#45429 Score: 0

Trenz
Participant
  • Uzsāktas Tēmas: 19
  • Atbildes: 158
  • Kopā Ziņas: 177
@trenz

Nu par tām nišām, nu nezinu vai vares tik ātri viņas aizpildīt, heh tad jau jāmetas atpakaļ uz viduslaikiem, bet ar katru produktu parādās arī jauna niša kurā darboties ( ja runājam par affiliate marketingu).

Par konkurenci runājot, bet kas ir vainas konkurencei ? Vai tik tiešām tā ir tik slikta ? Konkurence norāda to, ka tajā nišā apgrozās nauda, jo lielāka konkurence jo vairāk naudas. Un ja esi pietiekami "gudrs", tad konkurenti tev pat palīdz ! Kādā ziņā ? Tādā, ka tu vari redzēt, kas viņus ir padarījis par stiprākajiem konkurentiem, un tu jau redzi ko tev vajag darīt lai tu būtu pārāks ! Pluss, es pats ar daudziem konkurtentiem esmu apvienojies, vai nu taisot Joint Ventrues, vai kā savādāk, mēs apvienojāmies un peļņas pieaugums abiem sasniedza vairāk nekā 70%. Konkurence nav nemaz tik slikta, kā visi cilvēki saka, vajag tikai mācēt to izmantot.

"Ja nevari mainīt apstākļus attiecīgi savām vajadzībām, tad maini savas vajadzības attiecīgi apstākļiem". Tas ir tikpat svarīgi kā pārvērst negatīvo enerģiju pozitīvā, un citas lietas. Konkurence nav nemaz tik slikta, un ja godīgi, man patīk konkurence, tas man uz "uzsit" asini, un dod vēl lielāku iemeslu būt pārākam.