• Author

general223
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 2

Sveiki!Esmu iesācējs,vai kāds man lūdzu varētu pateikt ar ko man sākt nodarboties,lai sāktu pelnīt naudu internetā,kur nav vajadzīgs sākuma kapitāls(izņemot clicošanas)?
    Paldies par atsaucību jau iepriekš!!!

Alex250
    Participant
      • tēmas: 65
      • atbildes: 611

Būs grūti bez kapitāla. Es cik saprotu, ka tev nav vairāk par 18 gadiem, ja nav pat 10 Ls kabatā?

general223
    Participant

[quote:9b76e01b1c=”Alex250″]Būs grūti bez kapitāla. Es cik saprotu, ka tev nav vairāk par 18 gadiem, ja nav pat 10 Ls kabatā?[/quote:9b76e01b1c]

nē nu vispār jau nauda ir bet negribās jau nezin kur iegrūst piķi nezinot kur.
    Lūdzu pasniedz man kādu ideju kur sākuma kapitāls ir neliels?paldies

ADMINS
    ADMINS
    Keymaster
      • tēmas: 70
      • atbildes: 475

Uztaisi blogger.com blogu par sev intereseejoshu teemu, saliec iekshaa bildes un video, piem no youtube un kaukadus aprakstus anglju valodaa. kad buus kadi 10 posti un tiri sakariigs blogs, piesakies Adsense ar to blogu. Kad apstiprinaas tevi, ieliksi adsense reklamu blokus blogaa, un ja ik dazas dienas ielliksi kad jaunu postu, tad menesii no adsense kadus 10$ bez bloga reklameshanas varetu dabut.. ja protams linkosi uz saviem postiem no citaam vietaam tad var nopelnit vairaak. uztaisi 10 blogus vai 100 un pelnisi 100 reiz vairak 🙂 protams tad ari jauztaisa buus dienaa kadi 50 jauni posti. googlei patiik bildes un video, taa ka daudz texta pat nebutu jaraksta lai naktu apmekletaji kaukadi..

Nu tas tads viens no vienkarshakajiem veidiem..

general223
    Participant

[quote:b2fde9e182=”ADMINS”]Uztaisi blogger.com blogu par sev intereseejoshu teemu, saliec iekshaa bildes un video, piem no youtube un kaukadus aprakstus anglju valodaa. kad buus kadi 10 posti un tiri sakariigs blogs, piesakies Adsense ar to blogu. Kad apstiprinaas tevi, ieliksi adsense reklamu blokus blogaa, un ja ik dazas dienas ielliksi kad jaunu postu, tad menesii no adsense kadus 10$ bez bloga reklameshanas varetu dabut.. ja protams linkosi uz saviem postiem no citaam vietaam tad var nopelnit vairaak. uztaisi 10 blogus vai 100 un pelnisi 100 reiz vairak 🙂 protams tad ari jauztaisa buus dienaa kadi 50 jauni posti. googlei patiik bildes un video, taa ka daudz texta pat nebutu jaraksta lai naktu apmekletaji kaukadi..

Nu tas tads viens no vienkarshakajiem veidiem..[/quote:b2fde9e182]

liels paldies par ieteikumu
    centiishos realizēt šo ideju

incy
    Participant
      • tēmas: 3
      • atbildes: 13

Ja nopietni domā par peļņu internetā un esi ar mieru saprātīgu summu ieguldīt, iesaku ACME biznesu. Sīkāk paraksta linkā.

Anonymous
      • atbildes: 17

Projektos lielākā vai mazākā mērā ir jāiegulda. Jautājums tikai, cik daudz mēs varam atļauties. Bezmaksas siers jau ir tikai peļu slazdos….

Es arī meklēju papildus peļņas iespējas internetā.

Mani galvenie nosacījumi interneta projektiem bija – maksimāli lielāki procenti, ātra peļņas gūšana un bez riska.

Teiksi, tādu nav! Nē, ir gan! Un labu labais – peļņu jau saņēmu otrā dienā. Galvenais, ka droši, ātri un bez riska!

Ieguldīju nepilnus 40 latus. 🙂

Sīkāk e-pastā: vintavi9@gmail.com

You must be logged in to reply to this topic.