• Author

Arhitekts
    Participant
      • tēmas: 7
      • atbildes: 72

Pirmkārt atvainojos ja atkārtojos, vai arī par to, ka esmu pārāk slinks lai ieietu googlē lai ierakstiitu samekleetu un izlasiitu, uzzinātu 😀
    Es te lasījos pa forumu, bet vairs neatceros, vai varbūt pat nebija tieši pateikts kā labāk.
    Tātad, es ņemšu divus domein neimus go daddy ( cereesim ka mani vinji nechakarees 😀 )- tas ir skaidrs
    Tad hostings. Es vēlos C paneli. ( ja godiigi nezinu kas tas iisti ir bet ir nojausma – panelis ar kuru es visu redzu un daru ar savu maajaslapu ? )
    Un lai hostings nebūtu dārgs. Nevarat kādu ieteikt? Pēc pieredzes.
    Un varbūt varat pateikt, ko nozīmē tas ka varu divus domeinus uz viena hosta ? Divas mājaslapa uz vienas vietas sūknēt augšā ?

Trenz
    Participant
      • tēmas: 19
      • atbildes: 158

Nu, ar hostingu ir tā kā ir. Gribi lēti ? Saņemsi "lētu" kvalitāti. kautgan hostgator, ir labs, un salīdzinoši lēts, bet ar diezgan labu kvalitāti. Hostgator, ir viss ko tev vajadzēs, CPanel, Fantastico, u.c. varēsi viegli webu uzmest, uzinstalēt wordpress’u, vai ko tev vajadzēs. Un jā, hoķ bi, gāz 100 domeinus virsū ( ja hostinga noteikumi to atļauj), tikai skaties lai nepārsit tev to vietas limitu, kas tev ir uz servera atvēlēts, kā arī bandwith’a limitu, kas tev ir atvēlēts. http://www.hostgator.com

Arhitekts
    Participant

Paldies par padomu. Tātad tu man iesaki hostgatoru ? 🙂

vectēvs
    Participant
      • tēmas: 22
      • atbildes: 194

[quote:bebc741cf8=”Arhitekts”]Paldies par padomu. Tātad tu man iesaki hostgatoru ? :)[/quote:bebc741cf8]

tu savā paraktā atbildi uz savu jautājumu, neviens tavā vietā neizvēlēsies pats lēmumumu vari pieņemt??! 8)

Arhitekts
    Participant

IIsteniibaa jaa tev taisniiba.. bet es vienkārši baidos izgaasties.
    Bet ok.. esmu izleemis. : godaddy domeins un hostgator hostings ( baby plaans )

ssamriga
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 143

Godaddy, kad pērc domēnu atceries ievadīt kodu pie čekouta – OYH3 dabūsi .com 10$ vietā par 7$ 😉

Arhitekts
    Participant

Paldies jaa.. es au ievadiiju bet tikai laikam citu kodu.. nepieveersu uzmaniibu.. man viens cilveeks pa skaipu atsuutiija 🙂

You must be logged in to reply to this topic.