• Author
    Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Iesaku ievērst uzmanību RubyCoinam.  Monēta ļoti labi staigā attiecībā pret BTC (pareizāk sakot viņai palīdz staigāt) un laikā ieliecot vilcieniņā var ļoti labi nopelnīt. Es šorīt iekāpu.

Es neiesaku, ka Jums darīt, es tikai padalos ar kādiem ”vilcieniem” es braucu. ‘))

MModris
    Participant

Cik daudz nopirki Rubycoin?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Pašu mazumiņu, jo paskatoties uz cenu vairāku mēnešu garumā vel izskatās pēc kursa, kuru kāds lielāks monstriņš uztur. Būtu tik zema kā pirms pēdējā lielā pampa, tad būtu interesantāk.

Modris, arī darbojies ar virtuālām lietām?

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

interesanti.. paldies

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Vot tagad cena izskatās pareiza, lai iesaistītos un sagaidītu savu zvaigšņu stundu.

0.00008981 BTC par vienu RubyCoin

Tikai man nav šobrīd neviena brīva Bitkoiniņa “(

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

tu peerc mazos altkoinus ar bitcoin? .. nav zheel?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Var jau protams sēdēt uz bitcoina un visiem stāstīt, ka kko saproti  par virtuālās valūtas tirdzniecību bet lielāka peļņa ir pērkot / pārdodot, tādā veidā palielinot savu bitkoinu daudzumu. Kad bitkoins ceļas var tirogot pārī USD / BTC, kad nomierinās, labi strādā altkoini.

Tam pašam RubyCoinam tā cena ir attiecībā pret bitkoinu. Tātad, ja es nopērku vienuRubyCoinu par 0.00008981 bitkoinu es gaidu, kad cena būs augstāka un pārdošu teiksim par 0.0010000. Rezultātā man būs vairāk bitkoinu nekā bija pirms pirkuma. Šādu darbību rezultātā mans uzdevums ir iegūt vairāk bitkoinu.

You must be logged in to reply to this topic.