• Author

IceT
    Participant
      • tēmas: 4
      • atbildes: 8

Sveiki!

Vēlējos noskaidrot vai šeit kāds pelna ar mājas lapām, uztaisot vienu, tad nākošo utt., bet nevis pašam savu blogu un tikai to vienīgi. Vēlētos kaut ko vairāk par to visu uzzināt, jā, es zinu tradicionālo ieteikumu, atrodi savu nišu un tad tikai uz to ej, neesmu internetā pirmo dienu, bet tas nav tas ko es īsti meklēju.
    Kā arī nedaudz esmu sācis interesēties par autoblogiem un PPC. Pirms 3 – 5 gadiem bija populārs tāds bux.to vai kaut kas līdzīgs, kas, manuprāt, arī ir aizsākums šiem visiem PPC saitiem, redzu ka daudzās vietās visi posto saņemtās naudas, kā arī spriež kuru upgraidu ņemt, bet cik reāli tur ir kaut ko nopelnīt? Vai citreiz nav tā ka ieliec kaut kādā scam un visa sakrāta, investētā nauda pagalam? Kā arī mani māc šaubas par upgraidu izdevīgumu. Neatteiktos no iespējas iegūt papildus zināšanas, apmācību par šo visu.

Pašam ir pieredze ar affiliate mārketingu, konkrēti Lattelecom, Clickbank un dažiem mazākiem saitiem, kā arī ir pieredze ar Google Adwords.

Ceru, ka šis nebūs vienīgais posts šajā tēmā.

Lai jums jauka diena! 🙂

bliezejs
    Participant
      • tēmas: 5
      • atbildes: 41

Es personīgi esmu interneta mauka

IceT
    Participant

[quote:07830ca52d=”bliezejs”]Es personīgi esmu interneta mauka[/quote:07830ca52d]

lol 😀 bet nu ja nopietni?

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 70
      • atbildes: 475

[quote:8b27770829=”bliezejs”]Es personīgi esmu interneta mauka[/quote:8b27770829]

ewhoring? 😀

PTC ir iesacejiem. pats pashaa sakumaa ko tadu meginaju, bet nu tur normalu naudu nopelnit nevar, ja vien pats neuztaisa popularu ptc saitu.

affiliate marketings gan ir daudz ienesigaks. Krutakie dzeki pasaulee pelna ntos miljonus menesii, tirgojot citu preces internetaa.

Vislabaakais protams ir izveidot kadu savu digitalu produktu un biidiit, bet tas ir sarezhgitaak nekaa pardot citu produktus, bet ari nopelnit tad var vairaak un atraak.

Visa affiliate pamataa ir (manupraat) 2 varianti. Vai tu taisi vienu lielu autoarativu saitu ,kas aiznjems ilgu laiku, bet veelaak reali atmaksasies. vai ari uztaisi daudzus mazus.

Daudziem jau nav pacietiba. Piemeram saak ar vienu websaitu, pec menesha vinjsh jau pelna kadus 10-100$ menesii. pectam taisi nakamo, un reali pec gada tev ir kadi 10-20 projekti, kas tev ienes menesii 100-1000$ un varbut daudz vairaak naudas neko vairs daudz nedarot. Par to naudu tu jau vari daudzas lietas nopirkt (beklinkus, rakstus utt) un uztaisit jau 50 websaitus gadaa, utt. Tas pats jau ari attiecas uz vienu lielu websaitu, kuraa tu dalju nopelnitu naudu, ieguldi atpakalj, tadaa veidaa visu laiku palielinot pelnju.

Bet ja tu netaa nopelni pirmos 100$ un vinjus visus nodzer, tad tev nekas nekad nesanaaks 😀 😀 😀

IceT
    Participant

[quote:841e335e9f=”ADMINS”][quote:841e335e9f=”bliezejs”]Es personīgi esmu interneta mauka[/quote:841e335e9f]

ewhoring? 😀

PTC ir iesacejiem. pats pashaa sakumaa ko tadu meginaju, bet nu tur normalu naudu nopelnit nevar, ja vien pats neuztaisa popularu ptc saitu.

affiliate marketings gan ir daudz ienesigaks. Krutakie dzeki pasaulee pelna ntos miljonus menesii, tirgojot citu preces internetaa.

Vislabaakais protams ir izveidot kadu savu digitalu produktu un biidiit, bet tas ir sarezhgitaak nekaa pardot citu produktus, bet ari nopelnit tad var vairaak un atraak.

Visa affiliate pamataa ir (manupraat) 2 varianti. Vai tu taisi vienu lielu autoarativu saitu ,kas aiznjems ilgu laiku, bet veelaak reali atmaksasies. vai ari uztaisi daudzus mazus.

Daudziem jau nav pacietiba. Piemeram saak ar vienu websaitu, pec menesha vinjsh jau pelna kadus 10-100$ menesii. pectam taisi nakamo, un reali pec gada tev ir kadi 10-20 projekti, kas tev ienes menesii 100-1000$ un varbut daudz vairaak naudas neko vairs daudz nedarot. Par to naudu tu jau vari daudzas lietas nopirkt (beklinkus, rakstus utt) un uztaisit jau 50 websaitus gadaa, utt. Tas pats jau ari attiecas uz vienu lielu websaitu, kuraa tu dalju nopelnitu naudu, ieguldi atpakalj, tadaa veidaa visu laiku palielinot pelnju.

Bet ja tu netaa nopelni pirmos 100$ un vinjus visus nodzer, tad tev nekas nekad nesanaaks 😀 😀 :D[/quote:841e335e9f]

No šī izriet nākošais jautājums, vai pastāv tāda iespēja, ka tu tā kā parādi kas un kā, palīdzot, izveidojot 1. webu, pēc tam jau ātrāk vai vēlāk viss aizies, svarīgs ir sākums. Tā kā sava veida pamācība…

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 70
      • atbildes: 475

Nuu netaa var atrast daudz pamacibas, kaa iesaakt, vienigi jazin anglju valoda kautcik.

Briksons
    Participant
      • tēmas: 229
      • atbildes: 1335

Pelnu gandrīz ar visiem tevis piedāvātajiem variantiem.

Lietoju labākos PTC
    Tad pelnu ar traffic exchange saitiem
    Tajos reklamēju savas weblapas un affiliate produktus
    Tāpat man ir blogs

IceT
    Participant

[quote:b56c736a20=”ADMINS”]Nuu netaa var atrast daudz pamacibas, kaa iesaakt, vienigi jazin anglju valoda kautcik.[/quote:b56c736a20]

Tas jau tā kā ir skaidrs. Nav jau tā ka es pēkšņi esmu sadomājis vakar vai aizvakar, ka jāsāk pelnīt nauda internetā un uztaisījis rakstu šeit forumā, lai visu uzzinātu neko nemācoties. Esmu izlasījis visvisādus kursus, tai skaitā Google Sniper, vēl dažādus par Adwordiem un Keyword Research, lielākā problēma ir tāda, ka tie nav paši jaunākie, lai gan viņi skaitās labi, pietiek tikai ar nelielu izmaiņu kādā no posmiem aprakstītajā kursā un rodas papildus sarežģījumi.

Tas ir līdzīgi, kā skolā tu vari izlasīt matemātikas vai fizikas grāmatu, bet vai tu beigās sapratīsi visu ko no tevis prasa zināt, manuprāt, nē. Tas pats ir ar interneta mārketingu.

[quote:b56c736a20=”Briksons”]Pelnu gandrīz ar visiem tevis piedāvātajiem variantiem.

Lietoju labākos PTC
    Tad pelnu ar traffic exchange saitiem
    Tajos reklamēju savas weblapas un affiliate produktus
    Tāpat man ir blogs[/quote:b56c736a20]

Cik noprotu tad tu jau esi sācis tos labos PTC no paša sākuma vai ne?
    Var jau nopirkt upgraidus, bet vai viņi vienmēr atmaksājas?
    Ja tu pelni ar traffic exchange saitiem, tad jau sanāk ka tu tajā saitā nosēdi kādas vismaz 4 stundas dienā, jo 15sekundes * 1000 = 250 min un par tām 1000 apskatītajām lapām dabūt tik 0.3 – 0.5 USD. Un vai tad nav tā, ka viņos sēž tādi paši cilēki kā tu, tas ir, cilvēki, kas kaut ko reklamē, pārdod? Tad kāda iespēja ka pārdevējs reklamējot savu preci pirks kāda cita preci? Vienīgi alexa rankings aug un saita statistika, bet ja tev ir adsence un kādas mājaslapas, tad google tev iedos banu.
    Un ar ko tieši blogā pelni? Adsence vai ko citu?

Valdis
    Participant
      • atbildes: 14

pelnīšanu internetā nevar uztvert šauri, teiksim paņemt vienu virzienu. Tik daudz ir šobrīd kompānijas, sauksim viņas tā viendienītes. Daudzas labi, ja gadu iztur konkurenci. Tādēļ izvērtējums un lēmuma pieņemšana, tas ir tas grūtākais. Zinu no pieredzes. Es apstājos pie reklāmas biznesa. Jo reklāma ir nepieciešama pilnīgi visiem projektiem…

IceT
    Participant

[quote:0d049c11ea=”Valdis”]pelnīšanu internetā nevar uztvert šauri, teiksim paņemt vienu virzienu. Tik daudz ir šobrīd kompānijas, sauksim viņas tā viendienītes. Daudzas labi, ja gadu iztur konkurenci. Tādēļ izvērtējums un lēmuma pieņemšana, tas ir tas grūtākais. Zinu no pieredzes. Es apstājos pie reklāmas biznesa. Jo reklāma ir nepieciešama pilnīgi visiem projektiem…[/quote:0d049c11ea]

Tad sanāk, ka tu ar Adwordiem, un līdzīgām lietām piepelnies?

Valdis
    Participant

Tad sanāk, ka tu ar Adwordiem, un līdzīgām lietām piepelnies?[/quote]

Nē, ne ar adwordiem.

Tā ir kompānija Acesse Marketing – interneta provaiders, kura izmaksā saviem konsultantiem 70% no dienas apgrozījuma.
    Es esmu partneris-konsultants.

Trīs galvenie veidu ienākumi:
    no partnerprogrammas
    no reklāmas pārdošanas
    no tīkla mārketinga

Priekšrocības un iespējas:
    pašam lemt, cik vēlies nopelnīt
    pelnīt ar pirmo dienu
    kompānija ieskaita nopelnīto ikdienas
    pašam pārskaitīt nopelnīto

Reģistrēties vari šeit:
    provaiders: http://travel1957.inetglobal.com
    Papildus varam pārrunāt skaipā: travel1957travel

IceT
    Participant

[quote:a1c33f1411=”Valdis”]Tad sanāk, ka tu ar Adwordiem, un līdzīgām lietām piepelnies?[/quote:a1c33f1411]

Nē, ne ar adwordiem.

Tā ir kompānija Acesse Marketing – interneta provaiders, kura izmaksā saviem konsultantiem 70% no dienas apgrozījuma.
    Es esmu partneris-konsultants.

Trīs galvenie veidu ienākumi:
    no partnerprogrammas
    no reklāmas pārdošanas
    no tīkla mārketinga

Priekšrocības un iespējas:
    pašam lemt, cik vēlies nopelnīt
    pelnīt ar pirmo dienu
    kompānija ieskaita nopelnīto ikdienas
    pašam pārskaitīt nopelnīto

Reģistrēties vari šeit:
    provaiders: http://travel1957.inetglobal.com
    Papildus varam pārrunāt skaipā: travel1957travel[/quote]

Esi arī saņēmis kaut ko no viņiem?

rigaskartes
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 30

Jā tik tiešām, kādi ienākumi pašam?

Valdis
    Participant

Labprāt padalos arī ar šo pozīciju par nopelnīto Acesse Marketing. Nav problēmu.
    Bet ne šeit un ne publiski. Šeit vari tikai pateikt, ka tie nav ne centi, ne pat daži desmiti dolāru.

Un ceru, ka piekritīsiet šādai mani nostājai.
    Bet skaipā un ar pazīstamu cilvēku labprāt padalos ar savu pieredzi Acesse.

Mans skaips ir: travel1957travel

Valdis
    Participant

Daudz kas mums nav skaidrs ne tāpēc, ka to nesaprotam, bet tāpēc, ka tas neietilpst mūsu izpratnes redzeslokā http://acesse.blogs.lv/2012/02/10/neraizejies-pelni-naudu-interneta/

anda
    Participant
      • tēmas: 0
      • atbildes: 4

Sveiciens!
    Es sāku interesēties par pelnīšanu internetā gandrīz gadu atpakaļ. Protams, sāku ar PTC, un cietu neveiksmi. Cietu neveiksmi tāpēc, ka man beigās noriebās klikšķināt un uzticamiem PTC saitiem ir grūti dabūt referāļus, jo lielākā daļa interesentu jau šiem saitiem ir pievienojusies. Biju aizrāvusies ar BUX saitiem, tie aug kā sēnes un tiem referāļus ir dabūt diezgan viegli, bet aiz lielākās daļas šo saitu stāv neizglītoti muļķi vai alakti, tāpēc agrāk vai vēlāk tie pazūd un tu esi tikai velti tērējis laiku, ļaunākajā gadījumā arī naudu par apgreidu. Pašlaik esmu tikai viena PTC saita biedre, bet neaktīva biedre, jo vienai pašai klikšķināt nav jēgas, bet referāļus ir dabūt grūti. Reizēm izmantoju šo saitu reklāmai, jo reklamēšanai šis saits der vienkārši lieliski.

Pašlaik esmu aizrāvusies ar kādas motivējošas programmas promēšanu, kur iespējams pelnīt no ikmēneša dalības maksas. Lai arī šo programmu es dievinu, to tomēr ir grūti promēt, vai arī es vienkārši vēl neesmu atradusi pareizo veido, kā to darīt. Bet ar šo programmu es tik viegli nepadošos kā ar PTC, jo es to dievinu un man patīk tās ideja – tā nav balstīta tikai uz materiālo, bet arī uz garīgo.

Tomēr ir viena programma, ar kuru pelnu un ar kuru pelnu bez referāļiem. Es to saucu par investēšanas programmu – ieguldi naudu un tā aug 75 dienas ar ātrumu 2% dienā. Ja, piemēram, ieguldi 10 dolārus, tad 75 dienas vēlāk tu dabū 15 dolārus. Īstenībā šo programmu veido vairākas paralēlas programmas, bet iesākumā pietiek ar to, kuru minēju. Šīs programmas pluss ir tas, ka, ja nevēlies, tad tev nav nekas aktīvi jādara, lai nopelnītu, lai arī ar referāļiem protams vari pelnīt vairāk. Programma ir pilnīgi uzticama, darbojas jau 2 gadus un ir ASV patentēta, aiz tās stāv gudri cilvēki, kas rūpējas par to, lai programma darbotos un neizbeigtos. Tāpat jaunajiem biedriem tiek piešķirti 10 dolāri par brīvu, tādējādi vari sākumā ieguldīt pa brīvu dabūtos dolārus un pārliecināties par programmas darbību pirms ieguldi savu naudu.

Briksons
    Participant
      • tēmas: 229
      • atbildes: 1335

Jā ar PTC darbojos jau sen un nav tiesa, ka labajos PTC vairs nevar dabūt refus – var vēl joprojām – nav jau tiem saitiem nevienam pat miljons lietotāju, tā ka iespējas vēl ir lielas 🙂

Trafika apmaiņas saitos jau var pelnīt dažādi, ne tikai ķerot bonusus , bet arī refkontestos, surfkontestos utt un pa retam kādu produktu var pārdot vienalga.

Ar adsensi nedarbojos.

Blogā rakstu pārsvarā LV publikai, lai tie kas tic varētu atrast sev pirmos saitus kuros pelnīt.

diucplesis
    Participant
      • tēmas: 24
      • atbildes: 56

Esmu pieredzes gūšanas pēc uztaisījis divus blogus. Abi gan latviešu mēlē – bet nu .
    Gad gūšu lielāku pieredzi – samācīšos tipus un trikus un sapratīšu un atradīšu savu veidu kā lietas bīdīt un tā lai man padodas tad domāju arī bīdīt partnerprogrammas.
    Un tikmēr vērojot kā man pašam veicas un kas nesanāk – jāizdomā kāda piemērotāka niša.

You must be logged in to reply to this topic.