#44465 Score: 0

moiks
Participant
  • Uzsāktas Tēmas: 9
  • Atbildes: 16
  • Kopā Ziņas: 25
@moiks

Nu Andy! Malacis puis! Tiesam! Es pats stradaju irija, ar sanaca tada lieta, ka mazliet saku ieslidet internet vide, kas saistits ar tas apsleptas naudas izdabusanu ara, bet vis laik darba pec kaut ka nesanak nodarboties ar affiliate programmam, mazliet palidzu saviem puisiem pie latvijas projektiem, izveidot jaunu social networking saitu, bet kaut ka tur viniem neiet, un man nakas sedet irija, stradat Intel un nu ne jau to labako darbu, kur alga ne lielaka par 2000eiro 🙁 :), bet pat nezinu vai jega skriet uz lv un sakt biidit web dizainu un social networking biznesu,jo sturgalviga un kutra ir ta lv publika,vismaz paslaik, skatos tos pasus liderus lv tirgu gruti bus panakt un atnemt tik naudinas, lai reali butu nauda saita attistibai 🙁
Pats bedigakais,ka ieguldita tai saita izveide naudina,kas man tagad noderetu un ara nevaru nekadi neko dabut!
Varbut laiks sakt list affiliate biznesa ieksa!? Pat nezinu, bet laikam vel japacinas ar ta socialo tiklu portalinu gala,nu un tad redzes, ta jau manis ka tad izies!
Kadi jums ir viedoklis par socialo tiklu izveidi lv,kas sakuma versts uz lv tirgu,bet velak talak??? Cik esmu sapratis,bija slikta ideja pirms gada tur list ieksa :(, bet ko daris, vel jau cinamies un peramies,bet nu ta jau manis!
NU un par Sandi runajot, kas tad vinu nepazist :), visur jau paspejis iespraukties,apsveicami!