#42907

Aigars555
Participant
  • Offline
    • tēmas: 11
    • atbildes: 140

Esmu pievienojis mājas lapā screenshotu sēriju ar pamācībām kā lietot bonusu kalkulatoru pirms likmes veikšanas toto un likmju biržā katrā konkrētā gadījumā.

Sadaļā Bonusu kalkulators PIRMĀ LIKME – kā izvietot pašu pirmo likmi toto

Sadaļā Bonusu kalkulators BONUSA LIKME – kā aprēķināt izdevīgākās likmes un summas jau saņemtā BONUSA atmazgāšanai jeb apgrozīšanai

Savukārt sadaļā Bonusu kalkulators BEZMAKSAS LIKME – kā rīkoties gadījumā, ja tiek piešķirta bezmaksas likme jeb FREE BET. Tā ir likme, kas tiek piešķirta klientam kā iespēja kaut ko laimēt. Tas nozīmē, ka, ja likmi uzliksiet un zaudēsiet, tad kā parasti nekas netiek iegūts, taču, ja likme uzvarēs, tad Jūs nesaņemsiet visu summu, bet gan tikai laimestu, kas būs virs šīs summas. Piemēram, Jums tiek piešķirta bezmaksas likme 25 Ls. Jūs 25 Ls uzlieciet uz likmi ar koeficientu 2. Gadījumā, ja laimēsiet, Jums netiks izmaksāti 50 Ls (25 x 2 = 50) kā parastā bonusa gadījumā, bet gan tikai 25 Ls (25 x 2 – 25 = 25), laimests. Šis ir bijis klupšanas akmens pat daudziem tiem, kas ar sistēmu bija pazīstami jau iepriekš.

http://totolv.com/photo/