• Author
  Posts
 • #26455

  oskars999
  Participant
  • Offline
   • tēmas: 3
   • atbildes: 4

  Zeekler un Zeekrewards pieder Rex Venture Group LCC meitas uzņēmumam Lighthouse America, US(NV). Centrālais ofiss un noliktavas atrodas Leksingtonas pilsētā, Ziemeļu Karolīnas štatā, no kurienes kompānija vada savu uzņēmumu un veic visas operācijas, kas saistītas ar preču piegādi klientiem.

  Zeekrewards palīdzēs Jums sasniegt jaunas virsotnes!
  Jums būs tikai nepieciešams ievietot vienu reklāmu katru dienu. ( tas arī būs Jūsu galvenais darbs šajā kompānijā ) Lai gūtu pelņu Jums pat nevajadzēs piesaistīt citus lietotājus, kā tas ir citās līdzīgās naudas pelnīšanas lapās!
  (protams var piesaistīt partnerus un atrāk attīstīties)
  Jūs varēsiet pelnīt paši saviem spēkiem!

  Zeekkrewaords:

  Nav nepieciešami papildus naudas līdzekļi
  (protams var iegūldīt naudu un ātrāk sasniegt rezūltātu)
  Nav nepieciešamas īpašas zināšanas,
  Pārstāvēts visā pasaulē,
  Kas jādara:
  Jāreģistrējas Zeekkrewords,
  Jāsaņem bezmaksas starta 100$-200$ bonuss,
  Jāpublicē katru dienu viena reklāma!

  Rekomendēju reģistrēties kā SILVER dalībniekam, iemaksājot tikai 10$ biedra naudu, tad peļņas iespējas un temps būs stipri ātrāks, nekā bezmaksas dalībniekam! Ir savas acīmredzamas priekšrocības!!!Iegūsti 110 bonusa punktus 100 vietā!Var nopirkt 5 klientus pa 10$ un var nopirkt BIDUS(1bids maksā 1$),kurus izdalīt klientiem tādejādi ātrāk audzējot savu VIP balansu un gūstot lielāku peļņu!!!
  Personīgi es un citi ZeekRewards sekotāji, kuri startējuši kā maksas biedri ,neuzskata,ka 10$ plus bidi un 5 klienti ir liels risks, ja ir iespējams nopelnīt stipri vairāk!

  REĢISTRĒŠANĀS

  Kad Jūs esat reģistrējušies Zeekrewards, kompānija Jums piedāvā 3 lapas, ar kuru palīdzību Jūs varat sākt pelnīt naudu.

  Pirmā lapa – http://zeekrewards9.zeekrewards.com – galvenā web lapa, kur atrodas Jūsu "back office". Back ofisā ir speciāla reklāmas nodaļa, kur atrodas teksti, kurus nepieciešams ievietot citās internetvietnēs ( tās arī ir dotas ) Kad reklāma ir ievietota – dienas darbiņš padarīts. Par šo darbību Jums katru dienu ieskaitās procenti no kompānijas kopējās nopelnītās naudas.

  Otrā lapa – http://zeekrewards9.zeekler.com – izsoļu vietne, kur Jūs varat nopirkt elektrotehniku, juvelierlietas, apģērbu un daudz ko citu, par ļoti lielām atlaidēm, līdz pat 99% par preci. Ja kāds caur Jūsu ievietoto linku, kuru Jūs izvietojat katru dienu, ienāk šajā izsoļu lapā un nopērk "bidus", Jums pienākas 20% no komisijas naudas.

  Treša lapa http://zeekrewards9.fscstore.com – Jūsu preču veikals. Šeit Jūs pelnat uz cenu svārstībām. Jūsu uzdevums vienkāršs – reklamēt Jūsu veikalu. Protams arī paši vari pirkt par vairumtirdzniecības cenām un ieekonomēt lielu naudu.

  Izmeiģiniet!Apmācīšu,atsūtīšu video-palīdzēšu uzsākt!
  Ja vēlies startēt,kā apmaksāts partneris -pirms reģistrācijas sazinies ar mani!?
  Jo tagad pēc jaunajiem noteikumiem samaksāt par dalību(Silver,Gold,Diamond) var tikai 15 minūšu laikā pēc Free reģistrācijas!
  e-pasts zeekrewards9@gmail.com

  Ar laiku Jūs varēsiet pelnīt 100$ un pat vairāk dienā.
  Reģistrēties varat šeit –
  [url=http://zeekrewards9.zeekrewards.com][color=blue:e1b913f71d][b:e1b913f71d]REĢISTRĒJIES ZEEKREWARDS UN VEIDO SAVU BIZNESU[/color:e1b913f71d]!!![/b:e1b913f71d][/url]

  SASNIEGUMI!
  Manā komandā ir 65 partneri un no tiem ir 10 aktīvi Silver partneri,kuri pa druskai iepērk bidus un viņiem vidēji jau nāk 5-7$ dienā!
  Man pašam dienas peļņa jau sasniegusi 15$,kurus es investēju atpakaļ bidos,tādējādi audzēju savu vip balansu!

 • #76276

  marchegs
  Participant
  • Offline
   • tēmas: 0
   • atbildes: 4

  nu varēji jau visu nekopēt no mana bloga ))

You must be logged in to reply to this topic.