• Author

Muminators
    Participant
      • tēmas: 3
      • atbildes: 6

Sveiki.

Sry, ka runāju pat lietām, kas jums visiem laikam sen skaidrs, bet tiešām tajā visā esmu pilnīgs noob 😀 Zo – sāku tā pa jokam lasīties googlē par visiem PTC, nonācu līdz bux.to…
    Ļoti interesanti, tomēr nolēmu labāk apvaicāties te, jo… viss jau it kā baigi rožaini, arī te lūk "briksons” raksta, ka nocēlis jau 1K, tomēr ārzemju forumos, čekojot bux.to uz scam, uzrādās, maigi sakot, dažādi viedokļi.
    Kā tur ir ar tiem riskiem, izmaksām. Vai teiksim jūs varētu apglavot, ka ir droši tur ielikt 100Ls, nopirkt referāļus un ticēt, ka pēc 2,3 mēnesi ta nauda man būs? 🙂 Vai ir droši tur visp kādu naudu ielikt? Jo tā jau, protams, viņiem visiem tur baigās kaukulācijas- ieliec tik $$ un pēc 2 mēn tā $$ ir atpakaļ. Vai bux.to tas tā varētu notikt?

tnx

944s
    Participant
      • tēmas: 25
      • atbildes: 409

Bux.to izmaksā ļoti, ļoti lēni (man personīgi pat gada laikā vēl nav izmaksāts), tad jau labāk ieguldi NeoBux’a. Cik esmu tur nopelnīji info – http://www.reklambizness.lv/?sad=5&id=4

Muminators
    Participant

aha. nu, jā- gads tiešām ir ļoti, ļoti lēni… 😉
    Klau, bet tad man atkal rodas tas globālais jautājums 🙂 Vot tajā neobux arī ir kalkulatoriņš un mēs visi varam izrēķināt, ka tip nopērkam pāris simtiņus referāļu un, pat ja puse no viņiem ir neaktīva, mēs tomēr reāli varam aiziet no darba un dzīvot tikai no ienākumiem, ko dod PTC. Tajā pašā laikā nekur netā nemanu, ka kāds tā tiešām būtu darījis 🙂 Arī Tavas izmaksas nav tik lielas, lai no tām pilnībā pārtiktu, neko citu nedarot. Tad vot kur ir tas lielasi zemūdens akmens šitajā visā? 🙂 Jo nu tiešām- izskatās jau kā kruts bankas piedāvājums- ieguldi tik un tik un reāli jau pēc tam tik skaiti naudu.. bet tā jau laika vis nebūs? 😀

944s
    Participant

Tie visi kalkulatori jau ir diezgan ideāli, ja puse refu būtu aktīvi 🙂 … bet reāli parēķini vēl, ka Tev viņi jānopērk, jāmaina ja ir neaktīvi, lai beigās tikai 10% nesanāktu aktīvi :). Palasi neobux forumu pie "veiksmīgiem stāstiem" tur tikai tiem, kam ir pāris tūkstošu refu reāli beigās var nogrāpt pāris simtus $ mēnesī uz rokas.

PTC protams nav nekāds ienākumu avots, lai aizietu no darba :). Tas vienā dienā var pazust un visa tava naudiņa arī :).

Es pats PTC klikoju tikai tāpēc, lai PayPal būtu kaut kāda naudiņa, lai izmantotu pirkumiem ebay.

Daudz ienesīgāks un stabilāks bizness ir Affiliate marketings (te pat forumā ir pat vesela sadaļa), tur tava ieguldītā nauda pareizā virzienā var atnākt atpakaļ desmitkārt :). Pats darbojos [url=http://www.moreniche.com/join.html?w=171659&ttp=3]MoreNiche Affiliate programmā[/url]

Muminators
    Participant

Ak, pat tik traki ar tiem referāļiem ir 🙂 Nu, skaidrs. Bet nu teiksim, ja man pašam izdodas samuhļīt kādus pārdesmit, tad jau tā lieta laikam nav tik slikta, ne? 🙂

ā un plus- kā tur ir ar vienu IP? Es jau teorētiski varētu te pusmāju sarunāt par refiem, bet IP mums visiem viena. Tas laikam nav diez ko labi? 🙂

944s
    Participant

Tieši NeoBux, ja ir viena IP, tad nevarēs reģistrēties vairāki lietotāji. Tā pat ir arī visos pārējos PTC.

Muminators
    Participant

ok, nu, paldies par noderīgo info.. 😉 Lai veicas turpmāk.

You must be logged in to reply to this topic.