Tagged: 

• Author

maris
    Participant
      • tēmas: 5
      • atbildes: 9

Labdien,

Vēlos izveidot uz wp bāzes sludinājuma dēli latviešu valodā. Kādu pluginu ieteiktu? Un vai wp ir labs šim projektam?

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 128
      • atbildes: 386

es lietoju maksas risinājumu Classipress >> paraugs: https://www.outlived.co.uk

2. paraugs (ātrāka lapa): https://www.lustjobs.com (18+ saturs)

.. atceros, bija arī viens džeks uztaisījis LV valodā Classipress sludinājumu dēli.

Piezīme: viņi nesen uztaisīja lielu update – dizains ir pavisam savādāks, es pašlaik palikšu pie vecā izskata.

maris
    Participant

Helmut paldies par informāciju.

• This reply was modified 3 months, 1 week ago by  maris.
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

🙂 ņem par labu 🙂

.. padod ziņu, kad ir gatava pirmā versija (lai ko izmantotu) – būs interesanti pasekot līdz 🙂

vari jau pateikt vai ir kāda specifiska niša un domeins jau nopirkts?

maris
    Participant

Tā sākotnējā doma…Lokācija trīs Baltijas valstis. Niša visu veida transports. Par domēna nosaukumu vēl domāju, jo ir divi varianti vai nu jādomā domēns saistībā ar transportu utt. vai universāls.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

uzreiz 3 valstis? .. tad arī domeinus vajadzēs 3 un visus vienādus.. varēsi pavilkt ieguldījumu 3 vienādos 2burtu vai 3burtu domeinos?

doma ir taisīt wp multisite? vai 1 kopēju resursu angļu val?

maris
    Participant

Es tev sapratu. Ir divi varianti, sākt ar Latviju un pēc tam pievienot 2 valstis, bet kur es redzu problēmu tie ir domeini. Vai otra versija ir domein eu vai visdrīzāk com un lapa angļu valodā, kas manuprāt pat dotu dažus bonusus.

Par 3 burtu domeinu… uuuu skatos 4-5 burtiem.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

ja gribi labi rankoties – ej tikai pēc .lv .lt .ee (Igauņiem bija ee?)… .eu sūkā ledu 🙂

neko darīt – pirmās investīcijas būs 3burtu domeinos (4 un 5 pārāk daudz, lai atcerētos + anglisks brandable arī visdrīzāk nederēs).. kaut arī, varu kļūdīties..

labs domeins nav panākumu garants, bet sūdīgs jau gandrīz garantē to, ka neviens tevi nopietni neuztvers, ja nespēsi papildus ielikt daudzas nulles eirikos brandingā..

ko domā @kripto-media?

maris
    Participant

Ja tu par kripto-media domēnu, tad iespējams ar laiku varētu būt zelta vērtē. Platforma jāsaka, ka nedaudz bremzē, bet tas varbūt man 😀

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

🙂 šeit drīzāk bija jautājums noteiktam lietotājam ar milzīgu iepriekšēju web pieredzi (gan jau kādreiz pats pastāstīs). 🙂

.. par domeiniem, ja vēlies, kādu dienu varu live laikā paskatīties vai ir kādi brīvi 3 burtu .lv domeini (man ir “custom made” softa risinājums) 😉

jauku vakaru

You must be logged in to reply to this topic.