Forums  Meklēt   Lietotāju saraksts   Reģistrēties   Profils   Ieiet, lai pārbaudītu privātās ziņas   Ieiet 

Gribu pārdot grāmatu ebayā
Pāriet uz lapu 1, 2  Nākošais

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> eBay un citas internet-izsoles
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
Maiznieks
Jauniņais
Jauniņais

Pievienojies: 16 Decembris 2006
Atbildes: 4

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:22 pm    Tēma: Gribu pārdot grāmatu ebayā Atbildēt citējot

Sveiki
Gribēju notirgot vienu grāmatu ebayā, bet man rādās daži jautājumi sakarā ceru, ka man kāds varēs palīdzēt.

1)Kā ir ar to naudas saņemšanu, esmu piereģistrējies paypalā un man ir visa classic. Vai varēšu saņemt to naudu caru paypalu ?
2)Un kā ir ar pasta pakalpojumiem? Katrai valstij savādāk kā man to uzrakstīt. Nesaprotu, teiksim pa eiropu 10 ls un pa pasauli pa 15ls ? grāmata sver 1,2kg
3)Kas man vēl būtu jāzina, esmu galīgi zaļš sakarā ar šito Sad

Paldies viesiem, kas palīdzēs.
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu
skrachs
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 10 Decembris 2006
Atbildes: 706
Dzīvesvieta: Valmieras raj.

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:24 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Naudu saņemt tu nevarēsi.

Pakas sūtīšanas izmaksas vari izrēķināt šeit http://www.pasts.lv/lv/privatpersonas/pasta_sutijumi/starptautiskie/pakas.html
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu Apmeklēt autora Mājas Lapu
sintija
Profesionālis
Profesionālis

Pievienojies: 13 Februāris 2007
Atbildes: 236

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:33 pm    Tēma: Atbildēt citējot

tā būs pavārgrāmata?
Atpakaļ uz augšu
Maiznieks
Jauniņais
Jauniņais

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:36 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Skaidrs, bet kas man jādara lai varētu saņemt ?
Skatījos jau tās cenas paku sūtīšanai...
Atpakaļ uz augšu
Maiznieks
Jauniņais
Jauniņais

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:37 pm    Tēma: Atbildēt citējot

sintija rakstīja:
tā būs pavārgrāmata?

Smile nē, par kompjiem
Atpakaļ uz augšu
sintija
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:42 pm    Tēma: Atbildēt citējot

ceru ka viņa būs ļoti vienkārša!jo pasaulē ir daudzi tā kā es, kuriem dators ir korpuss ar mudžekli un vājprātu tur iekšā!
Atpakaļ uz augšu
skrachs
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 10 Decembris 2006
Atbildes: 706
Dzīvesvieta: Valmieras raj.

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:43 pm    Tēma: Atbildēt citējot

nu cik es zinu no paypal ar latvijas kontu tu sanemt naudu nevaresi. japagaida kad atnaks kads gudraks man ar ebay pieredze nav neko daudz nezinu. tad pastastis kaut ko tev kas noderes varbut
Atpakaļ uz augšu
sintija
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 2:45 pm    Tēma: Atbildēt citējot

man liekas ka briksona kungs ir ļoti gudrs!
Atpakaļ uz augšu
individual
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 28 Decembris 2006
Atbildes: 575

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 3:47 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Ar tirgošanu baigais čakars.

1) naudu varēs saņemt tikai pārskaitījuma veidā, kas pircējam izmaksā vēl papildus un atsaucība nebūs.

2)Sūtīšanas izmaksas vari aprēķināt Latvijas pasta lapā, linkus jau tev iedeva. Izmaksas vari norādīt kaut katrai valstij atsevišķi, bet pašam būs vieglāk kādu vidējo un norādīt, Eiropa -$, ASV/Kanāda - $, Ķīna-$.

Vairāk arī nekas īpašs nav jāzin, varbūt, ja vēl nezini, tad ebay savāks savus % no beigu summas. Un ir arī kautkāda ievietošanas maksa, bet precīzi neko nevaru pateikt.

Kopumā.
Nav izdevīgi, tikai kādas īpašas, vērtslietas vai antikvārus priekšmetus kam ir liela vērtība ir vērts tirgot.
Grāmata tāpat nemaksā daudz, + pircēja papildu izdevumi ar pārskaitījumu + dārgs pasts un vēlme iegādāties būs maza. Protams var mēģināt un tad jau redzēs, kā īsti lietas iet.
5$ reģistrēšanās bonuss, bezmaksas reģistrācija
-------------
Atpakaļ uz augšu
Maiznieks
Jauniņais
Jauniņais

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 4:32 pm    Tēma: Atbildēt citējot

kad varētu paypals ienākt latvijā ?
Atpakaļ uz augšu
sintija
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 08, 2007 4:46 pm    Tēma: Atbildēt citējot

mna liekas ,ka 2076.gadā...
Atpakaļ uz augšu
vectēvs
Profesionālis
Profesionālis

Pievienojies: 03 Decembris 2007
Atbildes: 223
Dzīvesvieta: Riga

AtbildētAtbilde saņemta: Pirmdiena Decembris 03, 2007 9:20 pm    Tēma: Atbildēt citējot

PayPal jau ir Latvijā, pats ebay tirgoju digitālās grāmatas un viss strādā! Saucās fiška Digital Delivery, un tev nav jālauza galva par nekādiem pasta izdevumiem.Īsumā-novelc no torrenta vai dc kādu ebook, ieliec tirgoties ebay, par demokrātisku cenu, uzstādi ebay ka tu tirgo digital produkt (par 1$ vari nopirkt grmatu ebay kur paskaidrots kā to dara), tad nošare grāmatu uz kāda bezmaksas servera. Kad tavā Paypal kontā ienāk nauda, klientam automātiski nosūtās links kur var nokačāt to grāmatu. UZMANIES AR AUTORTIESĪBĀM-EBAY ĻOTI STINGRI SKATĀS!!!
egritis
Profesionālis
Profesionālis

Atbildes: 277
Dzīvesvieta: Liepaja

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Decembris 04, 2007 11:19 am    Tēma: Atbildēt citējot

pasaki savu ebay niku
Atpakaļ uz augšu
sybyrs
Profesionālis
Profesionālis

Pievienojies: 14 Decembris 2006
Atbildes: 109

AtbildētAtbilde saņemta: Pirmdiena Janvāris 14, 2008 1:07 pm    Tēma: Atbildēt citējot

kas tieshi buutu jaazin par autortiesiibaam ja dara kaa tu saki MakeMoneyOnline?
Atpakaļ uz augšu
vectēvs
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Pirmdiena Janvāris 28, 2008 8:19 pm    Tēma: Atbildēt citējot

sybyrs rakstīja:
kas tieshi buutu jaazin par autortiesiibaam ja dara kaa tu saki MakeMoneyOnline?

Nu tagad tikai pamodos pēc jaungada svinībām Laughing Nu mani ebay nobanoja, par autortiesību pārkāpšanu tirgojot ebooku kuru nevar tirgot (tagad viss kārtibā). katrā ziņā var tirgot visas grāmatas kuras:

1.Esi sarakstijis pats
2.Nopircis no citiem ar RESELL tiesībām un tālāk tās pārpārdod
3.Nokāčājis grāmatu kura nav marķēta "C" utt. kas liecina par to kas viņu sarakstijis
utt. sīkāku info var atras ebayā:http://pages.ebay.com/help/tp/copyrights.html vai viņa forumos un rakstos. Kā arī tirgojot savu ebook janorāda ka tev ir tiesības tirgot šo grāmatu utt. bet nu pagaidām tirgojos ebay ar ebookiem kaut kāda nauda nāk, bet nav jau laika paraugus taisīt tām grāmatām: Bet ar Digital Delivery produktiem noteikti pelnīt var, turklāt pat kad neesi mājās un kompis ir izslēgts!

Ja gribi vairāk uzzināt kā notiek Digital Delivery un kā to visu sataisīt, tad tagad dodies tieši uz manu ebay veikalu:
http://stores.ebay.com/FUTURE-EBOOK-SHOP un iegādājies kādu no grāmatām!!!

mans ebay nics: vecteevs
vectēvs
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Pirmdiena Janvāris 28, 2008 8:36 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Varbūt kādam noderēs sripts ko parasti iekopēju savā ebay listingā, lai citi nevarētu pārkopēt tavu teksu.Kad spieš uz peles labo taustiņu lai nokopētu nekās nepārādās.Kad tirgo grāmatas ar RESELL tiesībām, kads nopērk no tevis grāmatu pārkopē tavu tekstu un aiziet! Te būs:

<script language=JavaScript>
<!--
var message="";
///////////////////////////////////
function clickIE() {if (document.all) {(message);return false;}}
function clickNS(e) {if
(document.layers||(document.getElementById&&!document.all)) {
if (e.which==2||e.which==3) {(message);return false;}}}
if (document.layers)
{document.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);document.onmousedown=clickNS;}
else{document.onmouseup=clickNS;document.oncontextmenu=clickIE;}
document.oncontextmenu=new Function("return false")
// -->
</script>

Vari pārbaudīt kādā no maniem ebay produktiem:

http://stores.ebay.com/FUTURE-EBOOK-SHOP
egritis
Profesionālis
Profesionālis

Atbildes: 277
Dzīvesvieta: Liepaja

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Janvāris 29, 2008 7:47 am    Tēma: Atbildēt citējot

nekad nezimantoju labo pogu+copy! Bet nospiezzot ctrl+c viss nokopeejaas taapat :LOL:
Atpakaļ uz augšu
vectēvs
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Janvāris 29, 2008 9:23 pm    Tēma: Atbildēt citējot

egritis rakstīja:
nekad nezimantoju labo pogu+copy! Bet nospiezzot ctrl+c viss nokopeejaas taapat :LOL:

Labi padodos ...ir kādi ieteikumi????!! Very Happy
BTF
Iesācējs
Iesācējs

Pievienojies: 31 Augusts 2007
Atbildes: 17

AtbildētAtbilde saņemta: Piektdiena Februāris 01, 2008 10:19 am    Tēma: Atbildēt citējot

visi tie tavi buuki ir nokachaati kaa pats teici dc, torrent utt ? cik ar to nopelni aptuveni ?
Profesionālis
Profesionālis

AtbildētAtbilde saņemta: Sestdiena Februāris 02, 2008 11:46 am    Tēma: Atbildēt citējot

BTF rakstīja:
visi tie tavi buuki ir nokachaati kaa pats teici dc, torrent utt ? cik ar to nopelni aptuveni ?

Nu tagād ebay man rādas šādi cipari:

Last 24 hours=$1,49
Last 7 days=$88.36
Last 30 days=$278.62
Viss protams nav peļņa, jāņem nost vēl nauda kas iztērēta par ielikšanu izsolēs.
Kāds vēl tirgo ebookus ebayā, kā panākumi?! Man liekas vienā forumā andy teica ka nopelnot ap 500ls.

Andy citēju " .........Iesaku sākt ar to pašu eBay - iespējas ir milzīgas gan
digitālo gan fizisko produktu tirdzniecībā.

Piemēram, mans eBay veikals ---

http://stores.ebay.co.uk/Bookie-Club

Mēneša laikā uztaisīju 3 produktus (ebooks), saliku
visu kopā un GATAVS!

Dienā tam veltu varbūt 10 - 20 min. laika, bet
nopelnu ap 500 Ls - 600 Ls mēnesī, tikpat cik
dažs labs strādājot no rīta līdz vakaram"

[/url]http://i-bizness.info/viewtopic.php?p=11473&highlight=ebay+pe%EF%F2a#11473[url][/url]
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> eBay un citas internet-izsoles Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Pāriet uz lapu 1, 2  Nākošais
Lapa 1 no 2

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā
Bookmark and Share

Copyright © 2006-2013 ibf.lv