Forums  Meklēt   Lietotāju saraksts   Reģistrēties   Profils   Ieiet, lai pārbaudītu privātās ziņas   Ieiet 

Reģistrācija webmoney

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Interneta bankas
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
ziguri1966
Amatieris
Amatieris

Pievienojies: 12 Janvāris 2012
Atbildes: 54

AtbildētAtbilde saņemta: Ceturtdiena Februāris 09, 2012 11:18 am    Tēma: Reģistrācija webmoney Atbildēt citējot

Lūdzu palīdziet atvērt kontu webmoney.ru Lūdzu uzrakstiet pa soļiem darbības, kā atvērt kontu un kādā veidā var izņemt naudu no webmoney uz savu bankas kontu. Mēģinātu jau pats, bet baidos izdarīt kaut ko nepareizi, tāpēc griežos ar šādu lūgumu. Būšu ļoti pateicīgs, darbības kādas veicamas pa soļiem varat ievietot šeit vai arī atsūtīt man uz e-pastu. Mans e-pasts ziguri1966@inbox.lv. Paldies.
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu
Alex250
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 21 Oktobris 2007
Atbildes: 646
Dzīvesvieta: Monaco

AtbildētAtbilde saņemta: Piektdiena Februāris 10, 2012 1:37 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Atvērt kontu ir vienkārši.

Samainīt uz Ls vari caur mani, man pieder valūtas mainītājs: http://pecuniat.com Raksti man uz skype kad vajadzēs samainīt.
Atpakaļ uz augšu
Alex250
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 21 Oktobris 2007
Atbildes: 646
Dzīvesvieta: Monaco

AtbildētAtbilde saņemta: Piektdiena Februāris 10, 2012 1:38 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Atvērt kontu ir vienkārši.

Samainīt uz Ls vari caur mani, man pieder valūtas mainītājs: http://pecuniat.com Raksti man uz skype kad vajadzēs samainīt.
Atpakaļ uz augšu
ziguri1966
Amatieris
Amatieris

Pievienojies: 12 Janvāris 2012
Atbildes: 54

AtbildētAtbilde saņemta: Sestdiena Februāris 11, 2012 9:32 am    Tēma: Atsaukt naudu savā bankas kontā Atbildēt citējot

Paldies par informāciju, bet pastāstiet sīkāk, kādā veidā no webmoney z-maciņa naudu varu dabūt latu veidā savā bankas kontā, kādas darības ir veicamas.
Atpakaļ uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Interneta bankas Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā
Bookmark and Share

Copyright © 2006-2013 ibf.lv