gors3333
gors3333
Participant

Varbut var meigjinat. 😊

Es pieljauju ka latvija maz cilveki zin par tokeniem ka tadiem un vispar par crypto,Uz tokenu vakshanu vadiba ir azijas valstis un krievija. Latvija cilveki tadi neaktivi ja nav tulit un tagad tad nevajag 💰😁 bet ir tokeni uz kuriem ir jagaida pat lidz 6 meneshiem protams tam tokenam kuru tu tik ilgi gaidi var but maza cena vai vispar nevertigs bet var ari but otradi. Ka ari uz tik lielu tokenu padarishanu kas shogad daras ir ari krapnieki saradushies daudz bet tas skar tikai tos, kas iegulda naudu tokenos.

Man personigi patik jauno exchange tokeni jo tur vismaz ir kadi 60 -70% ka vinji aizies tirgu ar labu cenu piemeram ka Binance tokeni vai Kucoin tadiem nav tikai veriba pardodot bet ari tu ka tokenu turetajs sanjem procentus no vinju ienjenumiem ko vinji nopelna no cilvekiem kas perk un pardod tokenus vai coinus vinju exchange. Ir ari tadi airdropi ko dod tikai cilvekiem kam ir vismaz 1 eth maka vai eos.

Pamata komplekts tokenu vakshana.

Eth wallet. Telegram messenger. Vismaz 2.socialotiklu konti tadi ka Facebook un Twitter tad ir labi ja vel ir bitcoitalk konts tie taka figure gandriz visos airdropos. Tad vel ir ari tadi kas prasa github,linkedin utt.

p.s. Ar airdropu linkiem es tev te varetu visu dienu postot 😁