Tagged: 

• Author
    ErnieCTrade
    ErnieCTrade
    Participant

ICO (Initial Coin Offering) – investēšanas veids, kurā var investēt jebkurš cilvēks, tikai ir vajadzīga velme un nauda.

Šajā gadā 2017. parādās vien vairāk jaunu projektu, kompānijas, kuriem ir vajadzīga sākuma investīcija, lai pabeigtu projektu vai izplatīšanai, taču apmēram 90%-95% no tiem projektiem ir SCAM, tāpēc ir jābūt uzmanīgam un jāanalizē. Turklāt, ICO investēšana ir visizdevigākais no pārējiem investēšanas veidiem. No ICO sākuma līdz ICO beigām var nopelnīt x2-x10.

Kā tad investēt ICO?

Atrodot projektu, kuram notiek ICO:

1) reģistrējam akkauntu (ja šī ICO weblapā ir Login, Join In/Registration), ja ir parādīts 1. saites lapā tikai BTC vai ETH maciņš uz kuru vari aizsūtīt naudu !!!UZMANĪGI!!! (visticamāk, tādi projekti ir SCAM). Vēl dažos ICO projektu weblapā var redzēt GET TOKENS, tad uzspiežam uz šo pogu;

2) pēc reģistrācijas ieejam savā akkauntā;

3) ieraugot Buy tokens/Deposit vai kaut kā savādāk uzrakstīts, spiežam;

4) ir jāparādas BTC vai ETH maciņi (pārsvarā apmaksa notiek ar ETH), vai nu citi apmaksas veidi uz kuru jums ir jāaizsūta nauda;

5) tagad ir jāgaida, kad uz jūsu akkaunta loga parādīsies tokenu (ICO projektu kriptovalūta) skaits, ko jūs esat nopirkuši.

Pēc ICO beigām jūs varēsiet pārsūtīt uz biržu, kur ir šī tokena pāris (piemēram – RPX/BTC, RPX/ETH). Jebkuram projektam ir jāaizsūta ziņu, kurā biržā ir noticis viņu tokena listings vai brīdinājums kad būs lisitngs un uz kādu biržu. – IESAKU skatīties projekta ziņas Twitter –

Ja pēc ICO beigām nav nekādu ziņu un nevariet atrast šo tokenu pārus biržā, tad varbūt SCAM.

Ļoti reti kad labiem projektiem nebija listingu biržā, kā bija noticis ar RedPulse, kuram listings uz biržu – KuCoin- bija noticis oktobra beigās, varu šaubīties, pēc ICO (Septembrī).

Paldies visiem! Esiet uzmanīgi, analizējiet un neinvestējiet uz ICO pēdējās naudas!

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Šogad vasarā, hromā lepni uztaisīju sev bookmarku “Investīcijas”, jo biju iesaistījies dažādos ICO projektos. Rezultātā daudzi no viņiem bija ar mīnuss zīmi un es biju priecīgs, kad nofinišēju ar mikropeļņu.

Nav jau tā, ka visi ICO ir zemē metami – tā ir veiksme un ICO projektu īpašnieku godīgums, kā arī pareiza informācija pirms tajā iesaistieties un, kad no tā jāizstājas.

Pāris nedēļas atpakaļ esmu tomēr vel vienā ICO investējis. AMIGOCHAIN.  Ir reizes, kad ir klikšķis, tā tas bija šoreiz arī. Klik un es piedalos. Par rezultātiem ziņošu vēlāk.

Ref. links http://ej.uz/AMIGOCHAIN

http://ej.uz/AMIGOCHAIN

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

oho 😮 laipni aicināts Ernie 🙂 ļoti labi izskaidrots..

kurš ir tev bijis veiksmīgākais ico, uz doto mirkli? 🙂

ErnieCTrade
    ErnieCTrade
    Participant

Sveiki, Helmut!

Tikmēr ICOBOX un pēc tam vairs nebiju investējis, jo neredzu tikmēr baigi foršus ICO projektus.

Vēl ja ieraugu labu projektu tad pārsvarā ir pārāk vēlu un tad es sagaidu kad varēs iepirkt biržās.

Vislabākais moments investēšanai ICO ir Pre-Sale, kad dod 20-75% atlaidi uz tām monetām un ICO beigās tev sanāks dabūt apmēram x1,5-x4, taču ļoti reti, kad cena, nonākot uz biržu, tā monēta nekritīs. Tūlīt kā monēta nonāk uz biržu ir jāpārdod, lai saņemtu to lielo profitu.

Es vēl uzrakstīšu kā analizēt ICO projektus un kur meklēt, skatīties, kā arī dažus ieteikumus un ICO nākotni.

You must be logged in to reply to this topic.