• Author

Valdis
    Participant
      • tēmas: 4
      • atbildes: 14

Starptautiska internetprovaidera kompānija Acesse Marketing aicina uz sadarbību un piedāvā iespēju kļūt par kompānijas līdzīpašnieku ikvienu pilngadīgu cilvēku darbam interneta sfērā.

Darbība saistīta ar interneta reklāmas tirgu un paredzēta gan fiziskām, gan juridiskām personām.

Acesse strādā pasaules tirgū jau 14 gadus, ir laika un ASV Valdības pārbaudīta.

Darba grafiks – brīvs, pēc izvēles.

Ienākums atkarīgs no padarītā darba un partnera statusa. Lai saņemtu lielisku ikdienas ienākumu (10-10-500$ dienā) nepieciešams:

Atbildības sajūta.
    Vienkārša prasme darbam ar datoru.
    Vēlme mācīties un sadarboties ilgtermiņā.
    Gatavību veikt savu darbu internetā.
    Komunikācijas spējas.

Notiek bezmaksas apmācības, lai varētu apgūt interneta biznesu (līdzvērtīgas mācības maksā vairāk kā 300-500 USD).

======================

Atbildes uz galvenajiem jautājumiem.

Vai ir kāds risks? Vai man jāaiziet no pamata darba?
    Nē. Tu vari veikt savu darbu Acesse pēc brīva režīma. Kāds velta tam dažas stundas pēc darba. Kāds vairāk strādā brīvdienās. Kāds izmanto tehnoloģijas, lai maksimāli automatizētu darbu, jo lieliski pelnīt var jau gan ar pirmo dienu, gan pēc pusgada un gada.

Vai man labi jāpārzin internets?
    Nē. Nepieciešamas pamata iemaņas darbam ar datoru.

Vai tas nav lohotrons un mani «neuzmetīs»?
    Nē. Nekādi solījumi 3 dienās kļūt par miljonāru un par bezmaksas sieru nenotiek. Tas ir bizness ar nopietnām perspektīvām aktīviem cilvēkiem.

Lai sadarbotos ar Acesse, vai man noteikti jāpērk kompānijas produkti-pakalpojumi?
    Nē. Acesse partneriem nav nekādu obligātu produktu – pakalpojumu pirkšanas nosacījumu.

You must be logged in to reply to this topic.