• Author
    Helmuts
    Helmuts
    Keymaster
      • tēmas: 114
      • atbildes: 358

Nav noslēpums, ka man ir 2 (pareizāk sakot – bija) GTX 970 4gb kartes – viena MSI, otra Palit (likās, ka sāka gļukot uz kompja).

Mainoja abas švaki, švaki… uz ethOS bija problēmas ar draiveriem un ne tikai tur.

Vārdu sakot – žopa 🙂

Vakar paskatījos CEX veikalu (liels UK komisijas veikalu tīkls) un pamanīju, ka radeoni iet pa ļoti labām naudiņām.

No rīta aiznesu abas 970ās kartes uz bodi, tur tās 1st pārbaudīja, atzina par labām un iedeva vaučeri par 212 mārciņām 😉

gtx 970 var nodot par 106 mārciņām, pret vaučeru

tālāk plāns > mazliet pielikšu un nopirkšu 2 radeon 4gb kartes ar piemaksu = 55-60mh/s uz ētera.

Kāpēc? 😉 un te ir labākais =====>> visām CEX kartēm ir 1 gada Garantija 😉

tāds lūk gājiens 🙂

.. atzīšos, ka biju jau noskatījis 2 kartes – uztaisīju pasūtījumu, bet tas tika atcelts no veikala puses (nevar atrast 1 vai abas kartes).. tas šai bodei ir raksturīgi (atcelt pirkumus). Tomēr – tieši šīs abas kartes ļoti vēlos > tikko biju veikalā, paskaidroju, ka man mūsu veikalā teica, ka kartes esot stokā (sistēmas stokā) un administrācija solīja parakt dziļāk. .. gaidu atbildi.

🙂 ja nebūs šīs – paņemšu mazliet niknākas ar mazliet lielākiem skaitļiem.

——

Tālākā doma: Ja šis gājiens iziet cauri > iespējams tur nodošu arī visas rx560 kartes. Tās kopā ir 10gab (2 jau sedegušas) > £700 britu mārciņās >

Matemātika uz mazliet niknākām kartēm:

• 10x rx560 = 137mh/s = £700 (salīdzinoši īss dzīves cikls + nav garantija)
    • 5x rx570 4gb = 145mh/s = £700 + 1 gada garantija
    • 5x rx580 4gb = 145mh/s = £775 + 1 gada garantija

RX 570 var nopirkt pa 140 mārciņām

+ kas gan to zin – kādas cenas būs pēc 20. septembra, kad nāks ārā nvidia jaunās kartes 😕 … iespējams, 10x rx560 blakus nestāvēs 1x 2080 ti, kaut arī lielākā daļa “eksperti” runā, ka jaunās kartes ēteri mainos ap 77-87mh/s.. kā tev liekas?

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

Ok, nākošais līmenis – no rīta rūpīgi izņēmu no abiem mineshop rigiem 10x RX 560 kartes, izpūtu putekļus un aiznesu uz CEX. + pieliku klāt vienu RX560, kurai pēc 1 stundas sāka stāties ventilators (pieliku šai kartei zīmīti, lai kārtīgi to pārbauda + pateicu menedžerei).

abi mineshop rigi tukši no rx560 kartēm

10x RX560 tehniski atnesīs £700 vaučeri (ne skaidru naudu), un ja pieņems arī 50/50 karti, tad būs vēl papildus £70.

par 1 rx560 karti CEX veikalā var saņemt 70 mārciņu vērtu vaučeri:

par 1 rx560 karti CEX veikalā var saņemt 70 mārciņu vērtu vaučeri

Papildus informācija: CEX veikalu ķēde (frančīze) dod nevis 1 gada garantiju videokartēm, bet veselus 2 gadus 🙂

tālāk gaidu veikala tehniskās pārbaudes rezultātus 🙂

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

.. vakar vakarā runāju ar Kasparu un viņš prasīja vai uzliku atpakaļ oriģinālo biosu?

mana atbilde: ????? kāpēc?

bāc 🙁 .. viņš saka, ka kartes neizies tehnisko pārbaudi, jo visas rx560 kartes no mineshop nākot ar modificētu biosu un pie pārbaudes veikalā, kartes rādīs kaut kādu kļūdu…

bāc!!! tā sajūta, kad tu..

… 🙁 tikko taču runājām live tieši par šo plānu.. grūti bija pateikt to laicīgi??? 🙁

nu ok, par vēlu dusmoties… droši vien neklausījās, ko teicu (es arī pie tā šad tad esmu vainīgs) un domāja par ko citu..

ok, gaidīšu rezultātus.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

Īss kopsavilkums.

No paša rīta pats aizgāju uz komisijas veikalu un teicu, ka iespējams kartēm esot modificēts BIOS, un ja viņas met kļūdas testos – es pats to viegli izlabošu un kartes atnesīšu atpakaļ.

Izrādās – jā, tā arī bija 🙁 .. tomēr veikalā uz to attiecās pilnīgi normāli 🙂

Kas nebija ok – man pateica, ka pielāgos vairuma cenu, kura ir -10%, tas ir, par katru karti £70 vaučera vietā es saņemtu £63 🙁 .. no šī piedāvājuma atteicos, paņēmu kartes, saliku atpakaļ maineros un atgriezos pie darba rutīnas 🙂

Labums sekojošs: šīs pasākums man lika iztīrīt kartes no putekļiem (virspusēji) 😀 .. ko pirms tam nebiju darījis 😉

Kaut kā tā.. tagad jāgaida kādas cenu korekcijas ienesīs jaunās 20s sērijas Nvidia kartes.

Helmuts
    Helmuts
    Keymaster

ir! noķēru divas rx470 kartes 🙂 … tagad jāgaida vai izsūtīs vai nokancelēs pasūtījumu :/

divas rx470 kartes pasūtītas

.. izskatās, ka sistēma pasūtījumu piereģistrējusi un norāka, ka kartes vairs pieejamas nav, kaut arī stokā ir (tagad saprotu kāpēc tā ir) 🙂

sistēma noreaģēja un rāda, ka kartes vairs nav pieejamas

You must be logged in to reply to this topic.