Forums  Meklēt   Lietotāju saraksts   Reģistrēties   Profils   Ieiet, lai pārbaudītu privātās ziņas   Ieiet 


Stratēģijas, kuras jāpielieto, lai gūtu panākumus ar MLM!

 
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Multi Level Marketing (MLM)
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
purebizness
Jauniņais
Jauniņais


Pievienojies: 31 Marts 2013
Atbildes: 8
Dzīvesvieta: Latvija

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Aprīlis 14, 2013 12:40 am    Tēma: Stratēģijas, kuras jāpielieto, lai gūtu panākumus ar MLM! Atbildēt citējot

Sasniegt savus iecerētos mērķus nav nekāda mistērija MLM biznesā, bet ikviens, kas ir zinošs i-biznesā, zina kaut vienu piemēru, kam nav izdevies. Tā rezultātā cilvēki kļūst ļoti skeptiski skatoties ne tikai uz MLM vai jebkādu tīkla mārketinga biznesu, bet uz visu interneta biznesa pasauli kopumā! Bet - kā gan var cerēt, ka izdosies, ja prāts fokusējas uz neveiksmēm un negatīvo?

Ceļš uz panākumiem ir skaidrs tad, kad uzmanība tiek vērsta uz MLM veiksmes stāstiem no cilvēkiem, kas ir sekmīgi šajā biznesā! Stratēģijas, kas jāpielieto, lai arī sevi pieskaitītu pie šiem veiksminiekiem:Pareiza domāšana. Pirms ķerties vispār klāt MLM biznesam (vai jebkādam citam biznesam internetā), tev jāatrod pareizo skatījumu uz biznesu. Tas nozīmē - nomest malā visu negatīvo, ko vien dzirdi no citiem un pievērst uzmanību tam, kā būt sekmīgam šajā biznesā. Ja tu vari to izdarīt, tad, viennozīmīgi - tikai kāpsi uz augšu, nevis kritīsi lejā!

Nostādi savus mērķus un seko tiem. Panākumi MLM biznesā nāks daudz vieglāk ja nostādi sev reālus mērķus un kaut vai pieraksti tos. Tad izveido rīcības plānu - kā darboties, lai sasniegtu šos mērķus. Viegli, protams, ir nostādīt mērķus, bet grūti vienmēr ir tiem sekot! Dažkārt notikumi dzīvē rada šķēršļus, kas kavē sasniegt iecerēto. Strādājot interneta biznesā ir svarīgi darīt to nepiespiesti, bez privātās dzīves stresa, kas tiešām ļoti kavē! Neviens ceļš uz panākumiem nav viegls, vienmēr ceļā būs šķēršļi tieši tāpat, kā privātajā dzīvē, un arī bizness nav izņēmums. Ne tikai MLM, bet jebkurā citā interneta biznesā uzvar tas, kas tiek pāri šķēršļiem un neskatās uz neveiksmēm, bet veido savu veiksmes stāstu!

Atrodi cilvēku auditoriju, kuros ir redzams potenciāls. Lielākā daļa cilvēku, kas ķērušies klāt tīkla mārketingam, baidās uzrunāt veiksmīgus biznesa cilvēkus. Lai vai kā - veiksmīgi biznesa cilvēki zina veidus lai gūtu panākumus, un tieši viņi ir tie, kuros visvairāk ir tas, kas vajadzīgs, lai gūtu panākumus ar piedāvājumu, kuru piedāvā tieši tu! Tā vietā, lai tērētu laiku ar cilvēkiem, kas nezin un nav pietiekami izglītoti ar to, kā gūt panākumus, kādēļ gan neuzrunāt tos, kuriem jau ir savi paņēmieni un taktikas?

Izmanto savu sponsoru. Lielākā daļa iesācēju tīkla mārketingā iesāk darboties ar savu sponsoru, taču vēlāk izvēlas turpināt vieni, saviem spēkiem. Atceries, ka cilvēka, kas piesaistījis tevi, panākumi ir atkarīgi no taviem panākumiem, tāpēc nebaidies jautāt un lūgt palīdzību! Pavēro to, kā viņš dara un mācies! Ja tavs sponsors arī nav pieredzējis un nevar palīdzēt, pameklē kādu līmeni augstāk, līdz atrodi speciālistu, kas tev var palīdzēt!

Izmanto kompānijas piedāvātās treniņa iespējas! MLM biznesa panākumi nav mistērija. Labas kompānijas pašas piedāvā apmācības, tad ņem iespēju savās rokās un izmanto to!

Pietiek ar vienkāršu aprēķinu. MLM bizness vairākos līmeņos ir skaitļu spēle. Jo vairāk cilvēku dzird par tavu iespēju, jo lielākas izredzes iegūt kādu zem sevis. Pieņemot, ka 10% no tiem, kas dzirdējuši par tavu iespēju, pievienojas, tad no 10 iegūsti vienu. Ja ar savu iespēju dalies ar 100 cilvēkiem, 10 pievienosies. Nekāda augstākā matemātika!

Organizē savu laiku un zināšanas. Plānot savu laiku ir ļoti svarīga sastāvdaļa ikdienas dzīvē. Arī MLM biznesā, jo bieži vien jauni šī biznesa partneri dienu sāk, pat neizkāpuši no pidžamas un sastopas ar vēl lielākām ķibelēm dienas beigās. Slikts laika plānojums ir viena no galvenajām lietām, kas noved pie pagrimuma un padošanos biznesā. Panākumi MLM biznesā lielā mērā ir atkarīgi no tā, cik veiksmīgs ir laika plānojums. Izglītojies, pirms skrien pārdot! Laiks un vēlreiz - laiks! Nav retums redzēt cilvēkus, kas pat neko nezinot par to, ko viņš pārdod, jau meklē kontaktus! Atceries to, ka tie, kuriem piedāvā savu produktu, zina tikai nedaudz, un tu patiesi vēlies lai kontakti tev uzticētos, ieklausītos un uzskatītu tevi par zinošu, nevis saostu pa gabalu, ka neko nezini par produktu, kuru centies pārdot... Ja tu viņiem vari pateikt to, kāds ir veicamais ceļš uz panākumiem, tad vari būt drošs par sekmēm šāda veida biznesā! Atceries - neviens nevēlas pirkt produktus, par kuriem viņiem ir tumša bilde par to, ko galu galā saņems...

Iesākumā nekad nepiedāvā biznesu draugiem, ģimenei, radiem, paziņām. Kaut arī MLM kompānijas iesaka turēties pie uzticamiem kontaktiem, kas ir visi draugi, ģimene, paziņas, radi, tomēr vajadzētu izvairīties no tieši šīs ''vēlamās'' auditorijas. Diemžēl lielākā daļa no šiem cilvēkiem ātri kļūst diezgan skeptiski un visvairāk par visiem citiem vēlas redzēt vispirms pierādījumus par tavām sekmēm vai ienākumiem. Tavi draugi un ģimene nekad neticēs, ka esi eksperts biznesā, kuru esi iemācījies pirms 5 minūtēm. Tomēr viņi ticēs un apzināsies to, ka tu esi saticis kādu ekspertu, tāpēc uzaicini savu ģimeni un draugus lai uzzinātu par šo iespēju sīkāk uz kādu konferenci, un tad nostādi viņus eksperta priekšā, kas vari nebūt tu, bet kaut vai tavs sponsors, kas lietas pateiks precīzi un reāli. Šo auditoriju - draugus un ģimeni ir svarīgi nepadarīt skeptiskus un rūpēties par viņiem ar īpašu piesardzību, ja vēlies lai viss norit gludi. Svarīgi pirms iestāšanās biznesā savu piesaistāmo padarīt par ekspertu un zinošu cilvēku par to, ko viņš piedāvā, un tad arī lietas notiks tā, kā tām jānotiek!

Kļūsti par tādu komandas vadītāju, kādu vēlies redzēt savu komandas vadītāju.
Tava komanda vienmēr tev sekos. Ja viņi redz, ka smagi strādā, tad komanda smagi strādās. Ja tu sev izvirzi mērķus, arī komanda tā darīs. Ja tu izmanto treniņu un apmācības, arī komanda darīs to pašu! Saprati ideju? Izmanto kādu brīdi un pieraksti rakstura īpašības, kādām jābūt tev kā komandas līderim un kādas tu vēlies atstāt savā sekotāju pulkā. Tad arī piestrādā pie šīm īpašībām. Tā arī tava komanda vienmēr meklēs tieši tevi lai kļūtu sekmīgi MLM biznesā!


Šīs stratēģijas ir ārkārtīgi svarīgi ievērot, it īpaši tad, ja esi jauniņais šāda veida biznesā. Ir daudz veidu, kā nopelnīt, ir arī vieglāki veidi kā nopelnīt un tīkla mārketinga bizness nav nekāda loterija un vieglas naudas sistēma, bet tomēr - ir svarīgi mācīties, jo šī tīkla mārketinga industrija ir viens no vispelnošākajiem biznesiem interneta biznesa pasaulē! Tāpat kā reālajā dzīvē pie paaugstinājuma darbā netikt, ja nav atbilstošu iemaņu, arī līdzīgi ir ar šādu biznesu. Izglītošanās, pacietība un draudzīgi, izpalīdzīgi kontakti ir ārkārtīgi svarīgi ceļā uz panākumiem, un pilnīgi NEKAD nevajag domāt, ka kaut kas ir darīts par velti, tā nekad nav!

Lai iepazītos ar šo un vēl citiem iBiznesa Pasaule rakstiem, seko:

http://www.draugiem.lv/ibiz/

Veiksmi i-biznesā Wink
_________________
Kontakti:
Skype - ronaldothewinner
Epasts - purebizness@inbox.lv
iBiznesa Pasaule - http://www.draugiem.lv/ibiz/
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu Sūtīt e-pastu Apmeklēt autora Mājas Lapu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Multi Level Marketing (MLM) Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

 
Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā
Bookmark and ShareCopyright © 2006-2013 ibf.lv