• Author

vectēvs
    Participant
      • tēmas: 22
      • atbildes: 194

Kārtējo dienu klejojot pa bezgalīgajām neta lapām novilkās kārtējais ebooks kur džeki stāsta kā pelnot no 100$-800$ dienā čakarēj.. cilvēkus ar 15 email adresēm, bet sākumam tev pietiks ar vienu..

Sistēma pavisam vienkārša un tajā pašā laikā arī rēcīga, jo lai piesaistītu lielāku trafficu jāmaina dzimums un jākļūst par sievieti interneta vidē 😀

Labi sāksim pa soļiem kāds tad tas ir viņu noslēpums:

1. Piereģistrējamies affiliate programmai iepazīšanās saitā: [url=http://passion.com/go/g959808-brk]Reģistrēties Te[/url]

2. Reģistrējoties izvēlamies Option I – Per-Click Program – Get paid for each click

3. Atrodam savu aff. linku iepazīšanās servisa lapai, viņiem tur ir vairākas lapas mūs interesē passion.

4.Tagad pati jautrākā šis plāna daļa 😀 Dodamies uz http://craigslist.org (ļoti liels sludinājumu dēlis ko apmeklē dienā 10miljoni cilvēku!Par naudas pelnīšanu ar craigslist info atradīisiet googles tantē 😀 tagad runājam par šo plānu) dodamies uz kādu lielu pilsētu (Londona, New York utt.) sludinājuma dēli, ejam uz sludinājumu kategoriju PESONALS, tad WOMEN SEEKING MAN vienkārši lielāks traffics būs! Tad taisam postu piemēram:

“My name is Ashley and I am
    looking for some decent men in New York. If you are well mannered
    and not over 50, email me and we’ll see what happens. Pictures not
    necessary for the first email but I definitely want to see them. I’m just
    lonely and need to have some fun with a good man.”

Lietojiet bildes sludinājumam, vēl lielāks traffics būs! Nu bildes jūs jau zinat kur dabūt…:D

5.Atveram gmail epastu jaunu, lai varētu sūtīt atbildes.(pašam atbildēt nevajadzēs)

6,Gmail.com epastā dodamies uz Settings un lapas apakšējā daļā ir: Vacation responder, to slēdzam iekšā Vacation responder on, tad Subject piemēram rakstam: Hi there, thanks for your reply…. un Message rakstam piemēram:

"Hi there, thanks for your reply to my ad, I hope you’re guy I’m looking for. Could you please register for free at http://passion.com/TAVS AFFLINKS and send me your profile ID sweetie. It’s important so you can see my profile with pictures and a cell phone number. Don’t be over 50 please!"

Vari autorespoder laist caur outlook express vai kā savādāk.
    Kad viss uzstādīts pārbaudi vai autoresponders strādā un sāc postot!
    Nu tā cilvēki nopelna tos 100$ pa dienu spriežat paši cik tas ir godīgi cik nē.

[color=darkred:081a14c7f9] ATCERIES: craigslist nevar postot vienādus sludinājumus jāpamaina tekst, kā arī ar vienu email adresi nav vēlams postot vairākās pilsētās, valstīs, bet nu email adreses jau var sataisit 😀 [/color:081a14c7f9]

Lai veicas!!! 😀

Trenz
    Participant
      • tēmas: 19
      • atbildes: 158

Biju par šo kautkur dzirdējis, bet tā nekad nebiju iedziļinājies, liels paldies par info. Vajadzēs paprovēt, mhm būšu seksīga brunete 🙂

vectēvs
    Participant

man pa vienu vakaru atnāca ap 300 vēstulēm ja laba bilde 😀

skrachs
    Participant
      • tēmas: 38
      • atbildes: 553

sen jau biju meginajis, nekass ipass nesanaca, negribeja vini registreties, bet epasts gan pilns ar piedavajumiem atnaca 😀
    so metodi var izmantot ne tikai iepazisanas saitu reklamesanai, principa visam, vajag tik labi pasniegt

vectēvs
    Participant

nu jā, šis viens no piemēriem, var jau sadomāt viss ko 😀

Aigars555
    Participant
      • tēmas: 11
      • atbildes: 140

šis labs 🙂 baigais lohatrons :)) ja galīgi nezini, kā var nopelnīt, tad ideāls risinājums 🙂 bet nu rēka nāk baigā :)) bildē laikam jāliek tāda dabiska skaistule, lai neaizbaidītu, bet arī piesaistītu… Bļin, es nevaru, tik smieklīgi :))))))))

Trenz
    Participant
      • tēmas: 19
      • atbildes: 158

vectēv, un kāds vispār ir conversion rate šim ? Kāds no tām 300 arī piereģistrējās ?

vectēvs
    Participant

[quote:dd8a901ad9=”Aigars555″]šis labs 🙂 baigais lohatrons :)) ja galīgi nezini, kā var nopelnīt, tad ideāls risinājums 🙂 bet nu rēka nāk baigā :)) bildē laikam jāliek tāda dabiska skaistule, lai neaizbaidītu, bet arī piesaistītu… Bļin, es nevaru, tik smieklīgi :))))))))[/quote:dd8a901ad9]

Nu šitas priekš riktīgajiem eskimosiem 😀 😀 😀 Da bildes normāli lieku nu tādas uz gadiem 30 un virs, savādāk uz jauniešiem nav ko orintēties uz reiz atkož 😀 😀 Tepat LV skaistules var pielasīt pa inbox foto

Protams ka reģistrējas conversion rate uz simta kaut kur 20-35, citreiz sanāk vairāk, statos visu rāda 😀 Galvenais uz sava aff. lika nekliko kamēr veic visus uzstādijumus:

Important: if your traffic produces less than 1 FREE signup in 20 visitors your account may be converted into a "percentage payout" account at anytime after you’ve sent 500 uniques or 3 days. The same is true if it produces less than 1 paying membership in 25 FREE signups. We had to do this to keep sites from cheating or putting our banners in "inappropriate" sites. This has only affected less than 3% of our affiliates who are paid on a cost per click.

loud
    Participant
      • tēmas: 8
      • atbildes: 534

shitas jau bij ieprieksh iepostets tik tur taa sistema bij vnk mainit proxy un pasham visu dariit :D… shite taka viss automatizetax.. bet viss beidzas ar to ka visiem parkonverteja kontus uz to percentage deelj taa ka nebij pietiekami paid accounti 🙁

Aigars555
    Participant
      • tēmas: 11
      • atbildes: 140

kad loud saka, tad tagad atceros, ka točna bija jau šis…

Andy
    Participant
      • tēmas: 16
      • atbildes: 286

Šitais jau noiets etaps, bet ideja laba 🙂

Man gan vēl vairāk piecepīja tas offlain joks
    ar tiem picas piegādātājiem, neatceros gan tieši
    kur, bet škiet, ka ASV tas bija:

Picas piegādātājs piebrauc pie mājas, zvana pie druvīm,
    atnāk saimnieks – Lūdzu, Jums Pica!

Saimnieks: "Es neko neesmu pasūtījis!"

Picerman: "Es neko nezinu, man ir pasūtījums
    jāpiegādā, no Jums $12. Es tiešām nezinu, kas
    par kļūdu – pazvaniet uz picēriju!

Un Picermans iedod glancētu vizītkarti ar visiem
    atribūtiem TIKAI numurs, uz kuru jau saimnieks
    zvana, ir maksas tālrunis – $5 kabatā 🙂

Tā banda gādus 2 gadus šito pasākumu veiksmīgi
    novadīja – līdz iekrita 🙂

Morāle – par brīvu ir tikai siers peļu slazdā 🙂

Andy

egritis
    Participant
      • tēmas: 12
      • atbildes: 202

uz latvijas lapaam taadu passu lohatronu var uztaisiit, itsevisskki uz inbox.

ssamriga
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 143

nu šis ir labāks variants, jo notiek tikai nosacīta krāpšana, klients jau beigu beigās tiek saitā kur var iepazīties ar seksīgām čiksām, bet tas pirmais variants, pašam reģistrējoties, gan galīgi nav smuki.

You must be logged in to reply to this topic.