• Author

AlexShoppingplus
    Participant
      • tēmas: 1
      • atbildes: 0

Sveicināti !
    Es pārstāvu interneta vietni http://www.shoppingplus.lv un vēlējos Jums, uzņēmējiem, piedāvāt iespēju reklamēt savu piedāvājumu mūsu projektā. Tā kā esam salīdzinoši jauns projekts, vēlos Jums šo iespēju uz kādu laiku piedāvāt bez maksas un bez saistībām, attiecīgi, nav jāparaksta nekādi līgumi, lai mēs ar Jums uzsāktu sadarbību !
    Viss, kas man no Jums ir vajadzīgs ir buklets, plakāts, katalogs, ēdienkarte vai kāds cits vizuālais materiāls digitālā formā, kuru Jūs esat ieinteresēti izrādīt potenciālajiem klientiem.(Ja Jums šādu materiālu nav, sazinieties ar mani, iespējams spēšu palīdzēt.) Pēc tam, kad esam no Jums saņēmuši visus nepieciešamos materiālus, tie tiek ielādēti mūsu projektā ar speciālu programmu, kas pārvērš visus materiālā iekļautos vārdus par atslēgas vārdiem. Tas ļauj mūsu projekta mājaslapas apmeklētājiem uzreiz atrast to, kas viņus interesē, viņiem nav obligāti jāizskata visi ievietotie materiāli. Visi materiāli tiek dalīti arī kategorijās, lai katrs apmeklētājs varētu ātri un vienkārši aplūkot sev interesējošo.

Ir iespēja izveidot arī interaktīvo katalogu, un tas izpaužas tā, ka, ja apmeklētājam, šķirstot kādu no piedāvātajiem katalogiem, iepatīkās kāda prece, viņš var uz viņu uzspiest un apmeklētājs tiks pāradresēts tieši uz to vietu, kur viņš var pasūtīt attiecīgo preci no Jums internetā.
    Pie visiem materiāliem, protams, ir visa kontaktinformācija par to, kas to materiālu ir ievietojis, logo, visas filiāles kartē, u.t.t.
    Shoppingplus.lv ir iebūvēta arī geolokācijas sistēma, līdz ar to, pēc noklusējuma, apmeklētājam rādās tās iestādes, kas atrodas viņam vistuvāk. Šobrīd tiek izstrādātas aplikācijas uz Android un IOS, tā kā mēs būsim viegli pieejami jebkurā vietā, kā arī drīzumā mēs būsim iekšā visos LG Smart TV.
    Apmeklētājiem ir iespēja pierakstīties uz jaunumu saņemšanu epastā, attiecīgi, apmeklētājs saņems visu informāciju par jaunumiem, un brīdinājumus par to, ka kāds piedāvājums drīz beidzas.
    Aktīvi darbojamies arī sociālajos tīklos, kur arī tiek izvietota informācija par jaunumiem.

Īsumā tas arī viss, tā kā ceru, ka šāda lieta Jūs varētu ieinteresēt. 🙂
    Ja ir vēlme izmēģināt mūsu piedāvājumu, vai rodas kādi jautājumi, varat rakstīt man epastu vai zvanīt, centīšos palīdzēt.

You must be logged in to reply to this topic.