Forums  Meklēt   Lietotāju saraksts   Reģistrēties   Profils   Ieiet, lai pārbaudītu privātās ziņas   Ieiet 

Kā iegūt bezmaksas backlinkus?

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> SEO (search engine optimizing)
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
RealAvenger
Iesācējs
Iesācējs

Pievienojies: 11 Novembris 2011
Atbildes: 17

AtbildētAtbilde saņemta: Ceturtdiena Novembris 17, 2011 12:45 pm    Tēma: Kā iegūt bezmaksas backlinkus? Atbildēt citējot

Tā kā esmu jauns šajā jomā, tad ir ļoti daudz neskaidrības un nesaprašanas arī. Esmu uztaisījis savu blogu un esmu centies ar dažādiem paņēmieniem iegūt backlinkus, lai celtu sava bloga pagerank, (it kā tagad man uzrādās, ka PR ir 1, bet nezinu cik ilgi tas tā būs) bet kaut kā līdz šim nav īsti sanācis. Vismaz ne googlē, yahoo it kā uzrādījās 28 backlinki, bet nu katrā no backlink checker uzrāda ko citu. Esmu centies komentēt dofollow blogus, uztaisījis rakstu iekš www.a6.lv, arī citur kas ir darīts, vismaz kā rakstīts seo pamācībās, bet nekādi backlinki neparādās. Varbūt es daru kaut ko pilnīgi nepareizi un galīgi greizi, jo esmu kaut ko nepareizi sapratis? Ir bijusi arī doma, ka varētu vienkārši nopirkt, bet kaut kā īsti šim negribās pievērsties. Jo it kā šim nevajadzētu būt tam grūtākajam darbam, jo vairāk ja var paveikt pats. Tikai mazliet līdz galam visu nesaprotu kā tas notiekas. Un ja pērk, tad cik droši tas ir, ka tas backlinks tiešām būs no PR 3,4 vai 7 un ka tas nebūs tikai uz mēnesi vai pāris dienām?
Ja kāds varētu man nedaudz palīdzēt un paskaidrot soli pa solim kur un ko vajadzētu darīt, tad būtu ļoti pateicīgs! Smile
rigaskartes
Iesācējs
Iesācējs

Pievienojies: 03 Jūlijs 2011
Atbildes: 32
Dzīvesvieta: Rīga

AtbildētAtbilde saņemta: Svētdena Novembris 20, 2011 11:39 am    Tēma: Atbildēt citējot

Nav ko stresot, ja izmanto backlinkus bloga page ranka pacelšanai tie uzreiz nedos rezultātu, jāuzgaida. Viss atkarīgs no saitu kvalitātes, backlinku daudzuma utt...
Ir ļoti daudz metotes saita pozīciju uzlabošanai, tai skaitā arī backlinku pirkšana bet tev šoreiz nederēs, jo ar tiem saņiem ko ienesīs referālis nevarēs apmaksāt pietiekoši labus linkus, iznāks visu laiku ieguldīt, vel varu tikai no savas pieredzes pateikt, ka ja gribi ptc referālus, tad tādas lappas, kā tavējā ir tūkstošiem un gūt labus rezultātus neizdosies, drīzāk mekē refus ārzemnieku forumos.
RealAvenger
Iesācējs
Iesācējs

Pievienojies: 11 Novembris 2011
Atbildes: 17

AtbildētAtbilde saņemta: Pirmdiena Novembris 21, 2011 5:17 pm    Tēma: Atbildēt citējot

rigaskartes rakstīja:
Nav ko stresot, ja izmanto backlinkus bloga page ranka pacelšanai tie uzreiz nedos rezultātu, jāuzgaida. Viss atkarīgs no saitu kvalitātes, backlinku daudzuma utt...
Ir ļoti daudz metotes saita pozīciju uzlabošanai, tai skaitā arī backlinku pirkšana bet tev šoreiz nederēs, jo ar tiem saņiem ko ienesīs referālis nevarēs apmaksāt...

Zinu, ka ir tūkstošiem, tieši tāpēc arī vēlējos pacelt PR, lai meklēšanas programmās tas parādītos pēc iespējas augstāk, tādējādi palielinot un uzlabojot kvalitāti traficam uz savu blogu. Protams, ka cenšos pārsvarā pa ārzemju lapām ņemties, jo no turienes ir daudz lielāka iespēja dabūt referāļus, pārsvarā no turienes arī esmu tik dabūjis, bet mana angļu valodas rakstība nav tā pareizākā, lai varētu uzcept kādu kvalitatīvu rakstu kādā no ārzemju forumiem. Kaut ko uzdrukāt varu, bet vajag kvalitatīvi, lai būtu rezultāts..
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> SEO (search engine optimizing) Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā
Bookmark and Share

Copyright © 2006-2013 ibf.lv