#45964 Score: 0

Emîls
Participant
  • Uzsāktas Tēmas: 0
  • Atbildes: 50
  • Kopā Ziņas: 50
@emals

Nu tas nav tik vienkārši, jo betfair koeficients sāk mainīties un šāda atšķirība var rasties tikai kādās pēdējās 10 minūtēs, jo tad apgrozās vislielākā nauda un spēlmaņi skatās, kā zirgi izskatās tieši pirms starta. Teorētiski tas šķiet viegli, bet praktiski pēdējās minūtēs tas viss notiek TIK ātri, ka paspēt 2 vietās uzlikt likmes izdevīgā veidā ir ļoti grūti. Pie tam pēdējās minūtēs arī parastie toto strauji maina likmes, un parsti tas noiek vienā virzienā ar betfair cenu. Tad jau vieglāk ir abas puses likt betfair jeb nodarboties ar scalping. Tur palīdz tas, ka var redzēt money weight jeb tos ciparus, cik nauda pieejama back un lay. Bet atkal tur tas viss notiek briesmīgā ātrumā un samērā neparedzami. To var iemācīties, bet nu viegli tas galīgi nav. Katrā ziņā bez softa (vēlams maksas) neiztikt.

Vispār es pēdējā laikā esmu kļuvis pesimistisks par betfair kā pastāvīgas peļņas vietu. Kaut vai ar to futbolu brīžiem itkā sanāk vinēt, bet tad atkal zaudējums, un kopumā uz priekšu nekas tikpat kā neiet. Tagad man gan galīgi neatliek tam laika, vasarā tam pievērsīšos cītīgāk un tad izlemšu, darboties ar to vai nē. Bet ne jau bez iemesla tādi guru kā Andy, kas betfair zina ideāli, no tā tomēr nedzīvo, bet ņemas pa internet marketing.