• Author
    KarlisKr
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 0

Sveiki ibf.lv foruma lietotāji!
    Mani sauc Kārlis un es gribu ar Jums padalīties ar vienreizēju internet projektu, kas saucas pūļa finansējums. Esmu diezgan daudz laika patērējis un zaudējis naudu daudz dažādos projektos, bet esmu arī kaut ko nopelnījis. Kas mani piesaistīja šajā projektā ir tas kā nauda nonāk uz tava personīgā konta. Vai tas ir paypal, vai cripto maciņš vai personīgais bankas konts. Viss kas tev atliek ir samaksāt iestāšanos maksu $25+ $19 pusgada lincenses maksu un pretī tu saņemsi $75 piesaistot šajā projektā 2 cilvēkus. Ja tu vēlies saņemt sīkāku informāciju tad dod man ziņu un es tev pastāstīšu par šo projektu.

• This topic was modified 2 months, 2 weeks ago by Avatar KarlisKr.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 139
      • atbildes: 428

😀 😀 pūļa finansējums >> “crowd funding” un tas nozīmē, ka savam projektam uztaisi profilu kādā no crowd funding lapām (piem., kickstarter, gofundme vai citām) un cilvēki ziedo tev naudu un tavs projekts šādi mēģina savākt naudu tā vietā, lai ņemtu bankas kredītu, vai piesaistītu investorus.

Cik saprotu > tavs piedāvātais ir klasiska finanšu piramīda, kurā pelna tikai no piesaistītajiem cilvēkiem zem sevis… 🙂 un tālāk interesanti > tev pietiks drosmes pateikt, kas tu esi? saki.. 🙂

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator
      • tēmas: 41
      • atbildes: 251

Pa ausīm Kārlim Finansistam vajag, nevis pūļa finansējumu.
    Iestāšanos maksa… Aha ha ha. Lincenses maksa …. Aha ha ha

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster
        • tēmas: 139
        • atbildes: 428

😀 😀 vai ne? 😉

You must be logged in to reply to this topic.