• Author

rigaskartes
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 30

Uzmanieties!!!!
    Uzņēmums ELS International (e-ls.lv) naudu, kuru esmu ieskaitījis viņu sistēmā, neatgriež. Telefoniski un rakstiski esmu saņemis no viņu puses tikai solījumus, pamatojoties ar uzņēmuma vadības maiņu.
    No manas puses tiks informētas FKTK un PTAC nodaļas kaut arī izskatās diezgan bezcerīgs gadījums.

Gribu informēt citus šā uzņēmuma esošos un topošos klientus, neuzticiet savus naudas līdzekļus uzņēmumam, kurs neveic savas saistības.
    Ja būšu kļūdījies un tās ir tikai īslaicīgas uzņēmuma grūtības obligāti atrakstīsos.

192.168.1.1
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 2

Pēdejās dienās kaut kas tur ar viņiem nav kārtībā. Agrāk rakstiju epastus un atbildēja vienmēr un ļoti ātri, tagad rakstu un neesmu saņēmis atbildi jau labu laiku, depozitēt arī nav iespējams un pirmstam bija pazudusi mana depozītu metode.
    Nav informācija par jaunajiem īpašniekiem?

rigaskartes
    Participant

Šodien telefonsarunā saņemu mutisku apstiprinājumu par naudas atgriešanu šodien vai rīt un iemesls esot SEB Bankas rīcības sekas. Gaidām!

P.S. Jā un latviski šodien tur neviens neko nevar paskaidrot, tikai krieviski. 🙂

rigaskartes
    Participant

Nepagāja ne 9 dienas uz naudu atgrieza. Paldies arī par to bet diez vai es vel kādreiz izmantošu šā uzņēmuma pakalpojumus.
    Šobrīd liekas ērtākais un labākais ir [url=https://nettransfer.eu/index.php?affiliate_pro_tracking_id=117:1:LV&lang=lv]www.Nettransfer.eu[/url]

You must be logged in to reply to this topic.