• Author

beckham9
    Participant
      • tēmas: 4
      • atbildes: 7

Esmu foruma sadaļu "Pelni ar mājaslapu" pārlasījis neskaitāmas reizes, it īpaši Trenz rakstus. Zinu arī kā piesaistīt lietotājus ( social networks, squidoo, hubpages, keywordi). Esmu meklējis Trenz skype, bet tā arī neesmu atradis. 🙁 Palasot viņa rakstus, vien jau sāk gribēties pelnīt kādu "zaļo"! 😀 Esmu arī pārskatījis SEO pamatus. Doma man jau ir radusies. Ir izveidots tāds kā testa blogs, kur viendien iegriezās ap kādiem 90-100 cilvēkiem un parādījas viens klikšķis kā rezultāta pirmie 0.02 eiro. 😀 Uzzināju, ka visvairāk lietotāji nāk no Hubpages.com.

Gribu dzirdēt dažus ieteikumus. Esmu jau izdomājis par ko rakstīt – turpināšu breaking news ziņas rakstīt savā blogger testa blogā un gribu izveidot jaunu. Arī tam esmu izdomājis par ko rakstīšu. 😀
    Ko jūs man ieteiktu? Paņemt kādu domēnu un uzķīlēt uz freehostia WordPress blogu vai arī vnk bloggerā rakstīt?
    Ja arī gribu to domēnu nopirkt, tad uz PPAL ir diezgan neliela summiņa, var kāds ieteikt kādus AD Networkus (vēlāms tāda tipa, kādus Trenz rakstīja savā pamācība, tie ir tādi, kuriem neienteresē cik lietotāju ir tavai lapai :D) ar kuru peļņu varētu nosegt vismaz domēnu izmaksas? Sākumā gribu ieguldīt nedaudz un apskatīties, kā viss ies uz priekšu, tad jau ieguldīt vairāk.

Gaidu ieteikumus, atsauksmes!
    -Paldies! 🙂

rigaskartes
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 30

Viens no vislētākajiem experimenta turinājuma variantiem varētu būt nopirkt domēna vārdu zonā in (cena pirmajam gadam 0,77Ls), hostingu paņemt Krievijā / Ukrainā (izmaksas 1$ mēnesī) un bezmaksas wordpress dzinējs.

beckham9
    Participant

Kāpēc ne FreeHostia?

rigaskartes
    Participant

Galvenā šķirba varētu būt:

1000 MB disk space
    10 MySQL, PHP Database

V/S

250 MB disk space
    1 MySQL Database

beckham9
    Participant

[quote:b28e97192e=”rigaskartes”]Galvenā šķirba varētu būt:

1000 MB disk space
    10 MySQL, PHP Database

V/S

250 MB disk space
    1 MySQL Database[/quote:b28e97192e]

Kas tev saka, ka es uzreiz katru dienu tur kko likšu iekšā, ka tie 250mb ātri iztērēsies? 😀 Sākumā es gribu no minimālā un tad līdz max!

rigaskartes
    Participant

Bezmaksas un maksas vienmēr un da jeb kas būs pilnīgi dažādas lietas. Tas ir kkas jauns? Gribi bezmaksas, ņem bezmaksas. Tu pajautāji – es atbildēju.

beckham9
    Participant

[quote:4144061601=”rigaskartes”]Bezmaksas un maksas vienmēr un da jeb kas būs pilnīgi dažādas lietas. Tas ir kkas jauns? Gribi bezmaksas, ņem bezmaksas. Tu pajautāji – es atbildēju.[/quote:4144061601]

A kādu AD Network vari ieteikt?

rigaskartes
    Participant

Universālākais protams GoogleADSense bet ne ienesīgākais…

You must be logged in to reply to this topic.