moiks
Participant
    • tēmas: 9
    • atbildes: 16

[quote:bc1403273f=”Arhitekts”]Es pat nezinu.
Manuprāt tu esi pārāk nopietni panjēmis uz krūts to plānošanu. Tā neies krastā.Riktīgi visu sīki saplānosi, bet pēctam realizācijas gaitā lobosi visu laiku.
Es saku, ka pats galvenais ir izfunktierēt virzienu. Izdomāt nishu kurā darbosies tavs bizness un tad lēnam celt savu biznesu. Domāju ka nevajag aizrauties ar pārāko plānošanu.
Bet tas esmu tikai es- es pats vēl nekur neesmu ticis, un iespējams kādreiz es vēl noželošu par šitādu mūldēšanu. :D[/quote:bc1403273f]

Nu tev iespejams ir taisniba, bet es domaju, ka ja ir ilgtermina merkis, tad ir jabut planam, lai zin uz kurieni tad tu isit ej, ka savadak darboties!? Pirmais tach janosaka merka auditorija uz kurieni iziet! Atkal tie pasi draugiemlv, atceras visi, ka viniem bez maz vai sakuma stadija bija ntas valodas :),cik iztereja naudu tulkosana, kam tas bija vajadzigs, ja pec laicina vini tik saprata, ka sis valodas neviens neizmanto, un iznema vinas ara, uzskatu ka vajadzeja no sakuma ar trakinga palidzibu noskaidrot, vai vispar vajag tadas valodas, vai ari pietiktu ar anglu, nu it ka jau sikums,bet tomer tulkosana nauda izmesta veja, ja vien pasi netulkoja 🙂
Jasastada savi merki, uz ko tiekties uz lapu, tach musdienas mes ar ierobezotiem resursiem nahaljavu nevaram sakt veidot kaut kadu saitu, bazt sazin kadu saturu, kuru neviens neizmantos, tur jau ir ta jega taja planosana! Ir jau tev taisniba, ka aiziet laiks!
Nu pats es ar varbut maz bikin esmu apjucis,bet ceru,ka nonemoties ar emarketinga plana izveides makslu,cerams velak nopelnisu,es loti ceru 😀