• Author

Anonīms Lietotājs
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 1

Tātad sveicināti cilvēki, vēršos pie jums ar trīs jautājumiem, par vispārinātu plašu tēmu biznesu, ne tikai interneta vidē, bet arī dzīvē.
    1. Jautajums, būtu saistīts ar tām pašām mājaslapam kuras ir iespēja nopelnīt, maksimālu peļnu atskatoties uz vispārējo internetā vides piedāvājumiem, tikpat būtu svarīgi lai tās būtu parbaudītas, varbūt paši esat izmēģinājuši, varbūt esat dzirdējuši ka tiešām nauda tiek izmaksāta.

2.Varbūt kāds zin avotus kur varētu atrast materiālus , par biznesu, interneta biznesu, un to izplatitākajām sfēram, vienkārši meklējot internetā neko jedzīgu neatrodu.

3. Kādus pelnīšanus paņemienus jūs ieteiktu? Un cik paši esat nopelnījuši ar "internetā biznesu".

944s
    Participant
      • tēmas: 25
      • atbildes: 409

Pats nopietni darbojos vienā interneta biznesa lauciņā – [i:69daafd90a]affiliate[/i:69daafd90a] marketingā. Darbojos pagaidām tieši Latvijas mērogā [url=http://bit.ly/Lattelecom-partnerprogramma]Lattelecom partnerprogrammā[/url] un [url=http://bit.ly/Dateks-partnerprogramma]Dateks internetveikala partnerprogrammā[/url] (šajā programmā sāku darboties nesen)

Nauda šajās partnerprogrammās tiek izmaksāta vienu reizi mēnesī konkrētos datumos uz bankas kontu. No [url=http://bit.ly/Lattelecom-partnerprogramma]LTC partnerprogrammas[/url] mēnesī man sanāk vairāk nekā no pamatdarba …

bliezejs
    Participant
      • tēmas: 5
      • atbildes: 41

Pilns internets piebāzts ar to kā var pelnīt naudu internetā. Ieraksti kaut vai googlē "how to make money online" un skaties visu pēc kārtas. Vienīgi uzmanies, jo daudzi cilvēki tevi var mēģināt piešmaukt un dot nepatiesu informāciju, tāpēc vienmēr vajag to pārbaudīt. No latviešu resursiem labs ir [url=http://www.webmarketing.lv/]webmarketing.lv[/url]. Svarīgi ir arī sekot līdzi visai jaunākajai informācijai, es to panāku vienkārši regulāri lasot forumus, piemēram katru dienu lasu un diskutēju [url=http://forums.digitalpoint.com/]forums.digitalpoint.com[/url]. Ja ir kaut kas neskaidrs tad tur ātri var saņemt atbildi uz saviem jautājumiem.

Naudu internetā var nopelnīt dažādos veidos. Ieteiktu atturēties no dažādiem Get paid to do something saitiem (maksā par to, ka tu klikšķini uz reklāmām un tamlīdzīgiem mēsliem). Šādās lapās tu nopelnīsi labi ja dažus dolārus mēnesī. Es uzskatu, ka lielākā daļa cilvēki ar šādām lapām čakarējas tikai tāpēc, ka tas ir vienkārši un tā lūk nav lieki jāpiepūlē savu pelēko masu.

Viens no vieglākajiem veidiem kā sākt kaut ko pelnīt ir strādāt par freelancer. Ideja ir tāda, ka citi cilvēki tev maksā par to, ka tu dari kādu noteiktu darbu viņu labā. Populārākais no šiem veidiem ir freelancer writer, tas nozīmē, ka tu raksti dažāda veida saturu, dažādus rakstus priekš kāda cilvēka, vai arī pārdod sevis radīto saturu. Tas varētu būt labs variants, ja tev ir labas angļu valodas zināšanas. Tā pat šādi cilvēki tev būs gatavi maksāt par to, ka tu taisi mājaslapas, programmē, kaut ko kaut kur ievadi, kaut ko pasaki utt, tātad par dajebko, protams ar nosacījumu, ka tu to proti darīt. Šis variants ir vienkāršs, bet arī laikietilpīgs. Strādājot par freelanceru jau var nopelnīt sev iztiku, bet ja gribi pelnīt labi, tad būtu jāpadomā par…

… par tādu lietu, kā affiliate mārketingu. Princis ir vienkāršs – tev maksā par to ka tu pārdod kādu produktu/pakalpojumu. Parasti tu saņem noteiktus procentus, vai summu par pārdotu produktu. Sarežģītākais šai visā procesā ir panāk lai kāds šo produktu nopirktu. Un tas nozīmē, ka tev jāapgūst SEO, article marketing, pay per click advertising, link building un vel daudz kas cits, bet tas ir to vērts, jo ar affiliate mārketingu var nopelnīt tiešām labu summiņu, dažiem īpatņiem pat ar to ir izdevies nopelnīt miljonus. Sākumā es gan nedaudz samelojos par to, ka tu vari pelnīt tikai pārdodot produktus, ir iespējams arī dabūt naudu par to, ka kāds no tava affiliate linka aizpilda kādu bezmaksas formu, vai nolādē kādu failu utt.

Ja gribi pelnīt ar affiliate mārketingu tad tev būtu nepieciešama mājaslapa, kur tu raksti par produktu, kuru reklamē. Lieliski šim nolūkam der blogs. Paralēli tam mājaslapā vai blogā var ievietot piemēram google adsense reklāmas, par kurām tu saņemsi noteiktu maksu, ja kāds uz tām uzklikšķinās.

Vienīgi gribu tevi brīdināt – nesāc to darīt pirms neesi par to iemācījies. Ja tu nesaproti kā tas notiek, tad nedari līdz neesi sapratis. Sākumā galvenais ir visu iemācīties darīt pareizi. Meklē dažādus mācību materiālus internetā un nekautrējies jautāt dažādos forumos. Ja tu sāksi kaut ko darīt un nesapratīsi ko dari tad tu neko nenopelnīsi, tici man.

Ceru, ka šī informācija tev palīdzēs. 🙂

Anonīms Lietotājs
    Participant
      • atbildes: 1

Bliezej, liels paldies par izsmeļošo rakstu.
    Protams, netaisījos kaut ko darīt pirms par to neko nezinu, paldies pēc taviem nosauktiem virzieniem meklēšu tagad materiālus uzziņai, par tiem parējiem jautājumiem tas tā ieskatām, īstenība interesēja tieši tie materiāli, paldies arī par palīdzības forumu noradi, labprāt to izmantošu.
    Gribu izzināt mazu daļu no interneta biznessa iespējam ar nelielām zināšānām. Reāli pelnīt man nav tas mērķis, bet izzināt, jo pats aizraujos ar reāliem biznesa plāniem, SIA, AS, IK, saistībām. Sakopojot visu, interesē LR normatīvo aktu kopa par šo nozari, kā arī tāpēc ka izvēlēta profesija, ļoti stipri krustojās ar šo nozares virzienu.
    Nu mēģināšu virzīties tālāk, paldies par ieteikumiem.

Anonymous
      • atbildes: 17

Projektos lielākā vai mazākā mērā ir jāiegulda. Jautājums tikai, cik daudz mēs varam atļauties. Bezmaksas siers jau ir tikai peļu slazdos….

Es arī meklēju papildus peļņas iespējas internetā.

Mani galvenie nosacījumi interneta projektiem bija – maksimāli lielāki procenti, ātra peļņas gūšana un bez riska.

Teiksi, tādu nav! Nē, ir gan! Un labu labais – peļņu jau saņēmu otrā dienā. Galvenais, ka droši, ātri un bez riska! 🙂

Mans sponsors viena mēneša laikā nopelnījis jau pāris tūkstošus dolāru. Tu arī gribi?

Sīkāk e-pastā: vintavi9@gmail.com

You must be logged in to reply to this topic.