• Author

Valdis
    Participant
      • tēmas: 4
      • atbildes: 14

Reģistrēšanās Acesse – trīs soļi:

Pirmais – sagatavo savus kontakdatus – VU, tel. nr., Adresi, pases kopiju un gmail vai yahoo pastu. Pārējo domēnu pasti var nestrādāt stabili.

Otrais – nospiediet sadaļas «Регистрация» pogu un aizpildiet kontaktdatus. Aizpildiet visu pēc instrukcijas.

Trešais – pēc formas aizpildīšanas nospiediet «Зарегистрироваться» un Jūs savā e-pastā saņemsiet apstiprinājumu. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs nevarat izmantot servisu «Регистрация», uzrakstiet man par to skaipā un es Jūs piereģistrēšu.

Jūs aizpildīsiet reģistrēšanās formu internetprovaiderī Acesse Marketing. Acesse meklētājs oficiāli strādā no 2011. gada 16. augusta.

Pēc formas aizpildīšanas ar Jums sazināsies kompānijas partneris un palīdzēs tālākajā darbā.

Atbildēšu uz jebkuru jautājumu. Konsultēšu. Reģistrēšu.

Iesi pirmais!

=======================

Atbildes uz galvenajiem jautājumiem.

Vai ir kāds risks? Vai man jāaiziet no pamata darba?
    Nē. Tu vari veikt savu darbu Acesse pēc brīva režīma. Kāds velta tam dažas stundas pēc darba. Kāds vairāk strādā brīvdienās. Kāds izmanto tehnoloģijas, lai maksimāli automatizētu darbu, jo lieliski pelnīt var jau gan ar pirmo dienu, gan pēc pusgada un gada.

Vai man labi jāpārzin internets?
    Nē. Nepieciešamas pamata iemaņas darbam ar datoru.

Vai tas nav lohotrons un mani «neuzmetīs»?
    Nē. Nekādi solījumi 3 dienās kļūt par miljonāru un par bezmaksas sieru nenotiek. Tas ir bizness ar nopietnām perspektīvām aktīviem cilvēkiem.

Lai sadarbotos ar Acesse, vai man noteikti jāpērk kompānijas produkti-pakalpojumi?
    Nē. Acesse partneriem nav nekādu obligātu produktu – pakalpojumu pirkšanas nosacījumu.

You must be logged in to reply to this topic.