• Author

Aigars555
    Participant
      • tēmas: 11
      • atbildes: 140

Varbūt kāds jau bija pamanījis šeit forumā, ka darbojos [url=http://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=5915&bid=1847]likmju biržas Betfair[/url] treidingā, pareizāk sakot piekopju sistēmu "Laydrawwaitforgoalbackdraw" jeb vēl precīzāk, tās savu personīgo variāciju. Sistēmas pamats slēpjas divos faktoros:

1. Atrast "pareizās" spēles
    2. Īstā brīdī samazināt risku un/vai pārvērst to garantētā peļņā.

Tā kā tagad aktīvi darbojos ar savu projektu totolv.com, tad vairs īsti nesanāk daudz laika pavadīt pie šīs sistēmas, taču šodien atkal atjaunoju iemaņas "just for fun".

Lūk redzama mana šodienas peļņa.

[img:09c0c9e4b7]http://totolv.com/pelna_betfair.jpg[/img:09c0c9e4b7]

Man rādās, ka esportā viens lietotājs teica, ka es blefoju par savu peļņu apmēram 100 Ls dienā (kad darbojos) ar šo sistēmu, tad lūk gribējās tomēr pierādīt pretējo. Protams, šī ir ļoti veiksmīga diena, tāpēc gluži nevajadzētu šo reizināt ar 30 dienām, lai saprastu manu mēneša peļņu 🙂 Un vēl – šobrīd man tur ir maza banka, tāpēc likmes nav lielas. Protams, ar lielām summām būtu citi cipari.

Bet nu, kā vienā amerikāņu humora raidījumā tiek brīdināts – "Nedariet to mājās! Tas ir bīstami!" 🙂

Nx
    Participant
      • tēmas: 0
      • atbildes: 20

Es pagaidaam veel iisti neriskeeju ar visu banku, bet shodien gan aizgaaju ar lay -155gbp, gandriiz uzraavos 🙂 bet ticeeju manchai un rezultaats +20gbp, bet vispaareeji shodien, Soccer: GBP32.30 Total P&L: GBP32.30. Pagaidaam dazhaam komandaam veel maza uzticiiba un banka nav liela lai vareetu uz visaam speeleem normaalus layus likt, bet gan viss buus labi [img:5dbd4669ba]http://myimghost.info/imgs/signature_smile3.jpg[/img:5dbd4669ba]

Aigars555
    Participant

mēģinu turēt tur kādus 500 Euro, lai dažreiz var patirgoties "like that"

Aigars555
    Participant

[quote:61da0c5a45=”Nx”]Es pagaidaam veel iisti neriskeeju ar visu banku, bet shodien gan aizgaaju ar lay -155gbp, gandriiz uzraavos 🙂 bet ticeeju manchai un rezultaats +20gbp, bet vispaareeji shodien, Soccer: GBP32.30 Total P&L: GBP32.30. Pagaidaam dazhaam komandaam veel maza uzticiiba un banka nav liela lai vareetu uz visaam speeleem normaalus layus likt, bet gan viss buus labi :)[/quote:61da0c5a45]

kā redzi, Manchester – Arsenal šodien neliku, jo uzskatīju to par bīstamu spēli šai sistēmai, pat biju pārliecināts, ka būs 0:0. Tā gan nebija, bet spēle saspringta…

Nx
    Participant

Nu es pagaidaam banku turu 150gbp, un pie 200gbp njemu izmaksu 50gbp, centiishos tuvaakajaa laikaa palielinaat, jo tad attieciigi var daudz vairaak pelniit. Jaa ar Manchesteru un Arsenaalu naacaas pasviist konkreeti.

Briksons
    Participant
      • tēmas: 229
      • atbildes: 1335

Nu tad būtu pastāstijis ko tu tur īsti dari un kā nevis tikai plātijies ar izmaksām !

Un tas ir ar garantiju tāpat kā totobanka.com?

loud
    Participant
      • tēmas: 8
      • atbildes: 534

brikson taa ir standartvecaa sheema laythedraw… var arii uzlikt insurance betu saucamo uz 0:0… bet nu ta ssamazina konkreeti profitu…

man labak patiik metode ka liek uz favorite teamu virsuu un tad peec kadam 20-30 min nobacko taa var dabut labakus kofus.

bet malacis ne katrs panjem gandriiz 200ls pa dienu nedz onlinaa nedz offlinaa.. 😀

gateris
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 42

[quote:3bf17ea3d2=”Aigars555″][quote:3bf17ea3d2=”Nx”]Es pagaidaam veel iisti neriskeeju ar visu banku, bet shodien gan aizgaaju ar lay -155gbp, gandriiz uzraavos 🙂 bet ticeeju manchai un rezultaats +20gbp, bet vispaareeji shodien, Soccer: GBP32.30 Total P&L: GBP32.30. Pagaidaam dazhaam komandaam veel maza uzticiiba un banka nav liela lai vareetu uz visaam speeleem normaalus layus likt, bet gan viss buus labi :)[/quote:3bf17ea3d2]

kā redzi, Manchester – Arsenal šodien neliku, jo uzskatīju to par bīstamu spēli šai sistēmai, pat biju pārliecināts, ka būs 0:0. Tā gan nebija, bet spēle saspringta…[/quote:3bf17ea3d2]

to sheemu jau var izlasiit pashaa Betfair pamaaciibaa kaa tirgoties ar kofiem Betfair birzaa. pac betfair to sauc par spekulantiem

sheemas pamatbuutiiba ir lai favoriits iesistu pirmais, jo preteejaa gadiijumaa kofi saak leekaak preteeji.
    es tomeer izveelos droshaaku risinaajumu, ja ir paarlieciiba ka buus vaarti tad lieku uz to ka ka speelee buus 1 un vairaak.
    protams kofs videeji ir 1.1 bet vismaz nav jaastreso kursh iesitiis pirmais un kaa beigsies speele

jautaajums vai kaadam ir kaada sisteema vai sheema prieks betfair zirgiem ?

Aigars555
    Participant

šodien ielikšu tādu kā step by step sākuma postā, lai ir mazliet skaidrāk. Bet saku uzreiz, nav tik vienkārši kā izskatās – baigi var iekrist un vēl, tomēr ir nedaudz jāsaprot tajā futbolā, kas ir kas. Es pats sāku ar nelielām likmēm – 5-10 GBP (ar atbildību 30-50 GBP). Bija visādi – vinnēju, vinnēju daudz, zaudēju, muļķīgi zaudēju utt. līdz kamēr izkristalizējās sistēma galvā. Patiesībā tas ir reāls treidings kā Forex – pērc un pārdod bez emocijām, vadies pēc cipariem un iekšējās balss, pieredzes, statistikas, konkrētas situācijas. Liela nozīme šeit ir psiholoģiskai noturībai.

Aigars555
    Participant

gateris, jā totolv.com pieejamā "Betfair skolā" tas ir arī latviski izlasāms.

gateris, nav gan tā, ka obligāti ir jāiesit favorītam. Šajā sistēmā ir vairākas taktikas – ir arī taktika, kad liek LAY likmi spēlē, kurā praktiski nav favorīta – tad vispār nav nozīmes, kas iesit, vienalga BACK kofs pieeaug. Pretēji, gadījumā, ja ir viens riktīgi izteikt favorīts, tad arī, ja pastarītis iesit golu pirmais, neviens tāpat tajā brīdī netic viņu uzvarai un kofs uz niču nemaz tik ļoti nemainās – es tad izlīdzinu visu pa nullēm un pāreju uz nākamo maču, lai nav stresa.

Aigars555
    Participant

vēl – nav jau obligāti jāliek LAY likme pirms spēles, bet var to darīt kādā 20-25 minūtē, ja vel ir 0:0. Tad kofs uz niču jau ir simpātiski zems daudzos mačos. Vēlāk, pēc 30 minūtes, gan jau risks lielāks.
    Angļu līgu spēlēs bieži daru tā, ka izlīdzinu peļņu vairāk uz kādas komandas pusi, jo nu tik bieži kā angļi pēc 90.minūtes nesit golus neviens. Paskatieties kaut vai flashscore.com iepriekšējās spēles – atradīsiet ne mazums spēļu, kur goli iesisti pēdejās minūtēs.

gateris
    Participant

jaa es arii taa dariiju , speeles laikaa gaigiiju ka nokritiisies kofs, dazas reizes sanaaca, bet dazas nesagaidiiju veelamo kofu kad iesita jau golu. ir dienas kad nau neviena normaala speele , tad var vienkaarshi gadiit 80 minuuti ar rezultaatu 2:0 un panjem kofu no 1.05 1.01

Emîls
    Participant
      • atbildes: 50

Iespaidīgi, Aigar. Pats šad tad ar to nodarbojos, bet es parasti apdrošinu 0-0. Tad gan jāuzmanās, jo, ja uzreiz golu iesitīs, var pat mazi zaudējumi sanākt. Esmu sācis arī to, ko loud ieteica, parasti tas strādā, un piemērotas spēles ir vairāk. Pēc kādiem principiem tu, Aigar, izvēlies spēles un kur tu skaties statistiku? Un ar cik lielu banku tas?

Nx
    Participant

Shodienas nervu paarbaude Inter v Lazio, atbraucu maajaas jau tad kad bija pagaajushas 10 minuutes, uzliku LAY 40@3.35 uz Draw, peec 70 minuutes jau nedaudz neomoliigi palika, rezultaataa 83 minuutee uzliku BACK 165@1.56, ja paliek draw znachit -1.6gbp tikai, ja kaads tomeer vinnee tad -120gbp, nu tad vinji beigaas nospeeleeja 0:0 un viss kaartiibaa, bet Roma v Catania viss bija ok, +14gbp. Karoch ar Itaaljiem veel laikam shaadi var jokoties, bet ar angljiem neiesaku, pietiekami biezhi pieredzeets kad jau otrajaa papildlaikaa pat 2 golus iesit. Blin a paareejaas shodienas speeles gan normaali iet, zheel shodien tad tikai +12gbp.

Aigars555
    Participant

[quote:20bb2ef06a=”Emīls”]Iespaidīgi, Aigar. Pats šad tad ar to nodarbojos, bet es parasti apdrošinu 0-0. Tad gan jāuzmanās, jo, ja uzreiz golu iesitīs, var pat mazi zaudējumi sanākt. Esmu sācis arī to, ko loud ieteica, parasti tas strādā, un piemērotas spēles ir vairāk. Pēc kādiem principiem tu, Aigar, izvēlies spēles un kur tu skaties statistiku? Un ar cik lielu banku tas?[/quote:20bb2ef06a]

ļot aktīvi lietoju http://www.betexplorer.com Tur ir viss, kas nepieciešams. Izvēlos spēles, ja komandas vispār daudz sit vārtus, ir rezultatīvas savstarpējās spēles, skatos situāciju turnīra tabulā utt.
    Šis rezultats bija sasniegts ar 300 Euro banku

Aigars555
    Participant

[quote:4de97a8a17=”Nx”]Shodienas nervu paarbaude Inter v Lazio, atbraucu maajaas jau tad kad bija pagaajushas 10 minuutes, uzliku LAY 40@3.35 uz Draw, peec 70 minuutes jau nedaudz neomoliigi palika, rezultaataa 83 minuutee uzliku BACK 165@1.56, ja paliek draw znachit -1.6gbp tikai, ja kaads tomeer vinnee tad -120gbp, nu tad vinji beigaas nospeeleeja 0:0 un viss kaartiibaa, bet Roma v Catania viss bija ok, +14gbp. Karoch ar Itaaljiem veel laikam shaadi var jokoties, bet ar angljiem neiesaku, pietiekami biezhi pieredzeets kad jau otrajaa papildlaikaa pat 2 golus iesit. Blin a paareejaas shodienas speeles gan normaali iet, zheel shodien tad tikai +12gbp.[/quote:4de97a8a17]

Tas jau ir risks – es sākumā tā darīju… agri vai velu apdedzināsies. Labāk samazināt risku ka es šodien izdarīju Lazio Inter mačā un samierināties ar to zaudējumu. Jo es taču zinu, ka citās spēlēs tāpat atgūšu 🙂

Mana šodienas bilance +94.57 Euro (ar vienu zaudējumu 6 spēlēs – tas pats Inter Lazio mačs mīnus 20 Euro)

Nx
    Participant

[quote:5e41db15c2=”Aigars555″][quote:5e41db15c2=”Nx”]Shodienas nervu paarbaude Inter v Lazio, atbraucu maajaas jau tad kad bija pagaajushas 10 minuutes, uzliku LAY 40@3.35 uz Draw, peec 70 minuutes jau nedaudz neomoliigi palika, rezultaataa 83 minuutee uzliku BACK 165@1.56, ja paliek draw znachit -1.6gbp tikai, ja kaads tomeer vinnee tad -120gbp, nu tad vinji beigaas nospeeleeja 0:0 un viss kaartiibaa, bet Roma v Catania viss bija ok, +14gbp. Karoch ar Itaaljiem veel laikam shaadi var jokoties, bet ar angljiem neiesaku, pietiekami biezhi pieredzeets kad jau otrajaa papildlaikaa pat 2 golus iesit. Blin a paareejaas shodienas speeles gan normaali iet, zheel shodien tad tikai +12gbp.[/quote:5e41db15c2]

Tas jau ir risks – es sākumā tā darīju… agri vai velu apdedzināsies. Labāk samazināt risku ka es šodien izdarīju Lazio Inter mačā un samierināties ar to zaudējumu. Jo es taču zinu, ka citās spēlēs tāpat atgūšu 🙂

Mana šodienas bilance +94.57 Euro (ar vienu zaudējumu 6 spēlēs – tas pats Inter Lazio mačs mīnus 20 Euro)[/quote:5e41db15c2] Nu es zinu ka var smagi apdedzinaaties, laikam intuiicija pateica ka labaak taa izdariit. Nu man arii ir savi minimuma apdedzinaashanaas strateegjija 🙂 Tikai laikam bishku piesaardziigs esmu taadaa zinjaa, ka Tu bezmazvai atrodi vairaakas speeles dienaa uz kuraam drawot, a es tikai labi ja vienu, divas, iznjemot 7dienas, gan jau paies laiks un vairaak uzticeeshos ne 100’000gbp speeleem, es parasti arii peec taa matched un komandas atpaziistamiibas manaas atminjaas vados.

Aigars555
    Participant

Protams, ka labāk, ja tirgū ir daudz naudas, jo tad arī iespēja, ka kāds pieņems Tavu likmi ir daudz lielāka. Bet pieredze rāda, ka visi betfair in-play mači ir pārbagāti ar naudu, katrā ziņa pietiekošu. Vot hokejā ir risks daudz lielāks, ka paliksi ar garu degunu – tur gan arī specifika pavisam cita. Katra ziņā ir skaidrs, ka ja esi psiholiģiski noturīgs, disciplinēts un arī informēts (vai vismaz zini, kur info meklēt), tad tā ir laba peļņas iespēja ilgtermiņā. Sākumā nav jāskrien, jāpamēģina ar likmēm 4 Euro, tad pakāpeniski likmes lielumu palielināt proporcionāli savas pārliecības pieeaugumam. Galu galā būs iespēja iztikt ar vienu maču dienā, nedēļā. Piemērs.

Uzliec 1000 Ls uz kofu 3.5 LAY
    1000 x 3.5 – 1000 = 2500 Ls (jābūt kontā)

Tiek gūts gols, kofs uzlec uz 5.0 (tas tāds minimums)

Ko darīt?

Liec 700 Ls uz BACK likmi.

Kas sanāk?

285.30 Ls garantētā peļņa neatkarīgi no iznākuma

vai tad nepietiek ar vienu tādu likmi dienā? Citam varbūt pat nedēļā.

loud
    Participant

man menesii :DDD… njaa bet risks baigais.. piem vinsh riskeja ar 120ls… ja vinj butu pedeja min iepisushi golu pakastu 120ls jesus…. uz favorite ir izdevigak likt 🙂

Aigars555
    Participant

tā jau ir, šis nav bonusu savākšanas pasākums, kur riska nav.
    Protams, nav arī vienkāršs gemblings, kur risks ir daudz lielāks.
    Tas ir tāds īsts treidings, kurā izdzīvo spēcīgākie. Tāpat kā, teiksim, Forexā. Tur par īstu treideri var kļūt 10 gadu laikā – tāda ir konkurence. Lasīju gudras grāmatas – Betfair šobrīd vēl ir tāda zīdaiņa statusā – kad lielākā daļa cilvēces sapratīs, ka toto salīdzinājumā ar biržu reāli iesūkā, tad arī tikai sāksies. Un uz to brīdi vislielākie ieguvēji būs jau pieredzi guvušie treideri. Es tagad arī redzu, kā Betfairā aug tirgi, arvien lielākas summas tiek novērotas in-play laikā. Futbolā vairs nav nekāds retums 10 miljoni uzlikti vienā spēlē. Betfair ir tikai ieinteresēts to visu attīstīt, jo pelna jau no komisijām, viņiem ir pilnīgi pie kājas, kas uzvarēs – vai Aigars555 vai Pēteris666

Nx
    Participant

Nu kautvai jebkura chempionu liigas speele, matched poljubomu buus virs 10 ljamiem. Betfairs principaa ir tas pats forex, bet tikai ar shito draw vai veel visaadaam sisteemaam ir daudz reaalaak nopelniit, kautgan teiksim Forexa EUR/GBP paarii GBP kopsh pagaajushaa gada septembra jau stabili ir kritusies par 0.30 eirocentiem, un teiksim izmantojot kautvai mums Latvijaa pieejamo Bestbrok, pa sho laiku buutu nopelniiti apmeeram 30000 dolaaru 🙂

Emîls
    Participant

Nezinu, vai ir vērts vilkt paralēles ar Forex, bet iesācējiem Betfair katrā ziņā nopielnīt ir krietni vieglāk un tas ir arī ērtāks un vieglāk pieejams. Esmu sapratis, ka bez statistikas tirgot pārāk veiksmīgi nevar, tagad man tikai jāpiešaujas tās analīzē. Insurance bet nav vērts likt – parasti lielākā daļa peļņas aiziet uz to, pietam, ja gols tiek iesists ātri, bezmaz vai jāsamierinās ar garantētiem zaudējumiem. Aigar, ja nav noslēpums, kur tu lasīji par betfair tirgošanos? Un kad tu saproti, ka ir pienācis laiks iziet no spēles ar daļējiem zaudējumiem, ja vārtu vēl nav?

Nx
    Participant

[quote:119e4947ad=”Emīls”]Nezinu, vai ir vērts vilkt paralēles ar Forex, bet iesācējiem Betfair katrā ziņā nopielnīt ir krietni vieglāk un tas ir arī ērtāks un vieglāk pieejams. Esmu sapratis, ka bez statistikas tirgot pārāk veiksmīgi nevar, tagad man tikai jāpiešaujas tās analīzē. Insurance bet nav vērts likt – parasti lielākā daļa peļņas aiziet uz to, pietam, ja gols tiek iesists ātri, bezmaz vai jāsamierinās ar garantētiem zaudējumiem. Aigar, ja nav noslēpums, kur tu lasīji par betfair tirgošanos? Un kad tu saproti, ka ir pienācis laiks iziet no spēles ar daļējiem zaudējumiem, ja vārtu vēl nav?[/quote:119e4947ad] Nu manupraat par speeles nosleegshanu ar daljeejiem zaudeejumiem saak domaat peec taada lielaaka ieberziena, kaa jau Aigars ieprieksh ir mineejis tad nepatiikami saak kljuut peec 70 minuutes ja veel nav goalu un vajag jau saakt domaat par ieshanu daljeejos zaudeejumos. Es straadaaju bez apdroshinaashanaas (0-0) , pelnja uzreiz daudz mazaaka un nav garantija ka iesitiis favoriits, citiem apdroshinaashanaas veidiem iipashi neesmu pieveersies. Uzskatu ka labaak ir kaadreiz pie beigaam vienliidziigi noLAYot lai zaudeejums buutu jebkuraa gadiijumaa bet neliels (videeji 20-30), jo taapat to var atsist, bet ieberzienu ~150 jau buus gruutaak atsist un banka arii buus iedragaata.

Aigars555
    Participant

Nx ļoti pareizi pateica – ap 75.minūti vel kofs ir ap 2.0, tad ir labi samazināt risku.
    Bet vispār es skatos, cik liku LAY un dalu ar 2. Teiksim, ja LAY kofs bija 3.5, tad mēģinu BACK gaidīt līdz tas būs ap 1.7-1.8. Labak tomēr ir pakāst tos vairākus latus, lai gan tas nav viegli – apzināties, ka jebkurā gadījumā zaudēsi.
    Vienmēr jau cilvēciski gribas ticēt, ka kāds iesitīs golu. Un te jau ir tā problēma, kad daudzi zaudē visu piķi. Vajag darīt un viss! Nākošā mačā atgūsi un vēl pa virsu nopelnīsi. Man tagad jau ir tāda stadija, ka zaudēt visu piķi vairs nevaru, zinu ko daru.
    Emīl, angļu valoda nav problēma?

Aigars555
    Participant

bet starp citu, ja ir ļoti nopietna pieeja šai lietai un ir sakrāta laba banka, lai tirgotos [url=http://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=5915&bid=1847]Betfair[/url] futbolā, tad šis būs labākais palīgs

http://www.soccermystic.com/index.php

Nx
    Participant

Kstate Aigar, ja vari iedod man arii par to Betfair palasiit, papildus zinaashanas nenaaks par sliktu.

Emîls
    Participant

Angļu valoda man nav problēma, labprāt ko palasītu. Pieteicos tam, ko soccermystic sūta uz e-pastu, bet neesmu vēl saņēmis.

Nx
    Participant

Shodien bija pagaidaam mana labaakaa diena 🙂 Total P&L: GBP82.63. Shodien piedaliijos piecaas speelees un tikai vienaa aizgaaju miinusaa Mancha nolunjojaas un pirmaa ielaida golu, un tikai pashaas peedeejaas minuutees izliidzinaaja shotu, tur vieniigais -6gbp jebkuraa gadiijumaa, bet ar paareejaam speelees viss bija vairaak nekaa labi 🙂

loud
    Participant

un cik % (liability) no bankas juus liekat?

Aigars555
    Participant

ideālā gadījumā būtu jābūt ne vairāk kā 10% – man sanāk vairāk, jo tomēr tā nav mana iztika, tikai hobijs. Ja būtu iztika, tad banka būtu vismaz 2000 Ls un liktu ar max atbildību 200 Ls.

Nx
    Participant

Shodiena buutu skaistaaka, jo piedaliijos tikai divaas speelees un 72gbp plusaa, buutu veel divaas, tad peec maniem apreekjieniem ap 150gbp, bet ko dariit, atpuusties arii vajag 🙂

Aigars555
    Participant

malacis Nx, es arī šobrīd atpūšos, pareizāk sakot, strādāju pie citiem darbiem 😉 Es tā plānoju aktīvāk padarboties Euro 2008 laikā. Nu līdz tam arī protams nedaudz, jo daudz laika šī shēma neaizņem – var vakarā pasekot līdzi 1 vai 2 spēlēm. Man ļoti patīk tas, ka vairakām var arī sekot līdzi Betfair video. Vai saņēmāt no mystics .pdf failu? Ja nē, tad atsūtiet man PM, nosūtīšu to palasīties.

Nx
    Participant

[quote:9a483a4fd2=”Aigars555″]malacis Nx, es arī šobrīd atpūšos, pareizāk sakot, strādāju pie citiem darbiem 😉 Es tā plānoju aktīvāk padarboties Euro 2008 laikā. Nu līdz tam arī protams nedaudz, jo daudz laika šī shēma neaizņem – var vakarā pasekot līdzi 1 vai 2 spēlēm. Man ļoti patīk tas, ka vairakām var arī sekot līdzi Betfair video. Vai saņēmāt no mystics .pdf failu? Ja nē, tad atsūtiet man PM, nosūtīšu to palasīties.[/quote:9a483a4fd2] Manaa PDA 7-29 juunijs ir atziimeets ar lieliem burtiem 😀 bet buus gruuti maajaas noseedeet ja buus labs laiks, tembolje dafiga sveetki, bet cereesim ka juunija vidus kaa parasti buus lietains 🙂

Emîls
    Participant

Es šobrīd liabilities lieku kā 1/4 no bankas. Nedaudz riksnti tas ir, bet nu vairāk par 15% reizē es nekad nezaudēšu. Statistiku ērti ir ņemt no soccerstats.com, tur vairāk iespējas ir, vienīgi nav visas līgas. Es taisos šai lietai pieķerties tā pamatīgi, manuprāt tas ir tā vērts.

Aigars555
    Participant

Emīl, galvenais sakārtot šo lietu galvā – tad var darboties. Ja vēl sanāk apgūt tenisa in-play stratēģijas, kas patiesībā esot vēl ienesīgākas par futbola (jo likmes mainās spēles gaitā nenormālos tempos un izmēros..), un zirgu skriešanas sacīkstes, tad Betfairā var dzīvot 🙂

Emîls
    Participant

Kāds nav mēģinājis spēlēt uz over/under 2.50? Soccermystic to kā pašu labāko apraksta, bet realitātē jau pēc pirmā gola parasti cena iebrauc lielos zaudējumos. Vispār dranķīga diena man bija, ieberzos divreiz, vienreiz 0-0, otrreiz ik pa brīdim skatoties uz koeficientiem nemaz nepamanīju, ka vajākā komanda bija iesitusi vārtus (likmes faktiski nemainījās), pamanīju tikai pie 1-1, kas arī līdz spēles beigām palika. Ārā izgāju pie puses no koef aptuveni 75.minūtē abas reizes. Un vēl savas idiotiskās vēmes dabūt par 0,05 mazāku lay, kas tūlīt būtu bijis, dēļ palaidu garām golu 5. minūtē, tā kā man šodien pēc pilnas programmas. Katrā ziņā turpmāk būšu uzmanīgāks, par laimi manas futbola aktivitātes arvien ir minimālos plusos (sāku pirms kādas nedēļas). Aigar, pastāstīsi sīkāk, kuras spēles tu noteikti neņemtu (piemēram draw keof virs 4, vārti/spēļu skaits par mazu, 0-0 par biežu vai kas tamlīdzīgs).

Aigars555
    Participant

1. Es noteiktu neņemtu spēles līgās, kas tikai tikko ir sākušas. tagad tās ir skandināvu, galvenokārt, Zviedrijas līgas.
    2. Neņemu spēles, kur tirgū nav naudas – tas ir kopā Matched mazāks pat par 50 000. Ja ir virs, tad jau ir o.k. Vienkārši mazā tirgū ļoti neelastīgi mainās koeficienti.
    3. Es neņemtu speli, kurā abas komandas sezonā ir guvušas tikpat vai tikai nedaudz vairak vārtus nekā spēļu skaits
    4. Es neņemu spēles, kurās abas komandas ir aizvadījušas loielu skaitu spēļu neizšķirti (parasti kādas franču, grieķu komandas)
    5. Cenšos neņemt spēles, kurās koeficients ir lielāks par 5.0 (līdz 5.0 ņemu, taču ļoti uzmanīgi izpētu koamndas)
    6. Reti ņemu spēles zemākās līgās
    7. Neņemu spēles, kad favorītam it kā vairs neko nevajag (pēdējā laikā tas izteikti ir top līgu līderkomandām, kas savas vietas jau ir nodrošinājušas, goli nāk ļoti smagi)

Emîls
    Participant

Paldies 🙂

Piemēram, rīt Liverpool – Chelsea nevajadzētu ņemt, jo, lai gan komandas ir ļoti rezultatīvas, starp tām vairākkārt ir bijis 0-0, un tik svarīgā spēlē komandas būs ļoti uzmanīgas.

Aigars555
    Participant

tieši tā, Emīl.

Starp citu, ja kādam interesē, esmu atradis pie sevis zirgu skriešanas sacīkšu shēmu. Ja ir interese sūtiet PM, nosūtīšu. Pats neesmu izmantojis, neuzticos.

Emîls
    Participant

Man šķiet ka man patiešām smagi neveicas. Vakar tirgot nesanāca, bet šodien abās manās rūpīgi izvēlētajās spēlēs underdog iesita pirmais, un abās nelieli zaudējumi. Es nesaprotu, laikam šodien tās vienkārši bija neveiksmes, spēles rūpīgi izvēlējos, lai būtu rezultatīvas, un bija arī, tikai… varbūt jaīzvēlas tikai līdzvērtīgu komandu spēles, bet tad baigi maz sanāks, es nezinu.
    Vari man atsūtīt to par zirgiem? Intreses pēc gribas palasīt.

loud
    Participant

wotwot shodien beidzot izleemu saakt shito un kkaadus 5ls iekaasu :(((( 3 zaudeju un 1 vineju njaa.. laikam trading demons ir labax ar to vismaz 6 ls dabuju pa 2 dienam 🙂

Emîls
    Participant

Nu nezinu gan, spēles, kurās pirmajās 40 minūtēs izteikts favorīts iest golu noteikti ir vairāk nekā tādas, kurās līdz 70. minūtei ir 0-0. Šodien zaudējām, jo underdog iesita pirmais (tam būtu jānotiek salīdzinoši reti), bet to var novērst, neņemot spēles, kurās starp komandu koef ir lielas atšķirības. Tad gan 3/4 no spēlēm ir jāatmet, bet, vai kopumā tas būtu izdevīgāk, es nezinu. Vispār interesanti varētu sanākt, ja abas metodes apvienotu, varbūt ir vērts pamēģināt.

Emîls
    Participant

Vismaz spriedums neņemt Barcelona v Man Utd bija pareizs, šķiet vienīgais pareizais lēmums pēdējā laikā 🙂

Nx
    Participant

Vot tieshi Barsa – Mancha man shodien likaas ka buus ok (nu labi speele bija laba, bet viens nazis jau 3 minuutee nolohojaas 😀 ) vakar neliku uz Liverpooli kautgan vajadzeeja 😀 Shodien izcili slikta diena, no divaam shodienas speeleem abaas 0-0, Total P&L: -GBP86.89, nu znachit 6dien neesmu straadaajis (+82gbp), bet 7dienas +71 paliek. Tas viss laikam deelj taa ka biju izsalcis peec briivdienaas sastraadaataa un bishku zaudeeju uzmaniibu.

Emîls
    Participant

Tās abas es pēc statistikas tomēr izdomāju neņemt, labi, ka tā, bet zaudēju tā pat.

loud
    Participant

es barc pret machu panjemu pedeja min uzliku izlidzinaju drawu uz 0.. un paliku pa nulem :D… bet ta vai taa sudigi 🙁

Nx
    Participant

[quote:6c9da16d18=”loud”]es barc pret machu panjemu pedeja min uzliku izlidzinaju drawu uz 0.. un paliku pa nulem :D… bet ta vai taa sudigi :([/quote:6c9da16d18] Shodien laikam visiem neveiksmiiga diena, jo principaa galvenais shodienas machs nospeeleeja 0-0, nekas gaidam 6-7dienu, cerams atkaartosies ieprieksheejaa nedeelja (vairaakas matched more than million speelees favoriiti pirmajaas minuutes jau pa diviem goliem ieblieza, kas dazhiem arii kabatu smuki papildinaaja) 🙂 veelu visiem veiksmi un neaiztuseeties, lai normaali vareetu pastraadaat.

Emîls
    Participant

Šodien divās spēlēs neliela peļņa, vakardienas zaudējumi ir atlīdzināti. Tā pat veiksmīgi nepaņēmu spēli, kas beidzās 0-0.

loud
    Participant

njaa no 3 spelem 2 uzvarijos… atguvu vakardienas zaudejumus bet tpt shis nav prieksh manis parak liels risks prieksh tik mazas naudas 🙁 arii tradingdemonaa 2 reiz bij cuucene kaa nosledzu tradu taa pec dazham min iesita golu 😀 jadoma kas labax

gateris
    Participant

a ja godiigi, nekaa laabaaka nav, ja neskaita bonusa atmazgaashanu

loud
    Participant

nuu ir veerts dziljak papetit virtual sports cash diezgan perspektiva sisteema ja ir diezgan liela banka virs 100 zaljajiem 🙂

Nx
    Participant

[quote:b4a5187cfa=”loud”]nuu ir veerts dziljak papetit virtual sports cash diezgan perspektiva sisteema ja ir diezgan liela banka virs 100 zaljajiem :)[/quote:b4a5187cfa] Ir Tev taa sisteema pieejama ?

loud
    Participant

http://rapidshare.com/files/110633985/virtual_sports_cash.pdf.html

luuc… tur ir 2 sisteemas es domaju pa pirmo 🙂

gateris
    Participant

kaads ir meegjinaajis samekleekofus lielaakus par betfair ? ideja taada, liek likmi pret betfairaa, bet citaa toto ar augstaaku kofu. princips jau tas pac, tik ar diviem toto

loud
    Participant

nu taa ir arbitraga :)…. pashlai diezgan labi darbojos ar zirgu skrieshanam… izanalizeju visus dienas skrejienus un nonaku liidz 1-2 dorshiem favoritiem pagaidam 3 wins 1 lose… kopaa 30ls nopelniti nav slikti 🙂

gateris
    Participant

jaa es arii veeroju zirgus. kaadu toto izmanto par preteejo ? man pievilciigaaks likaas totepool

Emîls
    Participant

Nu tas nav tik vienkārši, jo betfair koeficients sāk mainīties un šāda atšķirība var rasties tikai kādās pēdējās 10 minūtēs, jo tad apgrozās vislielākā nauda un spēlmaņi skatās, kā zirgi izskatās tieši pirms starta. Teorētiski tas šķiet viegli, bet praktiski pēdējās minūtēs tas viss notiek TIK ātri, ka paspēt 2 vietās uzlikt likmes izdevīgā veidā ir ļoti grūti. Pie tam pēdējās minūtēs arī parastie toto strauji maina likmes, un parsti tas noiek vienā virzienā ar betfair cenu. Tad jau vieglāk ir abas puses likt betfair jeb nodarboties ar scalping. Tur palīdz tas, ka var redzēt money weight jeb tos ciparus, cik nauda pieejama back un lay. Bet atkal tur tas viss notiek briesmīgā ātrumā un samērā neparedzami. To var iemācīties, bet nu viegli tas galīgi nav. Katrā ziņā bez softa (vēlams maksas) neiztikt.

Vispār es pēdējā laikā esmu kļuvis pesimistisks par betfair kā pastāvīgas peļņas vietu. Kaut vai ar to futbolu brīžiem itkā sanāk vinēt, bet tad atkal zaudējums, un kopumā uz priekšu nekas tikpat kā neiet. Tagad man gan galīgi neatliek tam laika, vasarā tam pievērsīšos cītīgāk un tad izlemšu, darboties ar to vai nē. Bet ne jau bez iemesla tādi guru kā Andy, kas betfair zina ideāli, no tā tomēr nedzīvo, bet ņemas pa internet marketing.

gateris
    Participant

scalping vieglaak maaciities uz futbolu, pus stundu pirms speeles saakuma, vieniigi taa peljnja ir saliidzinoshi maza

loud
    Participant

gater, nee nejau arbitrazha ieksh horse racingiem bet vnk liekot likmes kr4 viena sisteema… drusk parveidota ja peec nedeljas bushu norm nopelnijis mosh iepostoshu sheit arii 🙂

emiil, nu betfaira tu tpt neiekapasi tukstoshus kaa to var izdarit ar affiliate marketingu… tur taa saals.. tpt kaa andy ir uztaisijis kaut to pashu pocket money system… 1000ls menesi ka apocketmoney.. nu taa summa manuprat ir virs videja ieksh latvijas..

gateris
    Participant

oki, tad gaidam postu

VodkaDance
    Participant
      • tēmas: 5
      • atbildes: 32

Šis izklausās pārāk interesanti, lai to laistu garām 🙂 Būs vien jāsagrabina pāris kapeikas un jāizmēģina !
    Btw, ir kāda lapa kur tas viss ir FAQ formā izklāstīts ?

siemens
    Participant
      • tēmas: 14
      • atbildes: 109

Tad tu ta dari….
    Piemeram ir spele x vs 1x
    tu uzliec lay the draw ar koefu 3.5
    back koefs ir pagaidam 3
    Kad iesit favoriti back koefs pieaug un tad taisat jus all green ja?
    Bet te ir risks a ja nefavorits iesit?

siemens
    Participant
      • tēmas: 14
      • atbildes: 109

Sodien atkal saku treidinga dienu un liku pret draw pec pirma puslaika 0:0 pec tam iesita 1:0 un ta visu laiku SUSPENDED ,vispar tirgus neveras vala,lidz pat pasam galam vot kas ta pa fignu? 👿

loud
    Participant

nokaras tev parlux shados gadijumos megjini refreshot dzest kuukas njemt pa jaunu parluku utt… jo betfair lapa pec uzbuves ir ljoti sarezjita un gljukaina.. man ejot caur smartphonu vsp nokaras betfair lapa 😀

ripstars
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 3

nopelniit ta nopelniji,bet ja tev taa nauda buutu uz konta vai uz rokaam tad taa buutu cita lieta !!!!! 🙄 😆 😆

Briksons
    Participant
      • tēmas: 229
      • atbildes: 1335

A kur tad vēl mēdz būt ja ne uz rokām vai konta? 😀 😀

te jau ar papīra gabaliņiem neviens nemainās 😀

klavins21
    Participant
      • tēmas: 23
      • atbildes: 180

nu peec butibas nauda ir veidota no papira nevis no koka (komentejiet so teikumu cik vien varat 😆 )

un ja es kadam esu paradaa es uzstaisu jaunu AP kontu un no main konta tur nosutu naudu cik esu paradaa un tad uz lapinjas uzrakstu epastu, paroli un iedotu lapinju tam otram un taa dazreiz nokartoju paradus 😆

You must be logged in to reply to this topic.