• Author

huselius
    Participant
      • tēmas: 4
      • atbildes: 6

Sveiki, nesen izdomāju, ka kaut kas interenetā ir jāievieto, lai vismaz saošņātu kā tas viss darbojas. Domāju, kas varētu būt tas materiāls, ar kuru varētu internetā padalīties un kas man pašam sagādātu prieku. Par cik man ļoti patīk kino, nonācu līdz filmu review. Atvēru lapu, sāku bloga izskatā likt iekšā savējos review. Paralēli šo to ieliku ezinearticles, kā arī tādus pašus rakstus ieliku hubpages.com. Hubpages patīk ar to, ka arī tur darbojas adsense un var kaut ko nopelnīt par spīti tam, ka tā nav tava lapa. Respektīvi, manā lapā ir adsense un hubpagos ir adsense. Mēneša laikā nopelnīti 2 centi, ne uz ko vairāk nemaz nebiju licis cerības.

Par cik šajā lauciņā pilnīgi zaļš, būtu pateicīgs, ja kāds no jums varētu man pateikt, vai esmu izvēlējies pareizo stratēģiju un kas man būtu jādara, lai šo visu varētu pārvērst kaut par 1$ dienā?

Paldies.

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 70
      • atbildes: 475

veel vari izmantot http://www.squidoo.com , tas lidzigs hubpages un ari var pelniit ar adsensi, un citaam reklaamas programaam.

kad buus tev kadi 10hubpages, 10 squidoo lapas utt, visur buus unikaals saturs, kaa ari buus beklinki uz visiem sataisiti, tad reali ne tikai 1$ dienaa, bet visus 10$ varees dabuut un vairaak… daudz kas atkarigs ari no pareizas keyword izveeles. Un vislabaak taisiit reviews (previews) filmaam kas tik iznaaks pec pus gada vai gada. Jo kad tas notiks, tu jau buusi visiem priekshaa, un norausi lielo trafiku 🙂

huselius
    Participant
      • atbildes: 6

runājot par squidoo, tur es pilnīgi apmaldījos viņu prasībās – kaut kas nereāls bija jāizdara, lai vispār tavs profils kļūtu aktīvs. Par 10 hubpages nesapratu – vai ar to ir domāti 10 raksti (10 review), vai 10 dažādas tematikas?
    Par keywordiem izmantoju filmas nosaukumu un visus galvenos aktierus – vai man šeit vajadzētu likt iekšā vēl kaut ko?

diucplesis
    Participant
      • tēmas: 24
      • atbildes: 56

sataisi 10 lapas[profilus] ar līdzīgu tēmu. tava gadīumā par filmām utt.
    katru to lapu ar baklinkiem savieno ar kādu no citām savām lapām.. piem " vēlaties uzzināk kko vārāk par jauno filmu lasiet šeit.

un topašu arī citur.. piem blogspotā… savstarpēji visādi sasaisti ar linkiem..
    un lasītājs kad ienāks kādā no tavām lapām spiežot uz linkiem viņš atkal iekļūs kādā no tavām lapām utt.. ies pa apli bezmazvai.. būs plūsma un gan jau kāds arī kur citur uzklikšķinās..

bļ^n būtu man mājās labāks nets arī tā darītu.. bet brīvā laika maz tpc maz tam visam atliek laiks.. uzturu pāris blogus un pamazām jau sāk kkas aiziet

Valdis
    Participant
      • atbildes: 14

internetā nopelnīt var. tiesa, tas ir tāds pats bizness, ka "uz zemes" Un nevajag ticēt tām lietām, kurās bez naudas ieguldīšanas sola pasakainu peļņu…

beckham9
    Participant
      • atbildes: 7

[quote:b540517a7c=”huselius”][b:b540517a7c]runājot par squidoo, tur es pilnīgi apmaldījos viņu prasībās – kaut kas nereāls bija jāizdara, lai vispār tavs profils kļūtu aktīvs.[/b:b540517a7c] Par 10 hubpages nesapratu – vai ar to ir domāti 10 raksti (10 review), vai 10 dažādas tematikas?
    Par keywordiem izmantoju filmas nosaukumu un visus galvenos aktierus – vai man šeit vajadzētu likt iekšā vēl kaut ko?[/quote:b540517a7c]
    +++!

You must be logged in to reply to this topic.