• Author
    Trenz
    Participant
      • tēmas: 19
      • atbildes: 158

Sveicināti tauta.

Kā jau redzat, tad šeit ir notikusi neliela sanitārā tīrīšana, un cik redzams tad visi boti ir "apkauti" un nahrenizēti. P0rn deva ir uzņemta turpmākajiem 2 gadiem. Kopā ar Nirvana Unplugged albūmu diezgan veiksmīgi izdevās apkarot šos botus.

Admins savāca nelielu grupiņu, kuri brīvprātīgi pieteicās nahrenizēt šos spam postus un topikus. Lai nu kā, bedzot varam brīvi elpot, un neskatīties uz plikām cozēm.

Ja vēl kāds paman kādu spam – postu, kurš ir paslēpies kādā topikā, tad būtu vēlams ja varētu atstāt atbildi šajā topikā, lai to visu var operatīvi nokārtot.

Paldiens Adminam, ka uzņēmās beidzot sakārtot forumu.

Būtu Alus poga, noteikti nopirktu aliņu 🙂

epro
    Participant
      • tēmas: 25
      • atbildes: 159
    Briksons
    Participant
      • tēmas: 229
      • atbildes: 1335

Nu malacis Trenz – tu jau laikam visvairāk izdzēsi !!

Brīžiem jau mēs tur sakrējāmies, bet labi ka viss labi beidzās 😀 😀

Kvarcs
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 43

lol mosh vieglak captchu uzlikt?

Trenz
    Participant
      • tēmas: 19
      • atbildes: 158

Kvarcs, mļin, man tavas atbildes jau sāk mutē smelties. Ja neko normāli nevari pateikt, tad nesaki – klusē. Nevienam tavas pesimistiskās atbildes neinteresē. Ja es tik gudrs, tad kāpēc pats nepiedāvāji palīdzību ? Aāāā… jā tu mums jau esi pro visās jomās, un zini visu labāk par mums…

Kurš tev vispār šeit liek uzturēties ? Ka tik gudri uzdirst, bet darīšanas nekādas….

Ieteikšu tev 2 lietas – virvi un ziepes.

P.S. Brikson, jā saskrējāmies jau gan, sāku dzēst vienu topiku, pēkšni jau izdzēsts, es sāku domāt "WTF?". ņemu nākamo topiku, atkal izdzēsts, beigās apnika un gāju uz citu sadaļu 🙂

Aigars555
    Participant
      • tēmas: 11
      • atbildes: 140

malači, ka satīrījāt visu. Pēdējā laikā vairs te neiegāju, jo vienkārši uzreiz apmaldījos 😆

Kvarcs
    Participant
      • tēmas: 2
      • atbildes: 43

[quote:28d88a217a=”Trenz”]Kvarcs, mļin, man tavas atbildes jau sāk mutē smelties. Ja neko normāli nevari pateikt, tad nesaki – klusē. Nevienam tavas pesimistiskās atbildes neinteresē. Ja es tik gudrs, tad kāpēc pats nepiedāvāji palīdzību ? Aāāā… jā tu mums jau esi pro visās jomās, un zini visu labāk par mums…

Kurš tev vispār šeit liek uzturēties ? Ka tik gudri uzdirst, bet darīšanas nekādas….

Ieteikšu tev 2 lietas – virvi un ziepes.

P.S. Brikson, jā saskrējāmies jau gan, sāku dzēst vienu topiku, pēkšni jau izdzēsts, es sāku domāt "WTF?". ņemu nākamo topiku, atkal izdzēsts, beigās apnika un gāju uz citu sadaļu :)[/quote:28d88a217a]
    Vecīt, sorry, bet te vārds nevietā. Jebkurā normālā forumā ir jābūt captchai. Vai nav ironiski, ka INTERNETA BIZNESA FORUMĀ neviens nemāk uzlikt captchu?? Common, atzīsti, ka tas ir fail…

epro
    Participant
      • tēmas: 25
      • atbildes: 159

Ja kādam ir vajadzība, varu palīdzēt ar captcha uzstādīšanu.. 😉

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 70
      • atbildes: 475

[quote:3c534b3f12=”epro”]Ja kādam ir vajadzība, varu palīdzēt ar captcha uzstādīšanu.. ;)[/quote:3c534b3f12]

vairs jau nevajag nekadu captcha. tikuntaa neviens bots nedabuun registreties un kur nu vel iespamot…

You must be logged in to reply to this topic.