• Author
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

uz doto mirkli ibf-ā esmu gatavs lietot 3 pieejas:

1) Bezmaksas risinājums: Ja ir tikai 1 viesis un lieto iphone vai ipad – applikācija “Facebook Creator” (atrodama zem senākā nosaukuma “Facebook Mentions”). Piezīmēšu, ka šo risinājumu labāk izmantot uz iPad, jo tam ir lielāks ekrāns – gribēsiet tālāk nolikt ipadu un joprojām labi redzēt savu sarunu biedru.
    Plusi: notifications aizies maksimāli tālu, jo netiek lietota 3. puses izstrādātā applikācija – ļoti svarīgi.
    Mīnusi: nevar pievienot android lietotājus // nevar padalīties ar ekrānu // max ciemiņu skaits = 1 // nevar strīmot vienlaicīgi fb un yt bez 3. puses risinājuma // iespējamais mīnuss: pašlaik man nav izdevies dabūs 720p kvalitāti (pēdējais tests bija caur 4g, nevis wifi)
    Paraugu ielikšu, kad man birojā būs atrisināts 2. interneta savienojums (izmantošu tikai wifi vajadzībām) un ar 1. ar datoru strīmošu caur obs yt, twitch u.c.

2) Maksas risinājums: BeLive.tv ir “go to” risinājums šodien lielākajai daļai strīmotāju, arī man ļoti patīk, jo var skaisti izcelt komentārus un tas palīdz veidot tiešu sarunu ar skatītāju.. uz doto mirkli mans mīļākais strīmošanas risinājums 🙂
    Plusi: tieša saikne ar sktītāju, izceļot komentārus // redz cik skatītāji ir tiešraidē // plašas noformējuma iespējas: krāsas, png frames, var ielikt pat gif logotipu augšējā labās puses stūrī // var pievienot papildus 2 ciemiņus (kopā 3) // ir “lobby”, kur nākošie ciemiņi rindā var gaidīt (ērta lietošana) // ir iespējams dalīties ar ekrānu.
    Mīnusi: Android lietotājiem grūti uzstādīt aplikāciju – papildus mobilās ierīces jāiet iestatījumos un manuāli jāiedod visi “permissions”, kas citiem ir “tumša bilde” // vakaros tīkls pārslogots // BeLive pats izlīdzina kvalitāti – ļoti tieši bieži strīmotājam par sliktu (vismaz mana pieredze) // daloties ar ekrānu un rādot video – ir pazudusi iespēja nodot tālāk skaņu (problēma redzama daloties ar youtube rullīšiem), piezīmējot, ka senāk rādot youtube logu – tika nodota tālāk gan bilde, gan skaņa // un atkal – galvenais mīnuss: nav iespējams strīmot vienlaicīgi facebookā un youtubē bez 3. puses risinājuma // ir ievērots, ka, ja ciemiņš nav ietegots (un citreiz pat ja ir) – viņa/as draugiem neparādās notification, ka viņš/a ir Live un tas nav cool :/
    BeLive.tv maksa uz doto mirkli ir: $240/gadā par Standarta Plānu (kuru arī ieteiktu lietot)

Paraugs:

3) Maksas risinājums: Kombinācija: Google Hangouts > OBS > Restream.io un plusi šeit ir daudz 🙂 .. tomēr ir arī mīnusi 🙁
    Plusi: Pateicoties restream.io tu vari strīmot vienlaicīgi gan facebok, gan youtube, gan twitch, gan vk.com un daudz citās platformās vienlaicīgi // OBS tev sniedz pilnu kontroli pār layout (to kā izskatās ekrāns, kuru redz lietotājs) // Google hangouts var pievienot līdz pat 10 viesiem // Google hangouts lieliski ļauj ciemiņiem dalīties ar savu ekrānu (pārbaudīts uz desktop, par mob nezinu) // var izspiest max lielisku attēla un skaņas kvalitāti // pilna kontrole pār kameru/ām un skaņu/mikrofoniem/skaļumu
    Mīnusi: Ciemiņiem ir grūti izsekot komentāriem – šobrīd nākas lietot 2 čatus vienlaicīgi: gan “native” restream.io čatu, gan #live facebook čatu, jo reastream-am uz doto mirkli ir problēmas ar fb lietotāju čata importēšanu // ciemiņi uz mob vispār neredz nekādus komentārus – nogriezti no skatīājiem // ciemiņi neredz cik skatīāji ir online (kas bieži vien motivē ciemiņus būs atraktīvākiem) // uz mobilajiem ekrāniem skatītāji nevar izlasīt visus komentārus (ja tādi tiek rādīti maziņi sānā, kā mēs to daram).
    Cena: es maksāju $12.49 mēnesī par 1 Custom RTMP kanālu (nepieciešams, lai varētu strīmot facebook-ā), un šī cena ir bez kontrakta – varu pārstāt lietot, kad vēlos // gada cena: $149.89

Paraugs:

You must be logged in to reply to this topic.