Nx
Participant
    • tēmas: 0
    • atbildes: 20

[quote:119e4947ad=”Emīls”]Nezinu, vai ir vērts vilkt paralēles ar Forex, bet iesācējiem Betfair katrā ziņā nopielnīt ir krietni vieglāk un tas ir arī ērtāks un vieglāk pieejams. Esmu sapratis, ka bez statistikas tirgot pārāk veiksmīgi nevar, tagad man tikai jāpiešaujas tās analīzē. Insurance bet nav vērts likt – parasti lielākā daļa peļņas aiziet uz to, pietam, ja gols tiek iesists ātri, bezmaz vai jāsamierinās ar garantētiem zaudējumiem. Aigar, ja nav noslēpums, kur tu lasīji par betfair tirgošanos? Un kad tu saproti, ka ir pienācis laiks iziet no spēles ar daļējiem zaudējumiem, ja vārtu vēl nav?[/quote:119e4947ad] Nu manupraat par speeles nosleegshanu ar daljeejiem zaudeejumiem saak domaat peec taada lielaaka ieberziena, kaa jau Aigars ieprieksh ir mineejis tad nepatiikami saak kljuut peec 70 minuutes ja veel nav goalu un vajag jau saakt domaat par ieshanu daljeejos zaudeejumos. Es straadaaju bez apdroshinaashanaas (0-0) , pelnja uzreiz daudz mazaaka un nav garantija ka iesitiis favoriits, citiem apdroshinaashanaas veidiem iipashi neesmu pieveersies. Uzskatu ka labaak ir kaadreiz pie beigaam vienliidziigi noLAYot lai zaudeejums buutu jebkuraa gadiijumaa bet neliels (videeji 20-30), jo taapat to var atsist, bet ieberzienu ~150 jau buus gruutaak atsist un banka arii buus iedragaata.