• Author

kikaso
    Participant
      • tēmas: 26
      • atbildes: 88

Te vairākās vietās izvērsusies polēmika par ‘monitoru’lietderību ❓
    Varbūt ir vērts padalīties domām. 🙂 ???

karlito19
    Participant
      • tēmas: 37
      • atbildes: 98

[quote:058a3aff17=”kikaso”]Te vairākās vietās izvērsusies polēmika par ‘monitoru’lietderību ❓
    Varbūt ir vērts padalīties domām. 🙂 ???[/quote:058a3aff17]

Lieka laika un naudas tērēšana labi ja kādi 5% no tiem visiem projektiem maksā,pārsvarā nauda iet vienā virzienā.

Ir daudz labākas lietas ar kurām var nopelnīt.

Alex250
    Participant
      • tēmas: 65
      • atbildes: 611

Cilvēkiem patīk, kad rāda Paying. Haips, kurš sola 200 % dienā, monitors rāda Paying, tu ieguldīsi 5 $ un tev neizmaksās ne centa 😀
    Es vairāk uzticos draugam, kurš ieteica šo vai citu investīciju projektu.

kikaso
    Participant

‘monitoru’lietderība ❓
    Man Negribētos piekrist ,ka tie nekam neder… 😕 Domāju ,ka atlasot un izanalizējot to darbību-varat atlasīt savu ‘monitoru Top 6-10’ un ar tiem strādāt.Vismaz strādājot ar projektiem ,kuru % likmes ir līdz>> 2-2.5% /dienā,tas ir visai noderīgi. 🙂
    Nākamajaā grupā 2.5-5 % /dienā ,jau grūtāk,bet arī var darboties ,kā vienu no faktoriem izmantojot monitorus.Protams ,katrā grupā ir sava specifika ,cik uz tiem var paļauties un kāda informācija ir izmantojama,bet ar laiku to var atklāt. 😛
    Un protams šādu pieredzi var iegūt ,ja regulāri nodarbojaties ar HYIp ieguldījumiem/piem. 6-10 fondos vienlaicīgi/ Ieguldot paretam,šad tad-vienā divos fondos-nekādu priekštatu neiegūsiet…. 🙄

Bet tās ir tikai manas pārdomas.Man piemēram ir bijusi arī situācija,kad projekts lielā daļā monitoru jau stāv ,kā ‘problemātisks vai SCAM’ ,bet es vēl labu laiku saņemu izmaksas no tā….. 😯 Ar to tik gribu teikt,ka nav viss tik viennozīmīgi….’melns’-
    [b:6af1dcb2fc]Mans ieteikums[/b:6af1dcb2fc]- [b:6af1dcb2fc][color=darkred:6af1dcb2fc]varbūt papētot tos tuvāk ,varam izmantot monitorus savā labā.[/color:6af1dcb2fc][/b:6af1dcb2fc]

kikaso
    Participant

[quote:a0b71a9c48=”karlito19″][quote:a0b71a9c48=”kikaso”]Te vairākās vietās izvērsusies polēmika par ‘monitoru’lietderību ❓
    Varbūt ir vērts padalīties domām. 🙂 ???[/quote:a0b71a9c48]

Lieka laika un naudas tērēšana labi ja kādi 5% no tiem visiem projektiem maksā,pārsvarā nauda iet vienā virzienā.

Ir daudz labākas lietas ar kurām var nopelnīt.[/quote:a0b71a9c48]

Un kā ir ar projektiem,kas darbojas 2/3 gadus un maksā ❓ 😀
    Mēs protams nerunājam par gadījumiem ,kad -tiek solīti 200 % dienā vai stundā 😡
    Bet robežās >>20-50….60% mēn var pelnīt un pat var pelnīt arī ar projektiem 3-7 %…[size=9:a0b71a9c48]10 % [/size:a0b71a9c48]dienā,protams ir sava specifika un ‘jāuzsit roka’…..Bet tā jau ir jebkurā jomā-ir kautkas jāzin,jāizpēta… 8)

Nenoliedzami ir daudz un dažādi peļņas veidi I-vidē,bet arī HYIP proj. ir viens no tiem. 🙂 Un ne sliktākais… 🙄

Emils30
    Participant
      • tēmas: 3
      • atbildes: 48

Mana pieredze ar to pašu GoldPoll rāda, ka viņiem nevar 100% uzticēties. Viņi bieži dzēš ārā negatīvas atsauksmes par beigtiem projektiem, bet no otras puses dažreiz viņus var izmantot ‘kopainas" gūšanai – kopā ar dažiem citiem monitoriem. Tā piemēram, šodien es uzzināju ka Stable Interest bija Z-svētku "atpūta", bet ar ko viņiem tas viss beidzās, vēl nav zināms. Ja es to nezinātu, varbūt būtu kaut ko arī iebliezis iekšā.

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 69
      • atbildes: 475

Senaak labaakais bija http://www.hyip.com/ , gan jau ari tagad ir. Ja taa investeshana interesee, tad vislabaakais ir pagaidit kad uzrodas jauns, stabils un liels hyip projekts ar izmaksaam 1-3% dienaa, un tad likt iekshaa un kadu pus gadu var pelniit, pectam jau iestaajas biistamaa zona, ka labak njemt araa.. bet nu labaak investeet 5-10 tados projektos, nevis vienaa, lai ja kas ar vienu kas notiek tad var atpelniit ar citu.

You must be logged in to reply to this topic.