Tagged: ,

• Author
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

ok, īsi aprakstīšu to kā man izgāja, pērkot aizdomīgi lētas 4gb GTX 960 grafiskās kartes no Ķīnas.

Pasūtījuma datums: 29. decembris un pasūtīto karšu skaits: 4 gab. Kopējā pasūtījuma summa: £167.96

sākotnējais pasūtījums

sākotnējais ebay karšu piedāvājums

—-

kartes nāca apmēram nedēļas 2 un es nebiju vienīgais, kurš bija pasūtījis šīs kartes – tāpat tās bija pasūtījis Kaspars un Eddy Black (Edgars). Pirmais tās saņēma Kaspars (gan no cita pārdevēja) un atklāja, ka patiesībā tās ir 1gb vecākas un citas kartes, kurām ir nomainīts bios un veiktas vizuālās izmaiņas. Īsumā – Kaspars dabūja pilnu refund (kopā bija 20 kartes, ja nekļūdos).

Šīs GTX960 grafiskās kartes izskatās šādi:

Kartes atnāca un 1 pieslēdzu rigam ar nvidia kartēm (nolēmu sākt ar 1, nevis visāk 4, lai minimalizētu risku kļūdīties). Rigs sāk darboties un rāda, ka redz papildus (šajā gadījumā 3.) karti un uzrāda to kā GTX960. Un ar to viss arī beidzās – karte griežas, bet ethos distro to nerādīja. Nomainīju citu gtx960-to karti, citus raizerus un tas pats efekts 🙁

Uzreiz refund neprasīju.. gan laiks pavisam nebija, gan esmu cilvēks, kurš cenšas izvairīties no konfliktsituācijām – mūsu dzīvē jau tā ir pārāk daudz negatīvā :/

Pēc kāda laika tomēr saņēmos un uzsāku saraksti ar pārdevēju:

šeit ir mana sarakste ar pārdevēju

un pašlaik esam tik tālu (burtiski tikko pārdevējs piekrita pilnam refund):

refund apstiprināts

cik saprotu, man tagad ir jāgaida līdz 14. februārim, lai pārdevējs atsūta “return postage label”, kuru viņš apmaksā, jo neiet runa par normālu atgrieztu preci, bet preci, kura neatbilst aprakstam.

redzēsim kā ies tālāk :/ .. nepatīk visas šīs “razborkas”, tomēr neko darīt – nedrīkst atdot naudu cilvēku grupai, kura jau sākotnēji plānoja tieši tevi apmānīt (tas ir vienīgais, kāpēc pieprasu pilnu refund).

kaut kā tā 🙂 .. ceru, ka kādam no jums tas palīdzēs saprast kā atgriezt kartes vai citas lietas ebay-ā, kuras neatbilst aprakstam vai ir viltotas/ražotas, lai apmānītu pircēju.

H

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Kartes sūtīsi atpakaļ vai arī paliek pie tevis?

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

ja man atsuutiis apmaksaatus “return labels”, tad suutiishu atpakalj.. tomeer nedomaaju, ka vinji taa dariis 🙂 .. redzeesim 🙂

.. ja man kartes paliks – sleegshu klaat winminer vai kaadam koinam, kuru var mainot ar 1gb karteem, ja taadi ir 😕

You must be logged in to reply to this topic.