• Author

Gille
    Participant
      • tēmas: 21
      • atbildes: 24

Teikšu godīgi smagi man iet ar to blogošanu un affiliate programmām.
    Šo to esmu izmēģinājis, bet ne īpaši sekmīgi, nedaudz mīnusos esmu iebraucis kat gan neesmu pirmo dienu šajā vidē un tas liecina, ka kaut kas ir jāmaina.

Tā kā man nav izcila angļu valoda rakstus pērku. Un tā arī nevaru nobāzēties pie konkrētas nišas, kas ir liels mīnuss. Šādi čakarējoties noķēru banu adsense, jo mājaslapai bija mazs CTR.

Tātad man radās daži jautājumi.

1. Vai ir izdevīgi izmantot Fiver.com pakalpojumus?
    2. Vai ar blogu, kas ir optimizēts ar tikai 3 kvalitatīviem rakstiem un vienu produktu man kas izdosies.
    3. Vēlētos kādu efektīvu padomu par backlinkiem, kā tas darbojas? piemēram "create 6000 VERIFIED backlinks using Xrumer
    I will create 6000 VERIFIED backlinks using Xrumer for $5" Kas man tālāk būs jādara? Mēģināju sakontaktēties, bet pēc 3 dienām vēl nav atbildēji, noteikti aizņemts cilvēks.

Galu galā kas man sanāks, ja:
    * paņemšu .info domainu
    * lētu, vai bezmaksas hostu
    * izvēlēšos produktu clickbank
    * nopirkšu 3 kvalitatīvus rakstus
    * nopirkšu tos 6000 backlinkus
    * ar savām nemākulīgajām prasmēm optimizēšu blogu
    * tikšu atpakaļ adsense

Un kā labāk izvēlēties produktu?
    Pēc svaiguma, popularitātes, gravitātes?

vai nu es ko pelnīšu?
    Laikam man ir tas posms kad gribās nolaist rokas un iet naudu pelnīt rokot bedres…

Alex250
    Participant
      • tēmas: 65
      • atbildes: 611

Adsensē ja bano, tad uz mūžu!

Gille
    Participant
      • tēmas: 21
      • atbildes: 24

piereģistrēšu dzīves biedreni…

banderass
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 26

[quote:2ccee42ac2=”Gille”]Teikšu godīgi smagi man iet ar to blogošanu un affiliate programmām.
    Šo to esmu izmēģinājis, bet ne īpaši sekmīgi, nedaudz mīnusos esmu iebraucis kat gan neesmu pirmo dienu šajā vidē un tas liecina, ka kaut kas ir jāmaina.

Tā kā man nav izcila angļu valoda rakstus pērku. Un tā arī nevaru nobāzēties pie konkrētas nišas, kas ir liels mīnuss. Šādi čakarējoties noķēru banu adsense, jo mājaslapai bija mazs CTR.

Tātad man radās daži jautājumi.

1. Vai ir izdevīgi izmantot Fiver.com pakalpojumus?
    2. Vai ar blogu, kas ir optimizēts ar tikai 3 kvalitatīviem rakstiem un vienu produktu man kas izdosies.
    3. Vēlētos kādu efektīvu padomu par backlinkiem, kā tas darbojas? piemēram "create 6000 VERIFIED backlinks using Xrumer
    I will create 6000 VERIFIED backlinks using Xrumer for $5" Kas man tālāk būs jādara? Mēģināju sakontaktēties, bet pēc 3 dienām vēl nav atbildēji, noteikti aizņemts cilvēks.

Galu galā kas man sanāks, ja:
    * paņemšu .info domainu
    * lētu, vai bezmaksas hostu
    * izvēlēšos produktu clickbank
    * nopirkšu 3 kvalitatīvus rakstus
    * nopirkšu tos 6000 backlinkus
    * ar savām nemākulīgajām prasmēm optimizēšu blogu
    * tikšu atpakaļ adsense

Un kā labāk izvēlēties produktu?
    Pēc svaiguma, popularitātes, gravitātes?

vai nu es ko pelnīšu?
    Laikam man ir tas posms kad gribās nolaist rokas un iet naudu pelnīt rokot bedres…[/quote:2ccee42ac2]

1. Fiverr pats neesmu izmantojis, bet nu tur varot laikam šad tad arī kaut ko jēdzīgu atrast par 5 dolāriem, pameklē netā atsauksmes, kur cilvēki apspriež labākos fiver piedāvājumus, kurus paši mēģinājuši

2. Vienmēr var izdoties kaut ko nopelnīt arī ar tādu plānu lapu, bet nu Google arvien vairāk sāk uzticēties un attiecīgi arī meklēšanas rezultātos augstak rādīt lielas un autoritatīvas lapas. Ieteiktu tomēr nākotnē skatīties uz lielas mājaslapas izveidi, kas aptver samērā plašu nišu.

3. Nu, ja tu izmantosi Xrumer pakalpojumus, tad vairāki tūkstoši linku uz tavu lapu tiks izspamoti pa netu. Samaksā džekam un viņš ar to programmu visu izdarīs. Domāju, ka līdz ar jauno Google algoritmu uzlabošanu šādi paņēmieni vairs nav tik spēcīgi kā agrāk, teorētiski var darīt pat kaitējumu tavai lapai, ja Google pamanīs, ka uz tavu lapu pēkšņi parādās tukstošiem šādu nedabisku linku.

You must be logged in to reply to this topic.