīdzēt ar man. Esmu cītīgi pētījis mainingošanu un saprotu ka ar rig nav ko krāmēties. Tāpēc vēlos iegādāties Asic kasti.
    Esmu noskatījis Obelisk ar Blake 2b-sia algoritmu. Vai vispār ir vērts skatīties tajā virzienā? Man personīgi neliekas rentabli ieguldīt naudu sha256 aparātos.

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator
      • tēmas: 41
      • atbildes: 251

Šobrīd Eiropā elektības cenas ir lielākas nekā samainoto monētu vērtība. Ja tai lietai pieiet nopietnāk, tad ar lielām jaudām var vēl kko mēģināt, bet ne LV.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 139
      • atbildes: 428

kāpēc tev labāk patīk asic? … kur tu viņu terēsi? .. mājās? .. taisies pirkt 1 vai vairākus?

.. man personīgi, daudz, daudz labāk patīk rigi ar grafiskajām kartēm

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

kuru maineri apsver iegādāties? https://obelisk.tech/products/dcr1.html šo?

ar asic-iem ļoti svarīgi ir tos pirkt tikko iznāk jaunākais un tirgū spēcīgākais modelis – pirmajās nedēļās tas pelnīs visvairāk (un pat iespējams apmaksāsies ļoti ātri).. Ja apsver modeli, kurš jau tirgū ir kādu laiku – drīzāk ieteiktu mazliet nogaidīt, sekot līdzi jaunumiem, gaidīt un veikt pasūtījumu tikko produkts nāk tirgū. .. līdz šim šī ir bijusi labākā taktika.

veiksmi!!

Maris B
    Participant

Doma bija sc1 slim versiju. Iesākumā vienu. Lai saprastu visu prucesu no nulles. Ja tas process būs pa nullēm gada laikā, tad ar iegūtajām zināšanām bīdītiea tālāk. Lai arī ar bitkoinu īpaši nevar vairs pelnīt. Bet cryptovalūta ir salīdzinošī jauna lieta un domāju ka tajā var notikties visneiedomājāmākās izmaņas un jaunumi tajā jomā.

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Tulīt nāk ārā Obelisk SC1 Immersion un Obelisk SC1 Dual. Tie apēdīs SC1 slim mēneša laikā. Ja tiešām esi nobriedis investēt mainingā, tad tikai un vienīgi ar jauniem modeļiem. Ja elektrība ir bezmaksas, tad protams cita lieta.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

labs padoms! Māri, tiešām, triks ar asic-iem ir vienkāršs > pērc tikai svaigus modeļus. .. ja nu vien elektrība ir bez maksas kā man 😉

jautājums paliek: kur mainosi? mājās, birojā, garāžā? .. Esi papētījis kāda skaņa nāk ārā? … Obelisk SC1 Slim pēc tech specifikācijas uzrāda 75 decibelus un tas vecais nav maz 😕 … tajā telpā tu varēsi uzturēties bez austiņām tikai īslaicīgi.. Ja blakus būs kaimiņi – iespējams sūdzēsies, ka nevar gulēt 😀

.. smuks gan tas maineris pēc velna 😀

Maris B
    Participant

Padies. Skaņa nav problèma. Man ir privātmāja. Projektā ietilpst saules bat. uzdtādīšana.

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Es tad sāktu ar saules paneļiem un pēc tam skatītu, kur un kā to saražoto elektrību tērēt.

You must be logged in to reply to this topic.