• Author

turnik
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 11

Sveiki!! Kādu laiku atpakaļ izveidoju savu pirmo mājaslapu:[b:b28596f62a]http://forexbrokers.lv/ [/b:b28596f62a].Vēlētos dzirdēt jūsu viedokļus un ieteikumus par to.Centos iet itkā uz affiliate, bet pagaidām rezultātu nav.

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 69
      • atbildes: 475

Cik tev apmekletaji dienaa un no kurienes naak?

Mailigen reklama gan ir ne pa temu

turnik
    Participant

Par apmeklētājiem nepateikšu,kādu laiku neesmu pētījis,taču pirms dažiem mēnešiem nebija diezko daudz,uz pirkstiem saskaitīt varēja.
    Par mailigen:vienkārši nezinaju ko brīvajā laukumā likt un ieliku šo baneri.
    Ko varētu (pa)ieteikt par dizainu,nedaudzjiem rakstiem?Tas ir mans pirmais projekts,tā teikt pierdzes iegūšanai.

karlito19
    Participant
      • tēmas: 37
      • atbildes: 98

[quote:1d1151aa7b=”ADMINS”]Cik tev apmekletaji dienaa un no kurienes naak?

Mailigen reklama gan ir ne pa temu[/quote:1d1151aa7b]

Lapa tāda paplika liekās,diži nekas saturā nav atrodams (iesaku uz kāda no scriptiem uzcept) uzreiz varu redzēt ,ka esi veidojis no 0.

turnik
    Participant

Tā kā lapa tika palaista jau sen un uz kādu laiku tika atstāta novārtā, ir doma pilnībā vai daļēji(neesmu izdomājis)mainīt lapas kodējumu,veidot jaunu dizainu,karkasu un tml.
    Pilnībā piekrītu par lapas ‘plikumu’,taču nezinu kā šos tukšumus gaumīgi aizpildīt.Ieteikumi??
    Saistībā ar rakstiem:forex tirgus man bija, kas pilnīgi jauns, līdz ar to tā bija mana smagākā kļūda-veidot lapu par sev nezināmu un samērā sarežģītu tēmu,bez dziļākas izpētes,jo agrak likās,kas tur ko dažus rakstus neuzcept,poh ka tēma sveša,taču ķeroties pie darba domas krasi mainījās un raksti kādi nu ir, tādi ir.

karlito19
    Participant

[quote:b5635f11d6=”turnik”]Tā kā lapa tika palaista jau sen un uz kādu laiku tika atstāta novārtā, ir doma pilnībā vai daļēji(neesmu izdomājis)mainīt lapas kodējumu,veidot jaunu dizainu,karkasu un tml.
    Pilnībā piekrītu par lapas ‘plikumu’,taču nezinu kā šos tukšumus gaumīgi aizpildīt.Ieteikumi??
    Saistībā ar rakstiem:forex tirgus man bija, kas pilnīgi jauns, līdz ar to tā bija mana smagākā kļūda-veidot lapu par sev nezināmu un samērā sarežģītu tēmu,bez dziļākas izpētes,jo agrak likās,kas tur ko dažus rakstus neuzcept,poh ka tēma sveša,taču ķeroties pie darba domas krasi mainījās un raksti kādi nu ir, tādi ir.[/quote:b5635f11d6]

Ieteikums pavisam vienkārš,nav jēga veidot majas lapas LV valodā,taisi Ru vai ENG,lielaka auditorija ir gaidama,jo LV lapas saprot tikai Latvija dzīvojošie.

turnik
    Participant

Ar šo pašu domēnu varētu?It kā .lv angļu valodā neiederas.

karlito19
    Participant

[quote:7c3af024aa=”turnik”]Ar šo pašu domēnu varētu?It kā .lv angļu valodā neiederas.[/quote:7c3af024aa]

Parasti jau taisa uz com .tas derētu visur 😉

turnik
    Participant

cik varētu izmaksāt domēna maiņa pie tā paša hostinga?

karlito19
    Participant

[quote:94559efa66=”turnik”]cik varētu izmaksāt domēna maiņa pie tā paša hostinga?[/quote:94559efa66]

viņi nemainīs tev,te jaiegādājās ir jauns.

turnik
    Participant

Cik saprotu atstājot to pašu mazākas kļūst izredzes uz augstāku vietu meklētājos?

karlito19
    Participant

[quote:7f54bb5d3b=”turnik”]Cik saprotu atstājot to pašu mazākas kļūst izredzes uz augstāku vietu meklētājos?[/quote:7f54bb5d3b]

Tiesi tā.ņem kautvai info domēnu,gadā kādi 2ls maksā.

turnik
    Participant

Stulbi sanāk: par šo domēnu jāmaksā,taču peļņas iespējas Latvijas tirgū ir minimālas.Vai iespējmas atteikties no domēna bez tālākas samaksas?Ja nē,ko darīt ar šo pašu?

karlito19
    Participant

[quote:784b32ca9d=”turnik”]Stulbi sanāk: par šo domēnu jāmaksā,taču peļņas iespējas Latvijas tirgū ir minimālas.Vai iespējmas atteikties no domēna bez tālākas samaksas?Ja nē,ko darīt ar šo pašu?[/quote:784b32ca9d]

Domēnu parasti piedāva uz minimalo termiņu 1.gads.
    Ko es iesaku? izveido kādu blogu ar so domēnu,un bloga saliec saites,bannerus uz jauno projektu,kurs jau nebūs LV zonā.
    Pats esmu pielaidis kļūdu,ka domēna vādru izvēlējos Latviski,neviens no ārzemniekiem nezin ko tas nozīmē,un tā arī interesi neizrāda.

turnik
    Participant

Taču mans domēns ir labi saprotams angļu valodā-"forexbrokers.lv",vienīgi tas atrodas Latvijā.

karlito19
    Participant

[quote:93aa875074=”turnik”]Taču mans domēns ir labi saprotams angļu valodā-"forexbrokers.lv",vienīgi tas atrodas Latvijā.[/quote:93aa875074]
    nu tad taisi uz sa pasa,kas tev hostingu piedāvā?

turnik
    Participant

serveris.lv

turnik
    Participant

Jautajums: vai manā web lapā būtu pareizāk reklamēt vienu vai tomēr vairākus forex brokers,vai tomēr vēl sīkāk, kādā vien brokera piedāvatās iespējas?

Alex250
    Participant
      • tēmas: 65
      • atbildes: 611

Ieliec statistiku Google Analytics un zināsi no kurienes un cik daudz nāk apmeklētāji.
    Lēti domēni: http://area.lv 6 Ls gadā. Nopērc .com domēnu, domēna iestatījumos ieliec servera adresi un lieta darīta.

You must be logged in to reply to this topic.