• Author

Kalvis1988
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 1

Sveiki!
    Iedomājos, ka varbūt šeit varētu izdoties atrast kādu cilvēku, kurš vēlētos uzsākt savu PTC lapu kopā ar mani.
    Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze ar PTC lapām un arī citiem interneta peļņas veidiem. Vēlētos atrast patneri vai partnerus ar ko kopīgi atvērt savu PTC lapu. Zinu ka tas mūsdienās nav grūti izdarāms arī vienam, bet divas galvas gudrākas! Ja tu tāpat mīli PTC un interneta peļņas iespējas kā es, tad varbūt varam sazināties un izveidot savu unikālo PTC biznesu! Ir vajadzīgs izplānot maksas un visu pārējo.
    Par cik man nav programmētāja prasmes, tad būtu labi satikt cilvēku ar labām prasmēm programmēšanā.
    Uzsākt varētu 2-3 cilvēki ieskaitot mani. Un tad būtu vēlams kāds ar mārketinga zināšanām un pieredzi tieši interneta peļņas vidē.
    Mans e-pasts: kalvis1988@gmail.com

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator
      • tēmas: 34
      • atbildes: 223

PTC? Vai tiešām Kalvis1988 par Paid to click lapu domā?

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 114
      • atbildes: 359

veiksmi! 2 cilvēki tiešām ir efektīvāki nekā strādāt solo režīmā.

Kalvis1988
      Participant
        • atbildes: 1

PTC lapām ir vienkāršs un saprotams koncepts. Daudzas sevi jau ir pierādījušas ilggadīgi pastāvot un izmaksājot saviem dalībniekiem. Piemēram Neobux, Clixsense, FamilyClicks, Scarlet-clicks u.c.
      Vislabākais piemērs ir NeoBux, kurš ne tikai ir izmaksājis saviem dalībniekiem jau 10 gadus, bet arī ieviesis daudz jaunumu lai nopelnītu un noturētu lietotāju pie sevis ilgāk, līdz ar to pārdodot vairāk.
      Par cik esmu pats izmantojis PTC lapas jau ilgu laiku un arī šo to nopelnījis, tad uzskatu ka tas būtu labs veids kā sākt. Labāks nekā HYIP kura pamatā lietotājam nekas nav jādara, tikai jāuztic sava nauda ar cerību ka nopelnīs 1% dienā. Tas nav reāli. Labi treideri, kas jau ilggadīgi ar to nodarbojas, labā mēnesī uztaisa 10% peļņu. Un šī iespēja arī ir ieviesta jau sen PTC kā revenue shares.

Edgars Ab
    Edgars Ab
    Participant
      • atbildes: 11

Sveiciens visiem,

Šajā tēmā saskatu lielas nepilnības. Kalvi, būtu ļoti labi, ja Tu varētu sniegt informāciju par to, vai projektam ir izveidots biznesa plāns, sagatavota aptuvenā izstrādes specifikācija un tāme, atrasti investori?

Papildus, vai interesenti varēs uzzināt no Tevis šo:

1) aptuveno stundas likmi (pašizmaksas, kas nosakāma atkarībā no specialitātes)
    2) peļņas procentus, ko viņi saņemtu pēc projekta palaišanas
    3) iepazīties ar citiem sadarbības līguma nosacījumiem

E.

You must be logged in to reply to this topic.