• Author
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

čau, čau.. ko tu dari, kad nomirst karte?

.. gandrīz jauna rx 560 karte.. ar digitālo voltmetru pārbaudīju drošinātāju – viss ok :/

ko tu tālāk darītu? karte viegli modificēta un tāpēc domāju garantija tu-tū..

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

A kur ir drišinātājs kartei? Bakus pinam? Man arī viena 560 klusē.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

sveiks, drošinātājs ir šeit:

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Manai kartei tadi varētu būt divi? Un vai vispār tie ir drošinātāji, jo pa visu karti tāda izskata detaļas ir ap 20g.

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

kāds tev kartes modelis/nr?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Tā ir tā RX 560karte, kuru it kā pārkarsēji, maineri ielikot sturī?

Helmuts
      Helmuts
      Keymaster

jaa 🙁 .. izskataas taa pati (kaste man nav).. pirmdien paskatiishos uzliimi kartes aizmuguree (sest., sveetd. birojaa nebuushu).

kaa tev mainojas?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Es varbūt ļoti neiedziļinājos bet kāda aptuveni tev temperatūra kartēm bija, kad tas viss notika?

Mainojas labi, tikai viens rigs ik pa laikam uzkārās, jāregulē, bet viņi jau nav minūtes braucienā no manis… A, jā, atkal esmu visām kartēm taimingus samanījis. Spiežu ārā sulu “))

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Helmut! Temperatūra kāda bija?

Endijs Nerets
    Participant

Manuprāt maining rigu likt stūrī nav īpaši veselīgi, ja vienīgi nenodrošina patstāvīgu vēsa gaisa pieplūdi.

Tapēc jāņem talkā 120 mm veņķiki un jāsaliek vismaz 6-8 tādi.

Kā arī tas aizsargs plastmas kas ir kartēm virsū manuprāt vispār ir jālikvidē un jāpieliek pa tiešo kulleris pie radiatora.

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Nevajag plastmasas no kartes ventilatoru puses ņemt nost. Viņas nav tur tikai izskata pēc.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

temp spaikā bija uzkāpusi uz 72 grādiem, ja nekljūdos :/ .. tagad smuki turās 45-49

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

72 grādi kartei nav nekas drausmīgs. Tāpec vien viņa nevarēja apstāties, viņai kkāds defekts jau bijis ir. Man ir bijusi situācija, ka uz 80 aizskrēja un studas četras nostrādāja un vel šodien kartes strādā un tas bija gadu atpakaļ.

McX
    Participant

Arī palaidu vienu rx560 testa režīmā, lai iepazītos ar procesu. Viss strādā, dod 289.159 Mh/s. Cik saprotu tālāk ir mazliet jāuzlabo situācija. Kādas ir ieteicamās darbības šai kartei, bet bez liekiem riskiem nosvilināt?

Kriptomedia
    Kriptomedia
    Moderator

Ar Afterburneru  var iesākumā paspēlēties. Memory clock nedaudz palielināt, savukārt Core clock samazināt.

McX
    Participant

Nja ar afterburner paspēlējos, pamainīju Fan speed līkni lai tomēr nedaudz vairāk dzesē. Līdz galam vēl precīzi nesaprotu kurā vietā kādus mh/s rāda. Kad skatos dos logā, tad tur viskaut kādi brīnumi. Acīmredzot mainīgi lielumi atkarībā no tā brīža uzdevuma. Te soul, te vēl citi lielumi. Miner logā speed turās ap 9.7 – 10 M. profits dienā ap 1$, bez elektrības. Ja pareizi saprotu no youtube video papētīšanas, tad cilvēki pārliek bioss + uzstādijumi un tiek šajā parametrā līdz speed 14+ M ar šo karti. Attiecīgi no zemteksta saprotu, ka ja šī karte pie pāršuta biosa atsit pedāļus, tad uz garantiju īpaši var necerēt?! Otra lieta kas arī nav maz svarīga, varbūt samazināt temperatūras/elektropatēriņu un nemēģināt izspiest visu sulu.

Nebūt nemēģinu ar vienu karti kalnus gāzt. Vienkārši vācu izejas datus ar savu pieredzi un visu izmēģinu, pirms iet tālāk.

You must be logged in to reply to this topic.