• Author

moiks
    Participant
      • tēmas: 9
      • atbildes: 16

Jautajums skan divaini noformulets! Es pienemsim tiko izveidoju savu blogu wordpresa par futbolu, ir gan satura info,gan video! Talak ka man optimizet savu lapu ar atslegas vardiem,kur tie visi html kodi ir pieejami,un vai vispar blogs ir labakais trenins,ka macities optimizet lapu???

vectēvs
    Participant
      • tēmas: 22
      • atbildes: 194

pat nezinu kā tu vari blogu nooptimizēt, saturs ir svarīgs bet arī ir svarīgi backlinki….domāju ka labākais treniņš ir to visu darīt ar web lapu, parasti blogus izmantoju kā backlinkus, jo ātri noideksējas lapa.

snesDS
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 26

vectēvam taisnība…

es vēl varu piemetināt, ka es zinu kur futbolā ir nauda, pie kā var tikt ja ilgi rok 🙂

1. (vieglākā) – nelicensētie komandu krekli. fani mīl, un tie viltotie ir lētāki protams. kvalitāte kā jau visam kas nāk no ķīnas. Taisi WEBSIATU par "fakiem" un varbūt ko nopelnīsi. Pašam nav jātirgo – piesaisti apmeklētājus veikaliem kas to data – Affiliates….

2. Totalizātori – bet te tev būs konkurence ar lielajim SEO puišiem, tā ka mācīties no viņirm var bet uzvarēt būs grūti

3. utt tjp uc etc

MEKLĒ NIŠU

vienkārši ar futbolu tu atdursies pret daudzu liljonu sienu, bet atrodi atslēkas vādus kurus meklē samērā daudz, bet kur konkurence maza, un tu tiksi topā.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 120
      • atbildes: 369

@moiks .. interesanti – futbola blogs vēl dzīvs?

You must be logged in to reply to this topic.