Forums  Meklēt   Lietotāju saraksts   Reģistrēties   Profils   Ieiet, lai pārbaudītu privātās ziņas   Ieiet 

Vajadzīga palīdzība saistībā ar sqeeze page

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Affiliate marketing
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
sandzzejs123
Jauniņais
Jauniņais

Pievienojies: 13 Augusts 2013
Atbildes: 1

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Augusts 13, 2013 7:29 pm    Tēma: Vajadzīga palīdzība saistībā ar sqeeze page Atbildēt citējot

Sveiki , esmu sācis izmantot tādu lietu kā paid traffic .... cipari griežās interesanti , bet gribās lai griežas kārtīgāk Smile

esmu nolēmis sākt taisīt e-mail listu --> grasos izmantot aweber.com , bet man ir problēma ka nejēdzu sqeeze page uztaisīt Very Happy

ja man ir affiliate produkts ar savu web , bet cilvēkus piesaistīt es gribu uz sqeeze page ---> no kurienes e-pasts aiziet uz Aweber ---> aizsūta e-pastu ar sales page (mans affiliate links)

kas man ir jādara lai to sqeeze page uztaisītu ? Very Happy viņai atsevišķi savu domain name arī jāpērk ?

lielākās grūtības sagādā tehniskie jautājumi Very Happy
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu
mazais
Iesācējs
Iesācējs

Pievienojies: 07 Februāris 2010
Atbildes: 35

AtbildētAtbilde saņemta: Sestdiena Augusts 24, 2013 4:18 pm    Tēma: Atbildēt citējot

No sākuma uztaisi iespēju pierakstīties jaunumiem . paskaties vai vispār kāds atstāj tur savu epastu
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu
artariuz
Iesācējs
Iesācējs

Pievienojies: 13 Jūlijs 2011
Atbildes: 32

AtbildētAtbilde saņemta: Ceturtdiena Septembris 05, 2013 11:40 am    Tēma: Atbildēt citējot

Ieteikums šoreiz galīgi nevietā, sqeez page neviens nepieteiksies saņemt ''jaunumus'', tur cilvēki piesakās, lai saņemtu konkrētu infrmāciju, piedāvājumu tagad un tulīt.

Ja esi iesācējs, tad neiesaku tērēt ttos 19$ mēnesī par aweber, bet izmantot gvo e-pasta mārketinga pakalpojumus, kuri būs pilnībā bezmaksas līdz 500 ievāktajiem kontaktiem. Pats izmantoju viņu pakalpojumus un serviss tiešām kvalitatīvs.

Par sqeez page..Ir dažādi veidi kā to veidot, var veidot pats visu no 0, var pirkt gatavus risinājumus (dizainu), var arī iegādāties ''programmas'', kurās var ātri un ērti veidot šāda tipa lapas bez specifiskām zināšanām.

Kāds Tev ir produkts?
diucplesis
Amatieris
Amatieris

Pievienojies: 27 Oktobris 2010
Atbildes: 78
Dzīvesvieta: Valmiera

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Novembris 26, 2013 6:02 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Kā tajā gvo var piereģistrēties? Kautkā neatradu nekur
XtraHots
Jauniņais
Jauniņais

Pievienojies: 29 Novembris 2013
Atbildes: 1

AtbildētAtbilde saņemta: Piektdiena Novembris 29, 2013 2:24 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Var ņemt par pamatu WordPress dzinēju un ņemt kādu no piedāvātajām free squeeze lapām, piem.: http://wordpress.org/plugins/tags/squeeze-page

Lai vāktu e-pastus, tad vienkārši var piesaistīt klāt kādu pluginu, kur iespējams saveidot formu, kur pierakstīties un atrakstīties, es lietoju: Newsletter, pluginu.

Tālāk jau atliek, laba piedāvājuma izveidošana, lai kāds arī gribētu tev to e-pastu dot un promote. Smile

P.S. Obligāti pievērs uzmanību tam, lai nepieciešamības gadījumā klients var arī atraksītities no tavu "jaunumu" saņemšanas, pretējā gadījumā, ja varēs tikai pierakstīties (opt-in), tad daudzviet tavu e-pastu listi var arī nepieņemt, jo nav opt-out jeb atrakstīšanās iespējas.
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Affiliate marketing Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā
Bookmark and Share

Copyright © 2006-2013 ibf.lv