#47579 Score: 0

Trenz
Participant
  • Uzsāktas Tēmas: 19
  • Atbildes: 158
  • Kopā Ziņas: 177
@trenz

randomsmile, saproti uz šādiem neviens nevar atbildēt. Tev te nav darba devēja, kas tev pateiks ko un kad darīt, un kad un cik tu saņemsi. Šis ir bizness, viss ir tavās rokās nevis kāda cita. Jautājumus "kurā nišā pelnīt", vai "kad es saņemšu 50 zaļos" prasa darba devējam. Ja tev ir šādi jautājumi, tad tu nekādu biznesu arī neuztaisīsi. Skarbi, bet pateisi.

Jo viss ir TAVĀS ROKĀS. Tu par visu atbildi un nosaki, nevis kāds cits, tāpat kā reālajā biznesā.

Ja gribi lai kāds cits tev visu pasaka priekšā, tad ej strādā no 8 līdz 17, kamēr tu savu priekšnieku bagātāku ar katru dienu pataisi, un tur tev arī pateiks, kad tu saņemsi savu naudu, ko un kā darīt.

Es sevi jau sen esmu uzstādījis savu mērķi un motivācija man ir diegzan liela, ka es pats sev būšu noteicējs, ka strādāšu un pelnīšu naudu tikai priekš sevīm, nevis priekš kāda cita, kamēr boss vai priekšnieks 1/2 dienu spēlē golfu, un es viņu padaru bagātāku. Varbūt tās ir lielas ambīcijas, vai kautkādi "slapjie sapņi", bet es netaisos ar savu smago un sūro darbu pataisīt kādu citu bagātāku, vai tas ir firmas īpašnieks vai valsts, es to nedarīšu. Un pagaidām es skatos, ka savu mērķi ar internet marketingu es varu piepildīt. Kā jau minēju, citiem tās liksies kautkādas ambīcijas vai kas, bet MAN vismaz tādas ir, es negribu pavadīt 50 gadus līdz pensijas vecumam rukājot cita labā, negribu un viss, iepūt man. Un man vismaz ir noteikts laika limits, līdz kuram es savu "plānu" gribu realizēt, nevis kā 90% pārējie cilvēki ar savu domāšau "kautkad vēlāk", un tā "kautkad vēlāk" arī līdz 70 gadiem novelk, un neko tā arī nav izdarījuši "kautkad vēlāk".