• Author
    Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Vai šobrīd ir vērts uzsākt mainingu no nulles ar videokartēm?
    Atbilde – nē nav.
    1. Komponentes maksā dārgi un laiks, kamēr atpelnīsiet ieguldīto ir divi gadi.
    2. Asiki, kuri nupat iznāk uz algoritmu Cryptonight veicinās videokaršu maineru pārslēgšanos uz citu algoritmu un tāpēc ir vērts mazliet uzgaidīt, lai saprastu, kā tas ietekmēs situāciju maininga tirgū.
    3. Ir jābūt videokaršu cena kritumam, jo pēc šā brīža maininga peļņas, cenām ir jābūt tādām, kā 2017 gada novembris, decembris + drīz ir jaunām NVIDIA kartēm jāiznāk, kuras var iepriekšējās paaudzes karšu cena jūtami samazināt.

Tagad ir ideālākais laiks, lai neieguldītos mainingā.
    Mazie maineri met nost kartes, barokļus, rigus… Cenas joprojām ir par augstu. Mazliet uzgaidām.

Kriptomedia nav izslēgusi savus mainerus un neizslēgs.

• This topic was modified 2 months ago by Kriptomedia Kriptomedia.
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

😉 nav tik traki 😉 😀 😀

Kaspars tikko iepirka 570ās kartes pa £200 un nitro pa £230, tas tikai norāda, ka cenas iet lejā.

man liekas tieši pretēji – sakarā ar visām pēd. laika grūtībām ir pagarināta iespēja vēl mazajiem spēlētājiem ielekt mainingā 🙂

Helmuts ariī mainerus neslēgs ārā 😉

jauku vīkendu

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

No nulles nav tas labākais laiks lai mainingā ieguldītos. Helmuts arī to saprot. 🙂

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

😉 ja maciņā ir nulle, tad tiešām tas nav iespējams.

joprojām uzskatu, ka ir lielisks laiks, lai ietu mainingā, neatkarīgi no tā vai ir iepriekšējas zināšanas vai nē..

šorīt ar sievu runāju – viņa man teica, ka būtu forši, ja kripto paceltos > mans viedoklis – kaut ilgāk kripto turētos lejā.. mans arguments – jo labāki būs apstākļi, jo vairāk “kolēģi” mainos, un mans mazais egoistiskais “es” lūdz vēl laiku Allaham, lai vēl kādu pus gadiņu vismaz pietur top 5-10 kripto, kuri turās burtiski kā korķis zem ūdens un burtiski raujas aukšā.. tikmēr es lēnītēm likšu maineri pie mainera un to centīšos darīt bez kredītu saitēm.

ja runā: pirkt jaunus mainerus vai lietotus > es arī visdrīzāk pirktu lietotus (un tikai tāpēc, ka esmu iedomājies, ka spēšu novērtēt mainera stāvokli), un šeit mans “ņem uzreiz!” cenas špikeris salīdzinoši jaunam mainerim būtu 1gh/s mainojot eth jāiegūst zem 5k eiro (janvārī šī summa man bija 2x augstāka = 10k eur) >> tas nozīmē, ja maineris maino ar 100mh/s jaudu, tā sapņu cena ir 500eiro vai zem, pie kuras šo darījumu laist garām nedrīkst.

.. tomēr, ar lietotiem maineriem var iegrābties “pa lielo”, ja iepriekšējais lietotāts tos nav cienījis un ir “dragājis” resursus līdz pēdējam – tāpēc, jaunam lietotājam drošāk ir iegādāties jaunus mainerus, kuru komponentēm ir garantija un paredzamais minimālais lietošanas laiks būs vismaz 18-24 mēneši (pie saudzīgas apiešanās).

bet 😉 .. un šis vārds sarunas valodā nosvītro visu iepriekš teikto – manu pieredzi nav iespējams salīdzināt ar Kriptomedia’s pieredzi, kurš maino citos apmēros un šajā industrijā daudziem no mums un LVā kopumā ir pazīstams ar savām plašajām zināšanām, pieredzi un labo slavu.

mainings ir izdevīgs, grozi kā gribi 😉

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Šodien jau mazliet labāks skats uz mainiga dzīvi. Cenas kartēm beidzot arī Latvijā sāk kristies. 300eiro par karti, tik zemu cenu vairāku mēnešu garumā nebiju redzējis.
    Bitmaina ETH maineru jaunie info, kuri šajās dienās atkal tika publicēti mazliet satrauc. Ir un būs arī citi ražīgi koini + ETH tik vienkārši arī nepadosies ja tik tiešām asiki būs un tomēr…
    Man arī vajadzēs izdomāt ko palūgt Allaham 🙂

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

😀 😀

You must be logged in to reply to this topic.