#45112

Trenz
Participant
  • Offline
    • tēmas: 19
    • atbildes: 158

jā, paies nedēļas kamēr google tavu blogu noindeksēs. Tāpēc ir vajadzīgs ezinearticles.com, google mīl ezinearticles, cik rezies nav bijis tā, ka kautko meklējat googlē, un pati pirmā lapa ir ezinearticles ? Ezinearticles googlē rankojas ļoti labi, kas arī uzreiz izspauž tavu rakstu uz attiecīgajiem atslēgvārdiem. Lai būtu vēl labāk, var izmantot blakus yahoo asnwers, uztaisi acocuntu, ieposto ziņu/jautājumu par problēmu (jautājumā jābūt attiecīgakiem atslēgvārdiem) piem. Is really Britney Spears on drugs ? Britney Spears on drugs, ir atslēgvārdi. Kad jautājums ir iepostots, izveidojam vēlvienu accountu, un uzrakstam atbildi, uz jūsu izveidoto jautājumu, paraksta vietā atstājot savu bloga adresi. Yahoo un Ezine articles ļoti labi rankojas googlē. Ja jūs varat uzrakt ziņu pirms 90% pārējie saiti to uztaisa, tad $50 vietā, jūs varat dabūt pat $100 vai vairāk.

Un kas notiek, ja googlē uz jūsu "Britney Spears on Drugs" pirmajās vietās ir jūsu yahoo asnwers jautājums/atbilde un jūsu raksts iekš ezinearticles? Jūs pilnībā dominējat ! Jo Yahoo Answers un Ezinearticles būs vieni no pirmajiem googles rezultātu lapās. Un abi raskti (Yahoo un Ezine) piederēs jums, tikai vajag atstāt linku uz savu blogu, tjipa " If you want to find out more about this visit – http://www.blablabla.com".

Tā lūk 🙂

Ja ir kādi jautājumi, prasiet.

Protams var vēl izmantot kādus citus saitus, kuri ļoti labi rankojas un superātri indeksojas googlē, bet ezine un yahoo ir mani mīļākie.