Tagged: 

• Author
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

kā var dabūt gatavu ko tādu? .. nolēmu pasērfot pa ethosdistro random adresēm un paskatīties, ko citi dara.. un wow :0

.. http://miner1.ethosdistro.com/ gandrīz katrai kartei pāri 700 mh/s 😮 .. salīdzinājumam augšā mans, zemāk Madara naudneši un tad šis brīnums 😕 … hmmm…

pāri 700 mh/s uz katras kartes :o

hmmm… ir idejas? 😕

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

ok skaidrs.. džeks iet pēc monero.. iespējams tāpēc nevar salīzināt mūsu eth hašus ar xmr hašiem.. tā tas var būt?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Droši vien, ka tas būs monero racējs ar kkādām pašvakām kartēm, jo etheriumam pat ar GTX TITAN V tādi rezultāti nav iespējami.

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Jā, un es beidzot izspiedu 1850 m/hs monero no Vegas kartes. Vajadzēja tikai vienu ķeksīti izņēmt AMD Watman iestatījumos.

Būs brīvāks, varbūt arī uzrakstīšu manuāli latviešu valodā.

AMD Radeon Vegas jau kādu mēnesi ir nav vispār nopērkamas. Nekur. Ir tikai Vega Frontier atlikušas.

Nolādētie maineri. :))

Mainigs nav izdevīgs.

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

wow 😮 … hummm.. varbūt man arī vajadzētu pamēģināt savu Frenkiju pieslēgt monero vai zcash 😕

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Helmut! Tev ir Etheriums, nemaini orientāciju. 🙂

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

😀 😀 man tiešām Ethereum vislabāk patīk 🙂

money2
    Participant

Jaseko kursam ir visu laiku nevar palauties tikkai monero. Bytecoins ari labi kapajas un kurss vinam uzauga loti augstu.pedejas dienas. Eth ir izdevigak tagad jo var pec tam nopirkt mazos un gaidit. katru dienu straujs kapums var but. sezu birza ieliku 170 eur no kuriem tagad 2 dienas izauga 576usd metajot valutu surp turp.

You must be logged in to reply to this topic.