• Author

Aigars555
    Participant
      • tēmas: 11
      • atbildes: 140

Nu tā – kā jau labu laiku iepriekš te postos solīju, esmu ar dažiem domubiedriem beidzot sagatavojis toto bonusu savākšanas savu versiju. Piedodiet, ka ucoz, bet par tādu naudu (par 0 Ls) neko labāku nevarēja atrast… Iespējas fascinēja

[url]www.totolv.com[/url]

Kas ir savādāk?

1. 82 toto pret aptuveni 20, kas bija
    2. līdz ar to arī summa cita
    3. mēginājām salikt info kā bonusus var dabūt (nosacījumi) – tas vēl tiks papildinats līdz maksimumam
    4. BONUSU kalkulators
    5. betfair mācība LV – noderīga lieta ne tikai toto bonusu savākšanai, bet arī vispārējai apguvei. Saskaņots ar Betfair.
    6. LIVE rezultāti – seko līdzi tai sasodītai spēlei, kurā ieliki piķi.

Kas trūkst?

Andy video bija labi – tos arī tuvākā laikā pievienošu, vairāk uzmanības pievēršot "smagajiem gadījumiem".

Tā ka jaunajiem noderīgi, vecajiem arī, jo gan jau atradīsiet kādu neaptīrītu toto.

Lai veicas!

[url]www.totolv.com[/url]

loud
    Participant
      • tēmas: 8
      • atbildes: 534

malacis cepums Tev 😀 🙂

Andy
    Participant
      • tēmas: 16
      • atbildes: 286

Varēji jau gan kādu atsauci ielikt par informācijās pirmavotu 😉

skrachs
    Participant
      • tēmas: 38
      • atbildes: 553

tiesi ta, bet nu sitas ir ok jau loti daudz darbu pielicis un ari savu informaciju, ir viens kas vienkarsi nokopejis visu totobanku

Andy
    Participant

[quote:d54c27e222=”skrachs”]tiesi ta, bet nu sitas ir ok jau loti daudz darbu pielicis un ari savu informaciju, ir viens kas vienkarsi nokopejis visu totobanku[/quote:d54c27e222]

Kurš tad tas ir???

skrachs
    Participant

nezinu kads ir vina niks seit, bet zinu vina vardu – maris raibacis.
    adresi neteiksu jo negribu rekalmet vina lapu 😀 kas maces tie pasi atradis.
    andy ko iesaki darit?

loud
    Participant

lol baigais chalis :DDDD draugos var iecholeet 😀 skrach mejgini nonest lapu 😀

Andy
    Participant

Kāda ir lapas adrese? Es nemāku atrast 🙂

Andy
    Participant

Re ku viņš ir:

http://www.i-bizness.info/profile.php?mode=viewprofile&u=887

Piedalījās ToToBankas izsolē.

Džekam laikam dzīvot apnicis neko nezinot
    par intelektuālo īpašumu un autortiesībām!

Iemetiet linku uz to lapu.

Andy

skrachs
    Participant

lapu var atrast caur copyscape 😉

Andy
    Participant

Atradu 🙂

Minimālais sods – 60 mēnešalgu apmērā,
    redzēs kā tas viņam patiks.

Lapa jau ir noindeksēta, "nocatchota" – nebūs
    grūti pierādīt, nav jau pirmā reize…

Andy

skrachs
    Participant

tad reali es varu iesudzet vinu tiesa! ja? 😀

Aigars555
    Participant

nu jā… es vairakus mēnešus ņēmos, lai to visu uzdabūtu, teviens ņem un vienkārsi pārkopē…
    Andy, Tev PM

Andy
    Participant

[quote:7112c788ce=”skrachs”]tad reali es varu iesudzet vinu tiesa! ja? :D[/quote:7112c788ce]

Var sūdzēt tiesā pēc tam, bet no sākuma pietiks
    ar iesniegumu Policijā.

skrachs
    Participant

vins jau nobijas, atsutija man vestuli ka laikam dzesis ara 😀
    nebus tuvako dienu laika izdzests ta ari darisu

Emîls
    Participant
      • tēmas: 0
      • atbildes: 50

Mani interesē tāda lieta, vai, maksājot ar karti, banka apmainās ar tādu informāciju kā dzimšanas gads un attiecīgi vecums? Cik esmu ebay kaut ko caur paypal pircis (tur arī ir 18 ierobežojums), nekādu problēmu nav bijis. Pats šo shēmu sen atpakaļ izgāju ar mātes vārdu un karti, tagad gribētos ar savu. Noviltot tos dokumentus jau nav problēmu, bet galvenais, lai toto caur karti nekā neredz manu īsto vecumu. Kādam ir pieredze darbojoties toto ar savu karti, ja nav 18?

Un lūdzu dabūjiet to trojani no top.lv bannera vai kur viņš tur ir ārā.

Aigars555
    Participant

hmm, te laikam skrach vai loud var palīdzet

batisred
    Participant
      • atbildes: 34

[quote:a74344cef3=”skrachs”]tad reali es varu iesudzet vinu tiesa! ja? :D[/quote:a74344cef3]

tikai ko tu no manis vareetu piedziit?

batisred
    Participant
      • atbildes: 34

[quote:a161733719=”Aigars555″]nu jā… es vairakus mēnešus ņēmos, lai to visu uzdabūtu, teviens ņem un vienkārsi pārkopē…
    Andy, Tev PM[/quote:a161733719]

slikti esi straadaajis
    ljoti stipri apshaubu ka 2000ls viens lietotaajs no tava saraksta var izcelt 2000
    1000 jau buutu reaalaaks cipars

loud
    Participant

2000? tu smejies… es no 1 toto izkapaju 200-250ls… :DDD vajag vecit iemacities krapties :)))

bet ja pa teemu… mierigi… es betwayam prasiju izmaxu uz bankas kontu.. tur bij jaieraxta ari savs pers kods ieksh betwaya.. es tur ieraxtiju haljavo domaju nu poh tad jau redzes atnax vai nee.. atnaca!!! zna4it tur neskatas personas kodus.. :))

Emîls
    Participant

Tad ne no toto, ne no bankas puses nekādu problēmu, skaitot ar karti, nebūs?

loud
    Participant

nop

Emîls
    Participant

OK, paldies.

Aigars555
    Participant

Esmu pievienojis mājas lapā screenshotu sēriju ar pamācībām kā lietot bonusu kalkulatoru pirms likmes veikšanas toto un likmju biržā katrā konkrētā gadījumā.

Sadaļā Bonusu kalkulators PIRMĀ LIKME – kā izvietot pašu pirmo likmi toto

Sadaļā Bonusu kalkulators BONUSA LIKME – kā aprēķināt izdevīgākās likmes un summas jau saņemtā BONUSA atmazgāšanai jeb apgrozīšanai

Savukārt sadaļā Bonusu kalkulators BEZMAKSAS LIKME – kā rīkoties gadījumā, ja tiek piešķirta bezmaksas likme jeb FREE BET. Tā ir likme, kas tiek piešķirta klientam kā iespēja kaut ko laimēt. Tas nozīmē, ka, ja likmi uzliksiet un zaudēsiet, tad kā parasti nekas netiek iegūts, taču, ja likme uzvarēs, tad Jūs nesaņemsiet visu summu, bet gan tikai laimestu, kas būs virs šīs summas. Piemēram, Jums tiek piešķirta bezmaksas likme 25 Ls. Jūs 25 Ls uzlieciet uz likmi ar koeficientu 2. Gadījumā, ja laimēsiet, Jums netiks izmaksāti 50 Ls (25 x 2 = 50) kā parastā bonusa gadījumā, bet gan tikai 25 Ls (25 x 2 – 25 = 25), laimests. Šis ir bijis klupšanas akmens pat daudziem tiem, kas ar sistēmu bija pazīstami jau iepriekš.

http://totolv.com/photo/

ozzybozzy
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 14

[quote:d925908c2b]2000? tu smejies… es no 1 toto izkapaju 200-250ls… [/quote:d925908c2b]

Loud varbuut padaliisies kaadaa veidaa? man liekas ka vairaak pa piedaavaato bonusunu neizcelj ja nu vieniigi refer … taa tu domaa?

slaists19
    Participant
      • atbildes: 5

Savā laikā daudzi bookiji piešķīra bonusus arī tad ja tu depozitē naudu caur moneybookeri (MB), kur tu vari izveidot vairākus meilus (5 max laikam ir), tādējādi tu vari izslaukt vienu bookiju pat 5 reizes, bet nu man sķiet ka pašlaik ~95% bookiji vairs nedod bonusus ja depozitē caur MB, vēl jau protams var taisīt entās kartes un visādi citādi krāpties, kā loud drošvien to dara, bet nu tā nav tā nauda kuras dēļ es tur iešu čakarēties, 1x godīgā ceļā izslaucu savus 500+ ls un man pietiek.. cheers..

Aigars555
    Participant

kā Tu saki godīgā ceļā var izcelt ap 2000, kopējā manā saitā esošo bonusu summa ir nedaudz zem 3000 Ls, neskaitot re-loud un refer bonusus. Ja tos skaita, tad būs virs… Atskaitot visas komisijas, pārvedumus, konvertācijas utt. ap tiem 2000 Ls sanāk. Ja loud nopietni ķertos pie lietas, viņš izceltu kādus 8-10 shtukus laikam…

Emîls
    Participant

Tik daudz nu gan nesanāks. Pats ar to visu vienreiz iekritu – darīju kā loud, ar 5 Moneybookers epastiem iztīrīju Stan James nedēļas laikā 5 reizes, sāku to pašu darīt betway, un tur vienreiz back likme totalizātorā vinnēja kādus 70ls. Nu nekas – spiedu izņemt naudu un tajā brīdī manu akountu nobloķēja un prasīja pierādīt identitāti. Biju tur visādas muļķības sarakstījis un pat dzimšanas datus neatcerējos, tā kā pat viltot tos dokumentus nevarēju. Naudu visādi viņiem prasīju, nekā. Pirms tam gan 2 reizes, nemēģinot izņemt naudu, viss bija ok un baigi daudz tur kopumā nezaudēju.

slaists19
    Participant
      • atbildes: 5

Gandrīz visās bonusu lapās, kas ir pieejamas netā ir liels uzraksts EASY 2000 Ls, bet tas ir tikai tīri teorētiski iespējams, jo es taču neiešu kaut kādā bet365, kur ir 15% bonuss up to 500$, tad man būtu jādepozitē 3333,33$ lai dabūtu pilnu bonusu + vēl visi fee, takā beigās tur nekas īsti pāri nepaliktu.. es ņēmu tikai tos bookijus kur 100% bonuss..

loud
    Participant

😀 nu reali ir taa… ka man ir tikai viena VISA karte kura vel pie tam stav banka… visu parejos simtus emsu dabujis tikai no mb… kura man ir 5 emaili… pa to identitai betwaya… zhel ka neatceries datus tad ar photoshop varetu uzchinit.. kaa es to daru :D… un viss shancee :)) betway ir kopuma izslaukst kadas 4 reizes :D… 2 reiz praisja identitati pirmoreiz manam pasham vardam otroreiz haljavam.. neko fotoshopa nomeikoju pasi un aizsutiju vis sizgaja cauri 😀

Aigars555
    Participant

un tas pat situācijā, kad viņiem savs kantoris Latvijā ir… 🙂

a par tiem 2000 Ls ka tīri teorētisko ir tā – tiem toto, kur ir 15 vai 10% bonuss, rēķināju kādus 10 Ls, nu 30 Ls max bonusu, pat neņēmu maksimālo iespējamo, jo saprotu, ka tas īsti reāli nav ieguldīt toto, piemēram, 2000 Ls un uzlikt to uz vienu likmi pilna apmērā…

Aigars555
    Participant

Šodien mājas lapā iemetu TOP 5 Latvijas banku karšu vispārīgu apskatu. Nav ietvertas komisijas maksas par pārvedumiem Internetbankā, kas parasti ir ap 0.15-0.20 Ls.

[url]http://totolv.com/blog/2008-03-28-11[/url]

Lietojiet veseli! 🙂

Aigars555
    Participant

ir pirmais lietotājs, kurs no viena paša vienīgā toto pavisam legāli "atmazgāja" 150 Ls bonusos. Tas ir tikai no viena toto. Un iesakt pietiek ar 20 Ls kopā, jo ir 10 bonusi 10 Ls vērtībā un viens 50 Ls vērtībā.

http://totolv.com/forum/14-23-401-16-1210101601

dandy
    Participant
      • tēmas: 4
      • atbildes: 35

reāli jau nesanāk 150ls, īstenībā varētu but pat tikai ap 110-120ls. Jo reāli sanāk ka jāuzliek vismaz 20 likmes, katrā aiziet mīnus vidēji 1GBP (vismaz man), t.i. jau 150-20=130GBP peļņa. Mīnus vēl pārskaitījumi, un njemot vērā valūtas kursus 150ls nesanāks noteikti..

bet es nepiesienos,esmu šitās shēmas fans 🙂

Aigars555
    Participant

bet vienalga peļņa, dandy, vai ne?

dandy
    Participant

protams:) tāpēc jau saku, ka esmu par visiem 100% par šo sistēmu 😉

dandy
    Participant

vai man vienīgajam neiet totolv.com mājaslapa??

Aigars555
    Participant

nu jau iet… 🙂 IP adrese mainījās, nenoreaģēju kā pienākas.

Aigars555
    Participant

Pavisam īsas divas ziņas, toties ļoti nozīmīgas.

Pirmā ziņa.

Lielisks jaunums mājas lapā http://www.totolv.com! Ir izveidots totalizatoru reitings un tagad katrs pats var izvēlēties, kurus toto "apstrādāt" pirmos un kurus nedaudz vēlāk, jo pēc reitingiem var spriest gan par toto kantoru kvalitāti (TOTO reitings), gan par popularitāti (ALEXA reitings). Lietotāja tiesības ir arī TOTO reitingu mainīt, ja tam ir iemesls.

Sīkāk par visu iepazīsties jaunākajā bloga ierakstā, spiežot uz zemāk redzamo linku:

http://www.totolv.com/blog/2008-08-13-37

Otra ziņa.

Ir radīta iespēja lietot mājas lapas http://www.totolv.com RSS barotnes. Nozīmīgākās, ko es arī ieteiktu, ir sadaļas "Blogi" un "BONUSU KATALOGS".
    Lai vienmēr saņemtu jaunākos bloga ierakstus un jaunos bonusu piedāvājumus savā RSS lasītājā (piemēram, iesaku lietot Google Reader – http://www.google.com/reader ), tad pēc reģistrācijas (kaut vai tajā pašā Google Reader) spied uz sarkanajiem burtiem RSS abu sadaļu augšējā labajā stūrī.

You must be logged in to reply to this topic.