#44487 Score: 0

Trenz
Participant
  • Uzsāktas Tēmas: 19
  • Atbildes: 158
  • Kopā Ziņas: 177
@trenz

moiks ! Ļauj es tev ko pateikšu. Nedomā izgudrot riteni no jauna, nahren to darīt, ja jau ir viens ? Ko es ar to domāju ir tas, ka ej tur kur ir nauda ! Mhm, šis var izklausīties diezgan muļķīgi, bet patiesi, EJ TUR KUR IR NAUDA ! Lec iekšā mājdzīvnieku nišās, weight loss, acne, arthritis, un citur. Kāpēc to darīt ? Tāpēc, ka nedaudz paskatoties uz cilvēku tendencēm, visi ko viņi gaida ir nākamā "LIELĀ LIETA", viņiem nevajag neko jaunu, tikai "the next big thing", esi paskatijies, kas pagaidam clickbankā ir pārdotākā grāmata ? Mhh… viens foruma biedrs no warrior forumiem to uzcepa, tā grāmata ir par svaru zaudēšanu, Fat Loss 4 Idiots, ja nemaldos. Mhm, kas viņā ir iekšā ? Parastie svaru vērotāju kursi, diētas, un citas herņas, kuru var mierīgi par brīvu 2h laikā atrast internetā ! Ko viņš izdarīja ? Viņš tikai cilvēkiem pateica rupji sakot "Ja jūs šo produktu nenopirkstiet, jūs nomirsiet". viņš lika saviem pircējiem saprast, ka bez viņa produkta nevar iztikt, un, ka tas viņiem ir vajadzīgs.

Bet īstenībā čalis, no weight loss neko diži daudz nesaprot, viņš būtība salika infu vienā grāmatā no interneta, kur to varērja dabūt par brīvu, un lika saviem pircējiem saprast, ka viņi bez šīs grāmatas nedzīvos ilgi. Viņš neizgudroja jaunu riteni, viņam jau tas bija priekšā, tikai vajadzēja to pa detaļām salikt.

Ir viens tāds teiciens :"Pirms lec ūdenī, iebāz vienu kāju iekšā un paraugi cik ūdens ir silts". tas attiektos uz nišas meklēšanu, un izpēti. Bet es vadijos pēc manis iepriekš minētā, ko es izdarīju ? Es nevis iebāzu kāju iekšā ūdenī, bet ielecu kails no klints vis dziļākajā un aukstākajā vietā – suņu niša. Un kas man par to bija ? Mhm. maziņa nišas mājaslapa, kuru pirms nedēļas tikai uzstellēju jau ir nopelnījusi man $170, un es vēl pat neesmu kārtīgi viņai ķēries klāt, googlē kkur pa 15 rezultātu lapu mētājas.

Kāpēc es tā izdarīju ? Tāpēc, ka ja leksi iekšā uzreiz, tad tev nekas cits neatliek kā peldēt, ja gribi izdzīvot, dabūsi peldēt, un citas iespējas vienkārši nav, bet ja iesi ar kāju raudzīt ūdeni, tev būs laika apdomāt "vai patiešām man to darīt" ? "Varbūt nekas neizdodas", un tad uznāk taka tādi "melnie", tjipa sāk prātot;" Kā būtu, ja būtu". Da hren s nim, lec iekšā, un PELDI ! un slīkšanu pilnība ir jaizslēdz.

Oj nu būšu gan te penteri sadrukājis 🙂 Mhm, ko tik neizdara 3 Tērvetnieki ? 🙂