Tagged: , ,

• Author
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 128
      • atbildes: 385

.. vai tikai man liekas, ka zcash mainings paliek arvien neizdevīgāks? .. pieļauju, ka pie vai nas ir tas, ka salīdzinu dienas izmaksas USD nevis ZEC vai BTC :/

.. kāds no jums seko līdz par cik procentiem ir nokritusies flypool izmaksa ZEC-ā?

man pašam ir grūti analizēt izmaksas, jo bieži izņemu vienu no grafiskajām kartēm no mainera un pārlieku kompī, lai var taisīt vairākus strīmus paralēli.. krietnu laiku maineris strādāja tikai ar 1 karti.

šāda haosa scr:

zec izmaksas

.. nav man jau nekas daudz – un tomēr, domāju pārmest atpakaļ uz ETH vai pamainot vispār ko jaunu 😉

mans flypool konta screenshot

vai tu vēl maino ZEC?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator
      • tēmas: 34
      • atbildes: 228

Ar švakām kartēm neko liekas nopelnīt uz Equihash vairs nevarēs. Kalkulatorā ievadot viss top skaidrs. Pamēģini pats.
    http://www.coincalculators.io
    Izvēlies algoritmu Equihash, savu jaudu un patērēto strāvu.

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

saki, jāpārdod kartes un jāapgreido?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Šobrīd nezinu pat kā būtu pareizāk, bet viennozīmīgi no vecām kartēm ir jāatbrīvojas, kamēr tās vel kko maksā.
    Vai vietā izdosies ko nopirkt? Nezinu un nezinu vai vispār ir vērts. Ne visai optimistiski ne? 🙂

ADMINS
      ADMINS
      Keymaster
        • tēmas: 70
        • atbildes: 475

kā tu ieteiktu pārdot kartes? .. kas tev strādā? kāda cenas liec (kam pielīdzini)? paldies 🙂 .. domāju, tā arī darīšu

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Kartēm jābūt ir iepakojumam, pirkšanas dokumentiem un vēlams vel spēkā esoša garantija. Ja garantijas nav tas ir tāpat, kā auto pārdot bez tehniskās apskates. Cenu tad nāksies nolaist.
    Cenas skatos kādas ir citiem pārdevējiem. Zemāka cena būs aizdomīga, labāk pieturēties pie augstākām, zemāk palaist jau paspēs vienmēr un pats galvenais pārdot vajag pa vienai kartei. Viena karte – viens telefona nummurs vai konts. Savādāk paliksi par maineri pircēju acīs un tas nav labi 🙂
    Kartēm jābūt iztīrītām, notecējumiem noņemtiem. Tas īsumā viss.

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

jānoņem notecējumi? .. hmm.. kas tas tāds? 😮 paldies

jā… kastes, čeki un garantijas man nav 🙁 .. tagad skaidrs – tie jāpieprasa iegādājoties maineri (man vnk atnāca maineri – bez karšu kastēm un garantijas čekiem).

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

.. par karšu pārdošanu – Kaspars ieminējās, ka pa £25 (pluss mīnuss) var paņemt galda vietu viņa datortirgū un teorētiski var pārdot visas kartes 🙂

man ir 11x rx560 4gb 1 ventilatora Safīri.. ideja ir katru pārdot pa £125 => par katrām 2 pārdotajām rx560 var nopirkt 1 jaunu rx570 vai rx580 nitro+

.. tāds domu gājiens

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Dažām kartēm ir notecējumi, maineri spiež ārā visu sulu 🙂
    Da nē – termoizolācija ir piesūcīnāta ar kkādu eļļu, kura pie paaugstinātas temperatūras nedaudz palien ārā. Dzīvībai nav bīstami.

You must be logged in to reply to this topic.